Taky máte dokonalé dítě?

1716
6.8.13 13:54

Taky máte dokonalé dítě?

Jen tak na olehčení. Spí mi tu moje roční dcera a jak tak na ni koukám, říkám si, jak je dokonalá :mrgreen: Miloučká, krásná, hodňoučká, šikovná :lol: A to se mi budí v noci stále po dvou hodinách, vzteká se jak ďábel a co si budeme povídat, žádný rychlík ve vývoji to není :oops: Ale prostě mě občas fascinuje, jak u mě rodičovské hormony valí na plný plyn :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3434
6.8.13 13:57

@petulatko Jo, když spí, tak mám taky nejdokonalejší a nejhodnějšíí děti na světě :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25959

Ano, je dokonalá. Po mamince :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Tak to je krásný :) Moje dcerka je taky dokonalá - po rodičích tvrdohlavá jak mezek, všechno musí „sama“, Ďáblík, kterej všude vyleze, neustále někam utíká, neposedí a večer v posteli místo spaní žárlí :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1332

Máme :mrgreen:

Každý večer, když jdeme spát, koukáme do postýlky, jak je možný, že je tak dokonalej :lol:

Ale je fakt, že to tu a tam i slyšíme :P A to potěší, protože je moc šikovný a hodný, až se bojím mít druhý dítě :mrgreen:

Příspěvek upraven 06.08.13 v 13:58

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Chtěla jsem napsat řádí, ne žárlí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
evill
6.8.13 13:58

Já dokonalé dítě nemám. Dítě je od přírody tvor nedokonalý. V podstatě je dítě synonymum pro nedokonalost :mrgreen:. Slimpá to, blinká to, kadí to, nenají se to, neuteče to… bez pomoci je to tak nedokonalé stvoření až hrůza :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
2273
6.8.13 13:58

@petulatko jako bych četla o svojí malé :-)
Jenom ta už se naštěstí v noci nebudí co 2 hoďky, sunar mě zachránil :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
6.8.13 13:59

Já jsem takhle poprděná ze třetího, jako to bude fakt benjamínek jak vyšitej :lol: Když on je tak sladkej, ještě to teda umocňuje tím, že většinou se budí až v 5 ráno, přes den 2×-3× spí, hrozně rád se nosí v šátku a vydrží v něm hodiny.
Takže ho pořád oblíbávám, říkám, že je to můj méďa Pusík a jiný blboviny a děsímse, až se z Pusíka stane vzdorující vřešťan jako z předchozích dvou :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.8.13 13:59

Ahoj moje malá měla v neděli 3 měsíce a když ji dám do postýlky tak se mi začíná otáčet doleva až se vytočí tak aby na mě viděla co dělámna počítači, :roll: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.8.13 14:00

Evill: až Ti bude utíkat a samo jíst, ještě ráda vzpomeneš na to, jak nedokonalé to dítě bylo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26550
6.8.13 14:01

V roce jsou dokonalí skoro všichni prckové. Té naší to vydrželo do tří let. Pak nám ji někdo vyměnil a teď máme peklíčko :mrgreen: Přesto ji milujeme :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4136
6.8.13 14:02

Nejlepší a nejhezčí a nejšikovnější dítě mám já :P :mrgreen: A tonejen když spí. Je to to nejhezčí v životě :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102677

Jistěže mám, nejdokonalejší :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1716
@petrul píše:
Ano, je dokonalá. Po mamince :mrgreen:

Jooo, ta moje to ma taky po me, po kom jinem :lol:
@hvezdicka.zh Jo, tak to mame hooodne podobne :lol: Ale o to je to lepsi (aspon vetsinou :) )
@Hančíí Kdyby ta moje mrska ten sunar aspon byla ochotna ochutnat, treba by to taky zabralo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama