Milování v těhotenství

48
8.5.04 12:58

Milování v těhotenství

Ahoj maminy a tehulky,
chtela bych se Vas zeptat, jake mate zkusenosti s milovanim v tehotenstvi. Hlavne do kdy se da tulit, aniz by to melo nejake nasledky. V jedne knizce jsem vycetla, ze to jde tak dlouho, dokud ma zena chut. Ale manzel videl v TV nejaky porad, kde ukazovali, ze jde penisem prorazit lebka ditete. Ukazovali to tam pry na UZ. Je ted z toho nervozni, nechce mimiskovi ublizit. Dik za vsechny rady.
Lupre :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

209
8.5.04 13:08

Ahoj Lupre,

myslim si, ze milovat se da opravdu az do porodu, pokud tehotenstvi neni rizikove a probiha naprosto v poradku (tzn. nezkracuje se ci neotvira delozni cipek apod.).

Jinak to o tom prorazeni lebky penisem se mi zda jako naprosty a holy nesmysl. Moc by me zajimalo, co to bylo za porad… Miminko je chraneno plodovou vodou a jeho lebka je dostatecne „mekka“, takze je proti „uderum“ penisu dostatecne chranena. Navic si nemyslim, ze by nejaky penis byl tak tvrdy 8O. Mozna bys mohla ublizit miminku silnymi narazy tvrdym vibratorem, ale penisem? tomu opravdu neverim.

Myslim, ze se nemate pri milovani ceho bat a pokud je to tvemu manzelovi preci jen neprijemne, nema cenu se premahat, existuji prece i jine varianty :wink:

Andrea 36tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
8.5.04 15:32

Tak jeste jedna oprava, ted mi manzel rikal, ze se nejednalo o prorazeni lebky :lol: ale o pohmozdeni (nebo otres mozku). Takze to dite pak muze byt nejak postizene.
lupre

• Nahlásit
  • Citovat
76
8.5.04 17:23

Ahoj,
Andrea ma pravdu, pokud se jedna o normalni, nerizikove tehotenstvi, miminku nic nehrozi. Naopak, nekde jsem cetla, ze deticky maji rady to rytmicke houpani a zvysenou hladinu endorfinu v krvi. A nastavajici maminky si vetsinou take libuji, protoze zvysenou hladinou hormonu snaze dosahuji orgasmu a vubec si milovani vetsinou vice uzivaji.
Muj pritel take mel nekolikatydenni obdobi behem meho tehotenstvi, kdy se mu do toho moc nechtelo…ale prekonal to a milovali jsme se az do konce. Trochu jsem prenasela a tak jsme v poslednim tydnu jeste zvysili frekvenci a ‚vyvolavali‘ (sperma je nejprirozenejsi ‚vyvolavac‘ porodu). Dodnes nevim, jestli to byla nahoda, ale asi tri hodiny po poslednim tehotenskem milovani jsme jeli do nemocnice s kontrakcemi.
Hodne stesti a tulicich chvilek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2518
9.5.04 21:08

Ahoj Lupre,
docela mě překvapil přístup Tvého manžela. Ale nic proti němu, pokud něco takového shlédl v TV, tak se mu nedivím, že teď má strach…
My se s manželem milovala ještě pár hodin předtím než mě odvezli do porodnice a syn byl v pořádku.
Myslím, že to záleží na individuálním přístupu partnera a hlavně na Tvém zdravotním stavu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama