Miminko má monokl

27
31.8.20 08:10

Miminko má monokl

Ahoj můj 9m syn si začíná všude stoupat a dnes si stoupl v postýlce a jak padal, tak se bouchl a za chvíli se mu objevil pod okem monokl.. je to moje první miminko, pozoruji ho jestli nezvrací atd, zda se mi v poradku. Ale bojím se, nema někdo stejnou zkušenost? Cítím se jako špatná máma… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5227
31.8.20 08:32

Takových ještě bude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
31.8.20 08:33

@JancaS84 zda se mi v poradku, ale bojím se těch kecu okolo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18832
31.8.20 09:17

Klid, syn ma modriny po obličeji porad, jak nekde pada. Tomu nezabranis a okoli neres, me na to nic nerekla ami detska dr a to k ni jdeme pokaždé s nějakou modrinu (syn jakoby to delal schválně, ze kdyz ma jit k dr, tak den předtím někde padne, aby vypadal jak tyrane dite) :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6199
31.8.20 09:42

To bude dobrý, dcera má taky věčně něco modrého na obličeji, syn je zase expert na modřiny přes celá záda :roll:

Horší je to se mnou, máme dva velké psy a občas mám ze cvičáku modřiny na vnitřní straně stehen a když jdu potom třeba na gynekologii, tak se mě opatrně ptají, jestli je doma všechno v pořádku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10920
31.8.20 09:44

Monoklama a oděrkama to začíná. Pak prijde silniční lišej z odrážedla, koloběžky, kola. Neprej si vidět, jak vypadal syn, když začínal se skateboardem :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6199
31.8.20 09:48

@Betty MacDonald Ještě dobré jsou modřiny na bradě od skleničky, to měl nedávno synovec (13) a trvalo snad 3 měsíce než ta modřina vybledla :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5265
31.8.20 10:17

No.. počkej až budou ostré zoubky v puse a spadne na ni a poprvé uvidíš téct z pusy krev..to taky vypadá to to dost děsivě. Malá na tohle byla expert. Zeď už padá krasne háže rybičky a dá před sebe ruce i když běží tak nespadne na pusu.. ale ty začátky. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3725
31.8.20 14:33

Mě malá v tomto věku sletěla ze sedačky, málem mě šlehlo… Teď má pro změnu prakticky černo-červený nohy plný modřin a odřenin. Na obličeji už jich taky měla, rozraženej ret, se divím, že si ještě něco nezlomila (jsou jí 2). Je děsně akční… Je to stresující chápu, časem se otrkáš řekneš "tak se zvedni a jdeme :lol: " sleduj, kdyby se ti něco nezdálo, tak se obrať na pediatra a připrav se na větší šoky :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16206
31.8.20 14:37

Počkej, až pojedete na pohotovost s tržnou ránou :pankac: my už tam byli, ne proto, že by byla nějak velká, ale protože si tam zarazila šutr :cert: to byla sranda pak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5265
31.8.20 15:20
@Margery píše:
Počkej, až pojedete na pohotovost s tržnou ránou :pankac: my už tam byli, ne proto, že by byla nějak velká, ale protože si tam zarazila šutr :cert: to byla sranda pak…

Koukám taky máte veselo a zdravím :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16206
31.8.20 15:33
@ludmilaadamkova píše:
Koukám taky máte veselo a zdravím :lol:
:mrgreen: :mavam:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1715
1.9.20 07:10
@Heivka píše:
To bude dobrý, dcera má taky věčně něco modrého na obličeji, syn je zase expert na modřiny přes celá záda :roll:Horší je to se mnou, máme dva velké psy a občas mám ze cvičáku modřiny na vnitřní straně stehen a když jdu potom třeba na gynekologii, tak se mě opatrně ptají, jestli je doma všechno v pořádku :mrgreen:

Jo, modřiny na stehnech od psů, to znám :lol:
Naše 45 kg tele se porad chce chovat, pak vypadám jak po BDSM. Naštěstí gynekolog má psa ze stejného vrhu a dělá mu to prý taky, takže je mu to jasný.
Sestřicka už taky ví, tak to neřeší.
Včera na mě ale lidi divně koukali v bazénu :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama