Milenky sem nová diskuze

Napsat příspěvek
Velikost písma:
15620
13.6.26 10:45
@Monicka36 píše: Více

Tak zřejmě pořád někoho má…ale z nějakého důvodu se ptal… spíš je to u něj pořád stejný - Jo -Ne -Jo - Ne…nic nového.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1316
13.6.26 10:50
@Luxusnixicht píše: Více

Ano, jede ve stejny smycce. Podle me ani nema o nic zajem, jen se nudi a buhvi, kolika zenskejm v tu chvili napise.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1316
13.6.26 10:54

@Luxusnixicht Jak si psala, ze si zobrazuje ty tvoje stavy na wa, ja nedavno stala nad zenskou v tramvaji a ta proste projela vsecky storicka. Vetsinu rychle preskakala, u nejakejch se zastavila. Ale zrejme jsou lidi, kteri to zkouknou vsechno :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15095
13.6.26 11:17
@Monicka36 píše: Více

Tak to ja treba nechapu 8o. Já si vybiram :nevim:.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1316
13.6.26 11:32
@xiaxxx píše: Více

Taky to nechapu, ja zase nekoukam na nikoho :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107021
13.6.26 11:32
@Monicka36 píše: Více

Já tam žádný storicka :roll: nemám

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15620
13.6.26 11:37
@Venetia píše: Více
:mrgreen:
Já vesměs jen od Andyho :lol:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37181
13.6.26 11:42
@Venetia píše: Více

A já ani nevím, co to je a jak se to děla. ;) :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107021
13.6.26 11:45
@jege píše: Více

Ani já ne

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29757
13.6.26 11:46
@jege píše: Více

Na to máš AI ne, aby si se to dozvěděl. :mrgreen: :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8709
13.6.26 11:52
@Luxusnixicht píše: Více

Tohle jsi nepsala ty viď?
„No když se někdo neustále ptá, co je na mě tak skvělého a že jen být hezká, nestačí, že nemám jinak, co nabídnout a bla bla, pak to trochu žárlivostí, či závistí zavání.. “

A tohle taky ne viď?
„Nevim, proc si me porad beres do huby, ale fakt to pusobi, ze zarlis  Ja si te mimochodem vubec nevsimam. Jsi fakt uboha. Oskliva a nezajimava… manzel s tebou nechce spat“

Mango je ošklivá a nezajímavá, já méně chapavá a pomalejší…jen ty jsi krasná, chytrá a bystrá :D..Holka ty uz začni žít reálně…leze ti to na mozek, tedy na tu půlku :D :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
143
13.6.26 12:09
@Monicka36 píše: Více

To je fuk, Son se teď potrebuje zabavit a nějak zaměstnat hlavu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29757
13.6.26 12:12
@Centropen píše: Více

Tak ať se zabaví jinak a vykasle se na nějaký čas na chlapy. :lol: a hlavu bych také zamestnala jinak. :nevim:

Příspěvek upraven 13.06.26 v 12:13

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6581
13.6.26 12:13
@marin píše: Více

To nepujde, myslim si, ze zoufale touzi po skutecne, opravdove lasce, vztahu… Podle me je uvnitr hodne nestastna, i kdyz se tu prezentuje jinak. Jen muj nazor.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29757
13.6.26 12:15
@Andelskej_Satan píše: Více

Ale jde, když si svůj čas umíš vyplnit, tak nemáš čas přemýšlet o tom, zda Andy pochválil dort a zda má či nemá přítelkyni a proč to udělal či neudělal :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová