8. měsíční nedává nic do pusy

Anonymní
6.8.13 16:23

Mimi 8 m, nedává nic do pusy

Ahoj, mám miminko, kterému ja 8 m a pul. To, že ješte neleze a neplazi se, to ješte moc neřeším, ale prijde mi divné, že nikdy nedává do pusy žádné hračky ani jiné věci, jako ostatní miminka. Dává si tam jen ruce a s každou veci, kterou mu dam jen kýve a zkouší jestli chrastí a přendavá si to v jednom kuse z ruky do ruky. Nemužu ho tak ani naučit na rohlík či křupky. Proste to nejde. Prosím, měli jste to také někdo tak se svým mimčem? diky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

31603
6.8.13 16:28

A když dítěti strčíš ten rohlík nebo křupku do pusy, tak si dá? T5eba mu to jen nechutná :nevim: Nebo mu nedochází, že to může sníst, syn si kolikrát taky něco prohlíží, jak kdyby to viděl poprvé, ale stačí poradit „ham“ a je jasno :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
160
6.8.13 16:29

Ahoj, naše slečna dělala přesně to samé a až teď v roce občas nějakou hračku ožižlá, ale taky žádná sláva. A co se týče jídla pořád všechno musím mixovat, jinak se začne dávit a letí to ven. Nijak to neřeším, podle doktora tohle někdy děti dělají a ke kousání prostě musí dorůst:-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.8.13 16:31

Jo, to si i dá, ale proste když to ma v ruce, tak neví, že si to ma dat do pusy. zkoušela jsem už snad vsechno. prijde mi to divné :(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.8.13 16:34

@Jindra88 to on zase docela kousat umi, jen nevi, ze si to dat do pusy znamena jist. A co teda delala mala s vecmi, kdyz je nedavala do pusy?

• Nahlásit
  • Citovat
6.8.13 16:35

Tak na tom jsme úplně stejně, taky do pusy jen ruce a když dostane jídlo, třeba křupku tak ji pižlá jen v ruce a ví moc dobře že to je k jídlu. To samé pití, flašku ji musím držet, když si ji vezme tak si s ní hraje a baví ji jak to v ní žbluňká :D, nějak to neřeším, zkouším ji ukázat kam to patří ale když nechce nutit ji nebudu. Až bude chtít dá si jídlo do pusy sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
160
6.8.13 16:36

Hrála si s nima, prohlížela a pak většinou zahodila, ale jak už jsem psala až teď občas něco. Dneska třeba platebku a skoro celou. Já bych to fakt neřešila…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3513
6.8.13 16:46

Já mám dítě nejedlíka, takže do pusy si taky nikdy nic nestrkal. Zase to má výhodu venku, že si necpe šutry a písek do pusy :P.
Neřešila bych :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
6.8.13 16:47
@Anonymní píše:
Jo, to si i dá, ale proste když to ma v ruce, tak neví, že si to ma dat do pusy. zkoušela jsem už snad vsechno. prijde mi to divné :(

a navést ručičku s tou věcí do pusy jsi zkoušela? Ty před dítětem jíš rukama (dítě se učí nápodobou)?
Pokud zkoušela a jíš, tak bych zkrátka podávala jednotlivá sousta do pusy a časem se to naučí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29169
6.8.13 16:48

Taky bych to neřešila…jsou děti hlodači a nehlodači (je jich míň, ale mají svoje výhody, já třeba nikdy nemusela trnout, že zdlabe nějaký ho.no venku, kamarádka má holčičku pravý opak a ta teda za rok a půl svého života už sežrala nejmíň mrtvou kočku a půl kontejneru :roll: :D ). Teď jsou mýmu synovi dva roky a teda pravda je, že sám jíst furt odmítá, konečně před pár týdny pochopil aspoň, jak se má samotný napít :roll: Jinak je normální, zdravý, chytrý kluk, ale prostě lenoch k pohledání (a fakt je to hlavně lenost, pít se naučil tak, že měl žízeň v autě, já seděla vpředu, muž za volantem, tak jsem mu to prostě podala a pij nebo nepij :nevim: Tak se chvíli vztekal…a pak pil ;) ). Ale oni si na vše přijdou, do 15 mu rohlík do pusy strkat nebudu a Ty určitě tomu svýmu taky ne :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.8.13 16:50

@Gladys ano, zkošela. I mu to dam do pusy a necham mu to tam a on nekdy ani nevi, že to muze dat rukou z pusy ven. Nekdy to tedy rukou vynda, ale spis si to tam necha a žvatla nebo pokusuje.

• Nahlásit
  • Citovat
46228
6.8.13 16:55

Malej taky nedava nic do pusy, bych to neresila :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.8.13 16:56

@elanaa diky. uklidnila jsi mě. Když vidim z fotky, jak hezkeho mas chlapečka, tak jsem klidnejsi…

• Nahlásit
  • Citovat
5502
6.8.13 17:36

Malá teda jídlo dávala, ale hračky moc ne a já su docela ráda, aspoň neolízala kde co a nesnědla nikdy nic nebezpečnýho :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6528
6.8.13 18:02
@Anonymní píše:
Ahoj, mám miminko, kterému ja 8 m a pul. To, že ješte neleze a neplazi se, to ješte moc neřeším, ale prijde mi divné, že nikdy nedává do pusy žádné hračky ani jiné věci, jako ostatní miminka. Dává si tam jen ruce a s každou veci, kterou mu dam jen kýve a zkouší jestli chrastí a přendavá si to v jednom kuse z ruky do ruky. Nemužu ho tak ani naučit na rohlík či křupky. Proste to nejde. Prosím, měli jste to také někdo tak se svým mimčem? diky

ahoj, můj prcek dělal to stejné. Chtěla jsem ho v kočárku zabavit, dala do ruky rohlík, křupku, jablko a on to jen držel a pak někde pustil, do pusy nedal. Hračky taky do pusy moc nedával. Postupně se to naučil, teď má téměř rok a už baští normálně, ale v těch 8,5 ještě taky neuměl. Neboj, to přijde, ani nebudeš vědět jak. Dej mu kousnout křupky a pak mu ji dej do ruky a tu ruku mu směřuj k puse, ale ať si ji drží sám. časem se chytne :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama