Miminko a Nutrilon

Anonymní
19.9.20 07:33

Miminko a Nutrilon

Ahoj maminky, včera jsem musela malému dát Nutrilon. Mám málo mléka a vždycky plakal. Jenže malý co 2 hodiny má hlad i v noci. Myslíte že se to spraví? A že bude někdy spinkat déle

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19.9.20 07:34
@Anonymní píše:
Ahoj maminky, včera jsem musela malému dát Nutrilon. Mám málo mléka a vždycky plakal. Jenže malý co 2 hodiny má hlad i v noci. Myslíte že se to spraví? A že bude někdy spinkat déle

Malý má 14 dní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24945
19.9.20 07:34

Tak jestli mu není víc jak třeba půl roku tak kojené děti jí co 2 hodiny :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24945
19.9.20 07:35
@Anonym7378 píše:
Malý má 14 dní

To je ale úplně normální u takhle malého miminka. Myslím kojení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1403
19.9.20 07:50

K navyseni tvorby a mleka: hodne celkove pit a to i kojici caje, po kojeni odsat odsavackou, spat, co to jde a jist kvalitne. Behem kojeni popijet teply napoj, treba meltu, pred kojeni prsa nahrat. Kojit oba nahati. Dokrm pripadne davat spis alternativne, aby si nezvykl, ze tece mleko bez prace. Chce kazde 2 hodiny, tak at dostane. Je maly, casem se to protahne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1403
19.9.20 07:52

Jo a kdyz je malo mleka, tak se ma pokazde kojit z obou prsou a i treba dvakrat prostridat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3420
19.9.20 10:32

Čím víc kojíš přes noc, tím víc mléka se ti bude tvořit. Nevyhýbej se tomu, i když je to náročné. A neboj se toho. Ze začátku je to normální, že jsi během noci několikrát vzhůru a kojíš. Ale jak bude miminko růst, budou se i jeho intervaly kojení protahovat.
Teď je ale opravdu malinký a kojit co 2 hodiny je úplně normální. A pokud pláče, přikládej častěji. Ze začátku máš prostě vyseděný důlek v gauči, protože jenom sedíš a kojíš, ale nebude to tak napořád ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
432
25.9.20 21:30

Ahoj :) my mame tri tydny a take kojim co 2 hodiny. Je to normalni casovy usek pro takhle male mimco. Kazdopadne me mala z prsou vydynda na jedno kojeni cca 150 ml :lol: ji jak Otesanek, ale mame jen 3,3 kg jelikoz byla mala kdyz se narodila. Takze pridavam na noc Nutrilon, za cely den mam prsa vecer uz prazdny. At piju a jim sebevic. A v poledne taky dostava 90 ml z lahve jeste ke kojeni, pac ma proste hlad. Chce to vyzkouset co bude mimcu vyhovovat. Urcite nenech trapit hlady. Pokud se ti zda ze ma po kojeni jeste hlad, dej UM zkus at odpije 40 ml, krknout a pak nabidnout znovu, prejidat se nebude. Pokud bude mit dost, dal pit nebude. Nejsou to rady z kolene, ma babicka pracuje u pediatricky a cely zivot pracovala na detskym s miminkama a maminkama po porodu. Jinak tedy pokud budes kombinovat, urcite přijdou prdiky, takze my uz mame doma masazni gel a 2× denne jeste masiruji brisko, takze vse krasne odchazi. Ale kdyz sme zacli kombinovat, brecela, pac ji zlobily ty prdiky…tak kdyby neco ptej se ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama