Otisky ručiček miminka

614
16.4.04 20:34

Otisky ručiček miminka

Ahoj lidičky!!
Mám dotaz, který se sem možná nehodí… Máme třítýdenní miminko a chtěli bychom udělat otisky jeho rukou a nohou, jenže nevíme, jakou použít barvu, aby to bylo bezpečné a tak. Nemáte s tím někdo zkušenosti?
Předem moc děkuji a přeji hezký den!! :wink:
Gandelion

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

317
16.4.04 20:53

Ahoj!
Ja jsem chtela moji dceri po porodu taky udelat otisky tlapicek, pak jsem na to ve viru povinnosti nejak pozapomnela:-))) a dostala se k tomu az v jejich sedmi mesicich. A delala jsem to obycejnyma vodovkama. Jak jsou skodlivy teda nevim, vychazela jsem z predpokladu, ze kdyz si s tim kresli uz maly deti, tak to snad tak hrozny nebude. Navic je na krabicce napsano, ze to je kontrolovano na skodliviny. Pak jsem ji samo peclive rucicky a nozicky omyla. Doted (je to dva mesice) se zda, ze to prezila bez nasledku:-)))
Hodne vytvarnych uspechu preje
Slunicek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
232
16.4.04 21:02

Ahojky,

my jsme taky porizovali otisky rucicek a nozicek. A to tak, ze jsme udelali barvu z cerneho uhli, ktere jsme rozpustili v teple vode. To by melo byt zdravi nezavadne a otisky se povedli pekne :lol:

Brendy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
209
16.4.04 21:09

Ahojda,

ja tedy nevim, zda u tak maleho miminka to taky muzes pouzit, ale ja se svou dcerou to delam tak, ze rozmicham trosku kakaa s vodou a s tim potom delame obtisky. Kdyz potom byla vetsi, nechala jsem ji si s tim hrat ve vane a celou se tim popatlat, hrozne se ji to libilo ;-).

Andrea

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
17.4.04 21:19

ahoj, m sme to zvladli s 5 dennym mimom zaujimavym sposobom…proste ma vtedy nic ine nenapadlo…naruzovali sme mu nozky aj rucky a bysli krasne packy[su v povodnom stave aj po styroch rokoch]

• Nahlásit
  • Citovat
1460
17.4.04 23:28

Milá Gandelion!

Existují prstové barvy, které jsou uspůsobeny právě pro malé děti, nejsou škodlivé, dají se klidně i ochutnat.

Jinak kamarádka dělala otisk pomocí make up a dopadlo to dost dobře. Dala by se vzít i mastná křída a otisk pak přelepit průhlednou fólií.

My jsme to dělali také vodovkou, ale nebyl tak pěkný. Chce to spíš něco práškového…

Alice

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
202
18.4.04 10:17

Ahoj, jedna maminka mi ukazovala nadherne plasticke otisky ze :,-(ry! Proste mela maly obdelnik :,-(ry, v nem otisk nozicky a to vsechno bylo pekne zaramovane. Taky to tak udelam. Pepsi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama