Je možné, že začně dítě zničehonic samo chodit?

1265
6.8.13 15:38

Lze přeskočit tuto část?

Mám známou, která mi říkala, že její dítě začalo v roce rovnou chodit, aniž by se pokoušelo chodit kolem nábytku. Prý se rovnou samo postavilo. Je to možné? Máte s tím někdo zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3434
6.8.13 15:44

@Sfaticata Jo, znám spoustu takových dětí. Nemusí jet všichni podle tabulek ;) Dokonce znám kluka, kterej chodil v 8 měsících. Prostě se postavil a šel :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14079
6.8.13 15:44

Nejstarší syn se v 15,5 měsících postavil na volné travnaté ploše a ušel 10 kroků. Ale před tím asi 4 měsíce „chodil“ vkleče. U nábytku (myšleno s oporou) nikdy nechodil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27467
6.8.13 15:45

Ano, to je běžné (stává se to).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4474
6.8.13 15:45

@Sfaticata Naše malá taky nikdy nábytek neobcházela postavila se ze dne na den a šla, nicméně před tím dlouho lezla. Po tom roce si teprve sedla, ale chodit začala při cca 20 ti měsících, možná o něco dříve, nedatuji to úplně přesně, poněvadž ona má svůj čas na vše.

Možné to je, ale je to tedy fakt rychlé - jediné co se mi na tom nezdá je ten rok, to bych asi trošku brala s rezervou… ale proč ne, je to možné.

Příspěvek upraven 06.08.13 v 15:54

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.8.13 15:50

Moje dcera take tak zacala chodit a to ji nebyl jeste ani rok, a musim podotknout ze neumela lezt, to se naucila az po tom co chodila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1265
6.8.13 16:35

Tak to jo. Já vím, že všechno nemusí jít podle tabulek. Akorát jsem se s tím setkala poprvé, tak mě to překvapilo. :mavam: Tak díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6254
6.8.13 16:44

Naše malá taky nechodila kolem nábytku, maximálně se ho chytla, aby si stoupla. Chodí od 10ti měsíců.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nikol.ondrášovka
6.8.13 16:47

Já jsem to ještě nezažila (neviděla) ale jo, možné to je, když se ty svaly posilujou jinak :palec:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama