Miminko a jídlo

Anonymní
11.7.21 12:03

Miminko a jídlo

Zdravím, omlouvám se za anonym, ale mám celkem obavu z kritiky. :lol: Holky je špatné dát skoro čtyřměsíčnímu do ruky tvrdou mrkev, aby ji mohl „cucat“, když já jím? :think: vždy když se potřebuji najíst a nespí tak ho mám na rukách (cca jednou za tři dny to jinak nejde, když zrovna nespí a chce chovat) a on po mém jídle děsně slintá. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21446
11.7.21 12:21

Jo, je to špatný. jak tě to vůbec napadlo? Dej mu dudlík nebo kousátko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3476
11.7.21 12:23

No jako, pokud nemá zuby, tak ji asi neukousne tudíž se pravděpodobně ani neudusí. A někdo začíná s příkrmy brzo, takže asi ani neumře na otravu. Ale v životě by mě to nenapadlo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
589
11.7.21 12:26
@Anonymní píše:
Zdravím, omlouvám se za anonym, ale mám celkem obavu z kritiky. :lol: Holky je špatné dát skoro čtyřměsíčnímu do ruky tvrdou mrkev, aby ji mohl „cucat“, když já jím? :think: vždy když se potřebuji najíst a nespí tak ho mám na rukách (cca jednou za tři dny to jinak nejde, když zrovna nespí a chce chovat) a on po mém jídle děsně slintá. :lol:

Já to tak dělala u dcery. Jídlo ji zajímalo víc než kousátka. U kluka to dělám stejně. Ale vždy jsem je měla a mam v pololehu a bedlivě je hlidala/hlidam. Nikdy jsem toto nepraktikovala, když leželi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1804
11.7.21 12:52

Když už, tak ji dej varenou (na hranolky, tloušťka jako prst, tvrdá tak, že ji s trochou síly rozmacknes mezi prsty). A dej ji cely ten kus (hranolky) do ruky a ať zkouší sama.
Syrovou by neměla, hrozí, že si ulomí dasni větší kus a bude se ti s ni dusit.
Ale ve 4 měsících bych nedelala, je to brzy. Radši třeba dat do lehátka s nějakou hračkou, jestli nechce ležet pod hrazdičkou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat