Miminko dnes dlouho spí

Anonymní
3.8.20 17:00

Miminko dnes dlouho spi

Zdravim všechny,

Mam miminko 3 mesice a od vcerejska mi docela dlouho spinka. Ja vim, ze bych mela byt spis rada, ale uz jsem byla tak nejak zvykla, ze mala pres den spi malo a kdyz uz, tak pul hodku, max hodku. Vcera odpoledne usnula a az do dneška do rana spala a vzbudila se jen na jídlo. Dneska od rana byla všeho vsudy vzhuru asi 2 hodky, kdy si „povídala“ a byla bdela. Jinak se probudí na jidlo a zase usne. Teplotu nema, prijde me v poradku. Ale prijde me to takovy zvlášťni, ze zničehonic takto spinka. Zitra mame jit na první ockovani, tak si rikam, aby na ni neco treba nelezlo.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4987
3.8.20 17:02

Ty jo, skoro jak kdybych to psala já. Akorát mám 5 měsíční. Taky mi od včera nějak víc spí a zítra máme očkování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4267
3.8.20 17:11

Změna počasí. Taky bych celej den spala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.8.20 17:12

@JancaS84 vazne? :lol: no vůbec nevim cim to je. Prave skrz to očkování nevim, jak to funguje - ze kdyby na ni neco lezlo a do toho ockovani, tak aby se neco nepokazilo? :nevim: fakt ji tahle neznam. Nebyvala takhle spací snad ani po narozeni :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
3268
3.8.20 17:14

Od včera prší. Není vedro, je spavy pocasi. Moje dvouletý teď dává čtyři hoďky po obědě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4987
3.8.20 17:14
@Anonymní píše:
@JancaS84 vazne? :lol: no vůbec nevim cim to je. Prave skrz to očkování nevim, jak to funguje - ze kdyby na ni neco lezlo a do toho ockovani, tak aby se neco nepokazilo? :nevim: fakt ji tahle neznam. Nebyvala takhle spací snad ani po narozeni :lol:

Neboj, doktor ji před očkováním prohlidne. My sme včera jeli po delší době k babičce aby si ho užila a on to tam skoro celý prospal :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.8.20 17:19

@JancaS84 To taky vyslo zrovna blbe ze :? Pro me to byla vcera taky novinka, kdyz od 4 odpoledne spala jen s prestavkama na jídlo az do rana.

• Citovat
  • Nahlásit
1755
3.8.20 17:42
@Anonymní píše:
Zdravim všechny,Mam miminko 3 mesice a od vcerejska mi docela dlouho spinka. Ja vim, ze bych mela byt spis rada, ale uz jsem byla tak nejak zvykla, ze mala pres den spi malo a kdyz uz, tak pul hodku, max hodku. Vcera odpoledne usnula a az do dneška do rana spala a vzbudila se jen na jídlo. Dneska od rana byla všeho vsudy vzhuru asi 2 hodky, kdy si „povídala“ a byla bdela. Jinak se probudí na jidlo a zase usne. Teplotu nema, prijde me v poradku. Ale prijde me to takovy zvlášťni, ze zničehonic takto spinka. Zitra mame jit na první ockovani, tak si rikam, aby na ni neco treba nelezlo.

Mám taky 3 m a dneska furt spí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
739
3.8.20 18:13

Syn spí normálně max. hoďku po obědě. Dneska jsem ho v 17h budila, spal přes 3h. Je to tím počasím, aspoň u nás, ono se jim za deště dobře spí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3397
3.8.20 18:35

Muj dvoumescni kluk taky dneska neobvykle celej den spi.. Neresim, uzivam si klidek :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama