Miminko chce stále být u prsa

342
20.4.16 19:22

Miminko chce stále být u prsa

Ahojte, mám doma 16 denního chlapečka, když je vzhůru chce být neustále u prsa a jen si ho dudlá. Nemůžu doma nic pořádně udělat :/ když ho položím tak knourá, celý dopoledne ho mám „nalepenýho“ na prsu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
371
20.4.16 19:31

@donutka a co chces slyset? Je maly, potrebuje te

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
342
20.4.16 19:33

Jestli je to normální nebo není..já mám už bradavky uplne popraskany

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
20.4.16 19:34

Tak je to spravne. Ted bys mela byt jen s miminkem a kojit. Rodina by mela pracovat. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
20.4.16 19:35

Popraskane bradavky jsou bohužel taky normou. Neboj za dva tři dny se bradavky zahojí, koj i přes bolest.

Příspěvek upraven 20.04.16 v 19:36

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64723
20.4.16 19:36

@donutka nedávej prso místo dudlíku :nevim: nakojit - kdyžtak převážit, abys věděla, jestli vůbec něco natahá.. a jestli chce nosit, tak šátek a máš klid :nevim: 9 m se v břiše houpal, to víš, že mu to chybí.. ale neuč ho na prso - zaměř se na to, jestli Ti vůbec něco natahá (přibírá?)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15332
20.4.16 19:36

Dej mu dudlíka. pokud nemáte jinak problémy s kojením a přibíráním, tak bych se s tím nepárala. Jsou děti, které jsou dudlací a potřebují mít pořád něco v puse. Takový byl můj mladší, už v porodnici dostal dudlíka a byli jsme spokojení oba. Kojila jsem plně do 6 měsíců (pro rejpalky, které by chtěly varovat před narušením kojení)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3781
20.4.16 19:38
@donutka píše:

měla jsem to s jedním z dětí stejný, časem to přejde ;-)
můžeš zkusit šátek, hacku,… třeba to trochu pomůže

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
20.4.16 19:39

Boha hlavně nevazit! Na co? Co tím zjistíš? Dítě se ted kojí v podstatě pořád, je to normální, není to tak, jako u dvou měsíčního, že se nakoji a je po zizni. Je zvyklý z dělohy na neustále pití. To chce čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29440
20.4.16 19:39
@donutka píše:

Je to normální. Každopádně bych si nechala zkontrolovat techniku kojení, zda máš správné přisátí, zda se mimčo dostane k zadnímu mléku… atd. Domluvila bych si laktační poradkyni, aby na vás koukla a případně odstranila chyby. Je ale klidně možné, že žádný problém v technice není a mimčo zkrátka jen potřebuje tebe a prso. Je to přirozené, je maličký. Dítko jsem v tomto věku kojila též co 10 minut, víc jak hodinu nevydržel ani v 5 měsících… Pokud nemáš doma další dítě, o které je potřeba se postarat, není co řešit. Zalezla bych s mimčem do postele a odpočívala. Práce doma neuteče. Můžeš zkusit taky dudlík, pokud proti němu nic nemáš, ale v tomto věku jsem s ním třeba neuspěla ani u jednoho dítka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4987
20.4.16 19:40

@donutka U prsa určitě nechce být neustále :,(, prso není dudlík, nech ho nabaštit a konec, žádné dudlání :,(, jinak si na sebe šiješ bič, z kterého se jen těžko budeš dostávat ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
20.4.16 19:43

Ta hláška " sijes si na sebe bič " je z let separace a studeného výchovy a očekávala bych ji tak od šedesátilétě paní. Nepoužívat. Opravdu je normální, že se několikadenní dite chová a saje.

Příspěvek upraven 20.04.16 v 19:44

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
342
20.4.16 19:44

Normálně ho kojím 45minut a pak většinou usne..ráno když jse vzbudí tak ho nakojím pak se kouká a začně knourat a chce být jen u prsa a tak to je než se unaví a za 3hodiny usne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4987
20.4.16 19:46

@donutka a když ho teda kojíš, saje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
953
20.4.16 19:46

Jediná rada je, že máš kojit co to jde. Moje rada je dudlík nedávat, kazí to v 97% kojení :,( my jsme před týdnem odbourávali, protože jsem dala z nevědomosti. Nechci samozřejmě diktovat co máš dělat, jen na to upozorňuji, zda si vezmeš radu k srdci už záleží jen na tobě :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat