Přítel pije, co je moc?

Anonymní
30.4.17 11:11

Přítel pije, co je moc ?

Zdravím :)…Holky potřebuji názor nezaujatych lidí…Mám přítele, chodí do práce, doma pomáhá se vším, stará se o děti, uklízí, cokoliv po něm chci to mam ;) mame spolu dve dcery, nejmladší kojim a tak mám co se týče alkoholu omezení samozřejmě…A teď k věci…Když jsem nekojila tak jsme si dávali často víno, jsme hodně vinovi celá rodina…Přítel měl v lednici navíc vždy flašku slivovice, že které si dával zdravotní stamprli každý večer… Nikdy mi to nevadilo ale teď ho nějak víc pozorují…Nevypije toho moc, nikdy není opilý…Při oslavě i když si dá třeba víc tak je jen v náladě, není prostě nikdy opilý…Když jsem.mu řekla že mi přijde divné aby pil každý den tak si i 14 dní nedal a pak při oslavě až…Což mi nevadí..Ale jak se třeba rozjel tak popíjel pak i večer sám a to když jsem mu řekla druhý den tak mi to zaprel přitom vím že tam bylo upito ( udělala jsem mu párkrát scénu když si dal a asi lze aby byl klid doma )…Nechci být jak stíhačka co kontroluje flašky, nevím jestli to mám řešit nebo ne…Je to alkoholismus?… Jinak dělá od rána do včera…Takže přes den nepije…Ani o víkendu přes den nepije, nevadí mu ani když jsem.po něm chtěla aby ridil z oslavy a tím pádem nepil.. a to jsem byla tehu a řidičák mám…Prostě bez toho vydrží…Jen nechápu že mi to zaprel i když ví že vím kolik vypil…Hrabe mi už??? :think: omlouvám se za roman

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3397
30.4.17 11:12
@Anonymní píše:
Zdravím :)…Holky potřebuji názor nezaujatych lidí…Mám přítele, chodí do práce, doma pomáhá se vším, stará se o děti, uklízí, cokoliv po něm chci to mam ;) mame spolu dve dcery, nejmladší kojim a tak mám co se týče alkoholu omezení samozřejmě…A teď k věci…Když jsem nekojila tak jsme si dávali často víno, jsme hodně vinovi celá rodina…Přítel měl v lednici navíc vždy flašku slivovice, že které si dával zdravotní stamprli každý večer… Nikdy mi to nevadilo ale teď ho nějak víc pozorují…Nevypije toho moc, nikdy není opilý…Při oslavě i když si dá třeba víc tak je jen v náladě, není prostě nikdy opilý…Když jsem.mu řekla že mi přijde divné aby pil každý den tak si i 14 dní nedal a pak při oslavě až…Což mi nevadí..Ale jak se třeba rozjel tak popíjel pak i večer sám a to když jsem mu řekla druhý den tak mi to zaprel přitom vím že tam bylo upito ( udělala jsem mu párkrát scénu když si dal a asi lze aby byl klid doma )…Nechci být jak stíhačka co kontroluje flašky, nevím jestli to mám řešit nebo ne…Je to alkoholismus?… Jinak dělá od rána do včera…Takže přes den nepije…Ani o víkendu přes den nepije, nevadí mu ani když jsem.po něm chtěla aby ridil z oslavy a tím pádem nepil.. a to jsem byla tehu a řidičák mám…Prostě bez toho vydrží…Jen nechápu že mi to zaprel i když ví že vím kolik vypil…Hrabe mi už??? :think: omlouvám se za roman

ne, není

chodí do práce, není opilý, tak kde ho vidíš? 8o

dívíš se že ti to zapře, když ho takhle sjedeš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.4.17 11:17

Taky bych se ti nepriznala :lol: prijde mi, ze si proste večer dá skleničku. Déle nepit mu nevadí, na oslavě se nenapije - tak v čem je problém? Ja si taky dávám večer sklenici vina a sama, protože manžel doma nepije. Nech ho dýchat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26171
30.4.17 11:18

Jako jestli je alkoholik - to asi není, nicméně kdyby si dával denně malého panáčka (20 ml), tak je to za rok 15 půllitrovek slivovice…a to mi přijde dost…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3241
30.4.17 11:21

ALkoholismus to není, ale v pořádku taky ne, já bych si s ním promluvila, zeptej se proč to dělá? Potřebuje se odreagovat? Lépe se mu spí, nebo je to jen zvyk?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.4.17 11:21

@EmmaAnna jde mi spíš o to že když jsem to nezakazala tak si dávál klidně denně…Že to prostě pil a nevím jestli proto že mu to chutná a nebo proto že se chtěl hodit do nálady :think: asi je to tím ze já teď nepiju tak ho sleduju :roll:

@Tichošlápek NJ ale skleničku slivovice???… Kdyby pil jen pivo nebo tak ale on si dává prostě tvrdé… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
550
30.4.17 11:24

Ne není alkoholik a popravdě radši bych to taky zapřela :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

@Malaga no on tu slivovici prodává, trochu s ní kseftuje a když mu doma zbyde tak si dává ale pak třeba i 3 týdny doma nemáme nic a nevzpomene si :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
@Anonymní píše:
@Tichošlápek NJ ale skleničku slivovice???… Kdyby pil jen pivo nebo tak ale on si dává prostě tvrdé… :nevim:

Je to jen jeden večerní panák. Děda si ho taky dává - prý zdravotně :lol: vždyť mas prima chlapa, pomáhá, stará se, poslechne když zakázes (to tedy nepochopím, ale vaše věc) - proste bych ho nechala byt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.4.17 11:25

Zas na druhou stranu když to doma je tak kolikrát vypil i víc než jednoho panáka…Ale opilý proste není :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
9445
30.4.17 11:26

Mame v rodine nekolik alkoholiku. Jednoduse, clovek neni alkoholik, dokud mu to nezpusobuje problemy. A navic, jestli vydrzi 14 dni nepit, tak alkoholik asi nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26171
30.4.17 11:27
@Anonymní píše:
Zas na druhou stranu když to doma je tak kolikrát vypil i víc než jednoho panáka…Ale opilý proste není :nevim:

tak se ho zeptej, proč pije, jestli na náladu anebo na chuť…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.4.17 11:28

@Tichošlápek no poslechne :mrgreen: ale říkám někdy to byly spíš tři panáčky :nevim: já prostě nevím jestli to přehráním nebo ne…Můj děda taky půl a klidně celý den popíjel panáčky a pivo a taky nebyl opilý…Říkám si že ti chlapi to tak mají…Nikdy jsem to neřešila dokud jsem si sama. mohla dát víno nebo pivoo bez omezeni… Až teď jak nepiju tak to vidím :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.4.17 11:29

@Malaga ptala jsem se a prý na chuť, na uvolnění po práci :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
30.4.17 11:29

Myslím, že tvůj manža je uplne v pohodě. Ten můj si po práci otevře 1 až tři piva, nechodí do hospody, dá si to u filmu v klidu doma.. Což ocenuji, já si u toho dám sklenici vína a jsme v poho :)
Taky má ve svém likérníku hromadu chlastu a obden si dá panáka… No nijak to neřeším, chodí do práce, dbá o sebe, chodí do posilky, vypadá skvěle.. Z toho usuzuji, že problém nemáš. Alkáče poznáš…
Ale je dobré že si toho všímáš, spousta chlapů takhle začne a neví kdy přestat, nejvíce, kdžy je nějaký stres nebo tíživá životní situace…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama