Miluju kamaráda

30.4.17 12:46

Miluju kamaráda

Ahoj, asi 4 měsíce znám jednoho kluka, bylo to mezi námi hrozně hezké a asi po měsíci mi řekl že mě miluje a chtěl by se mnou být, já v tu dobu nechtěla protože jsem neměla jistotu že je to oboustranné, tak šel čas a jeste pred tydnem mi tvrdil ze me miluje a před pár dny mi došlo že ho miluji ale než jsem stačila něco udělat přišel za mnou a řekl mi ze mu jeho kamarádka kterou zná 19 let řekla že ho miluje a jemu že došlo že ji celou tu dobu taky miluje ale mě pořád říká že neví jestli s ní bude že nechce zkazit to pratelstvi ale že to zkusí a já si řekla že ho nechám být a třeba mu dojde o co přišel když uvidí že jsem šťastná i bez neho:) myslíte že je to spravne? On to ví že ho miluji řekla jsem mu to ale pozdě a spíme spolu no a já bych mu moc chtěla ukázat že to myslím vážně a přijde mi směšné že celou dobu k mi nic necitil a najednou když ona přijde tak je celej hr jak ji miluje…co byste dělali vy? Nechci o něho prijit a tak moc ho miluji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

30.4.17 12:54

Nějak to nechápu, on tebe miloval, ty jeho ne, pak taky jsi ho začala milovat, jemu řekla jiná holka, že ho miluje, tak chce být s ní, s tebou ne, ale spíte spolu…?? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8792
30.4.17 13:06

@Terezka.nova25 Už si tady to samé téma rozebírala. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
530
30.4.17 13:16

Me to prijde smesne cele :lol: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.4.17 13:18

@Lucka194 Nejsi sama, mě taky, až dětinské. :roll: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.4.17 13:29
@Werushka77 píše:
Nějak to nechápu, on tebe miloval, ty jeho ne, pak taky jsi ho začala milovat, jemu řekla jiná holka, že ho miluje, tak chce být s ní, s tebou ne, ale spíte spolu…?? :think:

Spíme no

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Saatine
30.4.17 13:31

Ze zkušeností, někdy se láska prostě nesejde. My jsme si to taky takto pinkali a to jsme se znali spoustu let a také jsme u toho spali, jednou miloval on a pak já a jaksi jsme nenašli ten bod, kdy oba.

• Citovat
  • Upravit
30.4.17 13:33

Tady toho nech byt, kdyz nevi, co chce, a az ti priste nejaky kamarad rekne, ze te miluje, tak nad tim nepremyslej mesic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.4.17 13:33
@Lucka194 píše:
Me to prijde smesne cele :lol: :D

Jako mě teď už taky, nebo spíš mi přijde že chlapec neví co to láska je, když miluje pořád někoho jineho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22222
30.4.17 13:35

Nespala bych s kamarádem. Sama vidíš, že to nezvládáš. Nechápu tyhle polovičaté vztahy. Víc bolesti než radosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.4.17 13:38
@Russet píše:
Nespala bych s kamarádem. Sama vidíš, že to nezvládáš. Nechápu tyhle polovičaté vztahy. Víc bolesti než radosti.

Napřed to nezvládal on, ale teď když se nad tím tak zamyslim tak jsem naprosto v pohodě a život jde dál, ono mu jednou dojde o co přišel ale už bude pozdě pro neho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.4.17 13:40

To je příběh jak z Bravíčka. Když tak snadno přesídlí ke kamarádce, tak tě asi tak moc nemiloval.
Buď ráda, že ho má někdo jiný. Takhle snadno přelétavého kluka bych nechtěla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
30.4.17 13:50

Nestačila ti jedna diskuze? :roll: Nemiloval tě, láska nezmizí tak rychle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22222
30.4.17 14:10
@Terezka.nova25 píše:
Napřed to nezvládal on, ale teď když se nad tím tak zamyslim tak jsem naprosto v pohodě a život jde dál, ono mu jednou dojde o co přišel ale už bude pozdě pro neho

Tak v tom případě nechápu, proč se tu svěřuješ. A chtělo by to přidávat mezi věty čárky. Nedá se to číst.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1265
30.4.17 14:23

@Werushka77
Tak trosku telenovela. :srdce: ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...