Miminko nespinká, trápí se?

14.1.20 21:53

Miminko nespínka trápí se

Maminky poraďte prosím. Po koupání jsem dala malého spinkat. Nespal ani hodinu, probudil se pláčem. Vypadalo to na prdiky. Zkoušela jsem dát rourkzu, díky ní se vykakal a vyprdel. Pak jsem uspala a dala do postýlky, miminko je unavené ale vždy ho probudí asi ta bolest, já uz si nevím rady. Espumissan nepomáhá, tři týdny užívám Biogaia která taky nepomůže, mám tu i babycalm a prostě nic. Kdy už tohle přestane? Mám přečtené snad všechny diskuze o prdikach, zkoušela jsem všechny techniky. Miminku se líbí když spinká u mě v náručí, občas si knourne ale aspoň nebreci. Je to každý den stejný. Spinká jen hodinku po koupání a jídle, pak se vzbudí a třeba do 3 do rána nezabere a v 5 ráno je zase vzhůru. Myslím si že je to právě kvůli bolestem :,(. Jinak sme na UM mám i to na koliky a užíváme už dlouhodobě a problém nebyl. A čaje mi pít nechce, jinak další bylinky jsem taky zkoušela a nic. Tak něco snad musí pomoct ne? :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

14.1.20 22:00

Kolik mu je? Pokud nezabírá nic z toho, co jsi napsala, tak musíš asi vydržet, než se začne sám víc hýbat. :nevim: Většinou po tom třetím měsíci začnou problémy ustupovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.1.20 22:02

@Monaski zkus gel pupík mazat ve směru hodinových ručiček u nás to zabralo :palec: a skusit za spaní mimi dát fenyklovy čaj naše ho taky nechtěla ale naučila se aspoň trošičku pít uvolňuje to prdiky :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
1244
14.1.20 22:15

@Monaski u mých dětí taky nezabíraly žádné léky. Pomohlo nošení na tygříka - to se vyprďely a bylo po bolení, taky hodně pasení koníků. A jinak vydržet, za chvilku se to zlepší ;) Taky bych se poradila s pediatrem, zda je miminko zdravotně v pořádku a jsou to opravdu jen prdíky:wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 22:26

U nas nepomohlo vubec nic, jen cas.. klasicka novorozenecka kolika, dodnes nejhorsi nocni mura… vyzkouseny snad vsechny leky, caje, probiotika…a nic.. po 3 mesicich zlepseni, uplne vymizeni se zavedenim prikrmu od 5. mesice. Musi se to vydrzet a cekat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1328
14.1.20 22:30

Alergie na mléko.. To bylo u nás, nespokojene dítě, pak zázrak. Kolik mu je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53
14.1.20 22:43

U nás to bylo stejné. Měli jsme tedy vcelku klid v noci, ale přes den to bylo peklíčko. Malý se vždy najedl, pak byl 1,5 hodiny OK a pak začal řev - z bolesti, z únavy, dodnes nevíme, asi kombinace obého :nevim: Uspávali jsme na gymballu, později třeba v kočárku (ťapali jsme s ním v předsíni), nebo u prsa (syn byl částečně kojený a částečně na UM). Když se zadařilo, usnul po cca 30 minutách (po celou tu dobu brečel) na 20 - 30 minut, pak se probudil a mohlo se jít zase jíst. Dost často nezabral vůbec, břečel klidně 1 - 1,5 hodiny beze spánku do dalšího jídla, to nám potom nejvíc pomáhalo nošení v klubíčku. Tohle kolečko se za den opakovalo cca 5krát. Všichni kolem říkali, to se poddá, počkejte po šestinedělí, po třech měsících…no, náš borec vydržel půl roku - na den přesně. Pak, jako mávnutím kouzelného proutku, ty záchvaty pláče ustaly :dance:. Ze syna se stal celkem solidní spáč, až do dvou let spal celou noc a přes den si hodil šlofíka klidně na dvě hodiny. Až teď (je mu 28 měsíců) už ten denní spánek sem, tam vynechá. Jinak mě ještě napadá, jestli byste neměli vyzkoušet jiné UM, někdy může být problém v tom. Samozřejmě můžete cvičit nožkama žábu - tím také nic nezkazíte a malému se třeba uleví. Nicméně, jak řekla jedna má známá, která měla obdoný problém se svou holčičkou:,,Hele, my se stavěli snad i na hlavu a stejně si to musela malá (i my) prostě protrpět."

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
862
15.1.20 02:52

Na prdíky nám zabraly tejpy, zkus najit v okolí, kdo to u vás dělá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama