Poradna duly
Jana Čurdová
@MartickaNela píše:
Ahoj, čekám první miminko - tak jsem asi jako každá prvorodička ze všeho hned paf, takže bych byla ráda, kdyby nás tu bylo víc takových a mohli jsme se o to podělit
Ahoj, to nejsi urcite sama ![]()
V to doufám
teda ačkoliv musím říct, že možná víc vedle je přítel.. ted je až moc doplašenej ze všeho ![]()
@Domca22 Vítám tě
no když jsem se dívala na různé jiné diskuze, tak maminky si právě stěžovali, že miminko (bříško) pomalu ani nepohladí - tak asi záleží jak kteří ![]()
Ahoj holky, přidávám se k vám
termín porodu mi vychází 16.10. ![]()
Ja se hlasim s 26. tydnem. Mam uz ale jednoho rocniho mrnouse doma, takze tentokrat prozivam vsechno ve vetsim klidu.
Čekáme holčičku, teda aspon doufáme - jinak to bude chlapeček v růžovým. Ale byla jsem na plodové vodě, tak by to mělo být 100% ![]()
Tak my čekame chlapečka
rekli mi to ve 12 týdnu na genetice, potom doktor ve 20 týdnu a poté opět potvrzeno na genetice
byly to 3 ruzní doktoři… a už citíš pohyby?
To nejsou pohyby..to je fakt přímo kopání. Někdy si říkám jak tak malý stvořeníčko může mít takovou sílu - a kope fakt pořád.
Ahoj, čekám první miminko - tak jsem asi jako každá prvorodička ze všeho hned paf, takže bych byla ráda, kdyby nás tu bylo víc takových a mohli jsme se o to podělit