Miminko a spánek (3 měsíce)

Anonymní
3.8.20 10:58

Miminko a spanek (3 mesice)

Ahok vsem :mavam:

Chci se jen poradit a zeptat, i kdyz si rikam, že to tak u miminka asi normalni je. Ale je to prvni dite, tak clovek porad tape. Mame holcicku, 10 tydenni, takze jedeme třetí mesic. Malou na zacatku trapilo brisko a jak jsme zjistili, tak i hlad - často nam plakala, hlavne navecer. Ted asi 3 tydny prikrmujeme a pomalu prechazime na um a mala je jak vymenena, je spokojená. Uz prakticky nebreci, jenž kdyz ma uz fakt velky hlad :lol: co se tyce spánku, tak v noci spi hezky, budi se 1× v noci na jidlo a pak az nad ranem. Spis me ale jde o denni spanek.

Posledních cca 14 dni se to hodne strida. Jsou dny, kdy uz pres den moc spat nechce a kdyz usne, tak max na pul hodky nebo na hodku. Ale teď treba poslední dva dny spi hodne. Vcera skoro 4 hodiny jen s přestávkou na jídlo. Ja vim, ze tohle stridani je asi normalni, ale clovek pak přemýšlí, aby miminku nic nebylo, kdyz nebylo pres den tak spave a najednou spi hodne. Stridalo se to u vas taky tak? Kdy se treba denni spanek u ditete muze tak nejak ustalit? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4114
3.8.20 11:19

Jasné že se to jen prostě střídá. Dcera mi spala různě tak do cca 6-8m. A až pak se to tak nějak ustálilo. A uplně kolem roku že už byl prostě jeden polední spánek. Jen jsme se snažili od miminka dodržovat večerní spaní. Ale taky cca. aby byla v posteli 19-20. Do těch 3-4m spala přes den jen takové půlhodinové spánky, pak až se to prodloužilo ve dva delší spánkiy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
3.8.20 12:32

Já mám 3 měsíčního prcka, taky nás trápil hlad a jsme na UM ale bolesti břicha pořád. Večer teda spinká krásně maximálně 3× se vzbudí za noc a to spí do 8 večer do 8 do rána :P ale přes den mi nespí, jedině na rukou :D a nejlepší je vzít dítě přes den na spánek ven do kočárku :palec: funguje vždycky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
9.8.20 17:54

U nás to bylo stejné..Přes den spí malý různě od narození - někdy více - někdy méně. Záleží, zda se jde na procházku, jak spal v noci, jakou má náladu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama