Miminka narozené v Prosinci 2012

1596
7.8.13 15:13

miminka narozene v prosinci 2012

Ahoj holky zakladam tuto diskusi pro maminky kterym se deticky narodili v prosinci 2012.At si muzeme povikladat co uz vase deticky umi a v cen sou zase pozadu.Budu rada za vase prizpevky. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7.8.13 15:24

:kytka: ahojky Lukášek se narodil 25.12.2012..je to náš raubíř..už se plazí, leze a začíná si už týden stoupat..ale nesedi ;-) jinak bojujeme s jídlem každý den, je to nejedlík :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1596
7.8.13 15:30

@Monča1985 ahoj sem rada ze se nekdo pridal tak to je teda sikula mala se mi trosku plazi pozadu a snazi se na 4ale jde ji to jen na mekem zato krasne sedi ale sama si jeste nesedne musim ji vzdy posadit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2429
7.8.13 15:51

Malá měla termín v prosinci na mikuláše, ale nakonec se narodila 22. listopadu takže já jsem ve skupině listopadek :) jinak malá se plazí, kleká si, péruje na kolínkách, ale ještě neleze, nesedí ani si nestoupá..cpe si úplně všechno do pusy a pojídá to..takže drobky, chuchvalce vlasů, trávu na zahradě, papuče mi ráda ožužlává..jinak umí ukazovat na věci, ale paci paci a podobné věci jí zatím nic neříkají..před týdnem se sama odstavila takže už je na UM a chutná jí..jen teď v těch vederech toho moc nesní..zuby nemá žádné a ani nevypadá že by nějaké měly vyrůst v blízké době..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
7.8.13 15:53

Ahoj. Naše Zuzanka se narodila 10.12. Zatim se plazí, ale umí to pěkně rychle a péruje na čtyřech. Zatim si nesedne, ale začíná si stoupat. Je to ale prcek, má jen 6kg a 65cm :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
7.8.13 16:00

Zoubky taky žádný nemáme. První dcerka měla zub až v 10 měsících, takže ani moc nehledám :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1596
7.8.13 16:03

Holky zalozila jsem i sktpinu tak kdo by mel zajem o pridani tbk pisnete skupina se jmenuje miminka narozene v prosinci2012

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1596
7.8.13 16:05

Tak ja jsem u male nasla zoubek v 5mesicich

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1596
7.8.13 16:05

Tak ja jsem u male nasla zoubek v 5mesicich

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
7.8.13 16:08

Přidávám naši trošku do mlýna. Naše malá je narozená 13.12. Jedlík je docela velký, ona je celkově taková velká (73cm, 8,4kg) :lol: Má 2 zuby dole a vypadá to na další 2 nahoře. Plazí se jako drak, houpe na kolínkách. Nesedí, ani si nestoupá. Před pár dny začala slabikovat. Paci paci a podobné záležitosti ji těžce nezajímají :roll: Důležitější je všechno vidět, ošahat a nejlépe i ocucat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3250
7.8.13 16:08

Ahoj, my máme filípka 17.12. je to krásnej chlapeček, vlastně úplně nekrásnější ze všech dětí, co jsem kdy viděla:):) a ty vaše?:) péruje na kolenou, tak čekám, až začne lézt. jí moc hezky, skoro vše co mu dám. nejraději by ale jedl noviny, igelit, papírový ubrousky! trávu a podob..) stále ještě dobře kojím, je hodnej, jen teď se klube 4. zub tak trochu zlobí. ale noci nic moc, dost se budí na kojení. a jak vám jde uspávání? večer to jde, ale přes den docela bojujem:(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
7.8.13 16:10

Mě Zuzík spí přes den 20 minut a konec. Usne třeba 6× za den, ale jen na těch 20 minut :roll: v noci to docela jde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
7.8.13 16:19

@Alyss1
Se spánkem jsme teď taky na štíru. Přičítám to vedrům a klubajícím se zubům. Doposud spávala v noci docela hezky (1 kojení cca ve 4 ráno), teď sebou hází a budí se tak co 2 hodiny. Odpoledne klidně i usne sama, ale za 10 minut je vzhůru a musí být uspána (nejlépe ukojena ;) ) No co, věřím, že se to zlomí. Uspávali jsme večer na míči do 4 měsíců, všichni radili nechat vykřičet, ale zvládla to sama. Tak doufám, že i v tomto případě to nějak půjde :palec: Ale dala jsem si časovou hranici, pokud se do té nic nezmění, tak potom asi přistoupíme k nějakémů tvrdšímu řešení :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1596
7.8.13 16:25

Tak ja malou taky jeste kojim a usina zasadne jen u prsa jinak neusne a narodili jsme se 11.12

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
426
7.8.13 16:39

.Zdravím, Viktor se narodil 27.12.2012 a co umí?? Pěkně mě naštvat:-) tím, že skoro nespí přes den, to je pořád nových věcí okolo, co ještě neviděl a neosahal…:-) Nemá žádný zuby, leze rychle jak pavouk, stoupá si asi 14dní, sedí, ale sem tam ještě nevyvažuje dostatečně (tak je co chvíla na zemi:) Nejraději spí na boku a břiše, ale hlavně v noci, ty dny jsou katastrofa, hlavně teď v tom horku (doma máme 28stupňů!!) a možná se začínají klubat jedničky, tak teď máme doma řvouna… Jí všechno, zatím sme kromě jáhel v nějakém příkrmu kupovaném nic nevyhodili:-) ale nejraděj to, co už tu někdo psal: igelitky, letáky, trávu, kabely od PC, TV a pod…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama