Příliš spavé miminko

510
3.8.20 10:59

Příliš spavé miminko

Ahoj holky, mám doma chlapečka 4mesice a poslední dva dny hodně spinká, rostou mu zoubky, může to být tím, že by byl více unavený? Jo a ještě včera se praštil o mé rameno do hlavičky, ale nepřišlo mi to nějak moc hodně, ani nepípnul. I v noci se vzbudil později na kojení, než obvykle.. A mě málem praskla prsa.. Přijde mi celkově takový trochu,,mimo". Máme jít k dr, nebo je to normální? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9338
3.8.20 11:08

Já myslim, že je to normální. Naše děti taky měly období, kdy najednou spaly víc a byly víc unavené, ono to zase brzy přejde. ČLověk si zkrátka nikdy neodpočine, buď to dítě nespí a nebo zase když spí, tak člověk přemejšlí jestli nesmí moc :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
510
3.8.20 11:10

@Tarinka Jo? Já možná až moc všechno řeším, ale raději se člověk zeptá 🙂 když si není něčím jistý a ještě když se jedná o miminko. Nechtěla bych něco zanedbat vůbec. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4987
3.8.20 11:45

Mě od včera spí malej taky nějak podezřele dlouho. Asi uplnek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3342
3.8.20 11:52

Neboj, tvoje rameno mu nemohlo nic udělat.
Děti spí různě. Jak psala Tarinka - modlíš se, aby to dítě už konečně spalo a když spí, tak si koušeš nehty, proč spí, tak dlouho… :lol: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
510
3.8.20 12:07

@JancaS84
Aha to mě vůbec nenapadlo, on spal hodně i přes den, ale zase byli jsme venku.. je horko, do toho ty zuby mu rostou bobkovi. Myslím, že to bude i tím úplňkem, ale mě prasknou pak prsa 😃
@Whitedog
Jo to je pravda a tak on je moc hodné miminko, já říkám za odměnu, no teď při těch zubech, je trochu protivný, ale jinak je to dobrý :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4987
3.8.20 12:24

Tak si odstrikej do úlevy. Manželova babička říkala, že se s uplnkem mění počasí, včera vedro a dnes chčije a chčije.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama