Miminko špatně sedí

29.9.20 10:22

Miminko spatne sedi

Zdravim maminky, mam 9m dvojcatka holcicky. Jedna mi sedi krasne jako prkno, ale druha je strasne shrbena :(. Rikala jsem to I Dr, ale ta ze je to vse v poradku, ze se to casem napravi samo. Kdyz cca pul hodinky sedi, tak zacne plakat a az kdyz ji polozim, tak se zasmeje a je vse v poradku. Nevite jakeho Dr bez doporuceni pediatra muzem navstivit? Dekuji moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1568
29.9.20 10:26

Můžeš si sehnat dětského fyzioterapeuta

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16691
29.9.20 10:45
@DunovskaPavla píše:
Zdravim maminky, mam 9m dvojcatka holcicky. Jedna mi sedi krasne jako prkno, ale druha je strasne shrbena :(. Rikala jsem to I Dr, ale ta ze je to vse v poradku, ze se to casem napravi samo. Kdyz cca pul hodinky sedi, tak zacne plakat a az kdyz ji polozim, tak se zasmeje a je vse v poradku. Nevite jakeho Dr bez doporuceni pediatra muzem navstivit? Dekuji moc

A jak se do toho sedu dostane, když píšeš, že ji položíš? Ona se sama nedokáže zase položit??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4717
29.9.20 10:57

A ty je posazujes? Dle toho co píšeš mi to tak přijde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16691
29.9.20 10:59
@mackA159 píše:
A ty je posazujes? Dle toho co píšeš mi to tak přijde.

Právě proto jsem se ptala, jak je možné, že holčičku po půl hodině musí pokládat. :nevim: Dítě, které ještě není na sed připraveno, těžko „vydrží“ půl hodiny sedět. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1782
29.9.20 11:05

A ty je posazuješ sama?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7113
29.9.20 11:06

Ani jedno dítě mi v devíti měsících nesedělo, natož půl hodiny! 8o 8o 8o Proboha, v čem je to máš pozazené? Nechceš snad tvrdit, že se děti na zemi samy dostanou do sedu a vydrží si hrát v sedě tak dlouho? Spíš mi to zavání tím, že je tak posazujete vy a jestli s tím nepřestanete, tak vám děti jednou poděkují za problémy se zády.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4717
29.9.20 11:09
@Petule030 píše:
Ani jedno dítě mi v devíti měsících nesedělo, natož půl hodiny! 8o 8o 8o Proboha, v čem je to máš pozazené? Nechceš snad tvrdit, že se děti na zemi samy dostanou do sedu a vydrží si hrát v sedě tak dlouho? Spíš mi to zavání tím, že je tak posazujete vy a jestli s tím nepřestanete, tak vám děti jednou poděkují za problémy se zády.

Dcera leze od 7m, sedět začala v 8m…ale ze by vydrzela u hraní sedět půl hodiny? Ani by dělala jinou aktivitu? To je teda divný. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16691
29.9.20 11:12
@Petule030 píše:
Ani jedno dítě mi v devíti měsících nesedělo, natož půl hodiny! 8o 8o 8o Proboha, v čem je to máš pozazené? Nechceš snad tvrdit, že se děti na zemi samy dostanou do sedu a vydrží si hrát v sedě tak dlouho? Spíš mi to zavání tím, že je tak posazujete vy a jestli s tím nepřestanete, tak vám děti jednou poděkují za problémy se zády.

Hlavně dítě, které se do sedu dostane samo, se z něj taky samo dostane. Tohle je fakt hazard se zdravím :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
810
29.9.20 11:12

@Petule030 mám dva kluky a oba mi sedeli dřív než lezli. Tak první ani pořád nelezl. Seděl, pak se zvedal o nábytek a v 11M začal chodit.Ted ten druhý sedí o 6M, v 7,5M začal lézt, kdy začne chodit zatím nevím :lol: Nikdy sem neposazovala, právě naopak a stejně si to udělali po svém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16691
29.9.20 11:15
@mission84 píše:
@Petule030 mám dva kluky a oba mi sedeli dřív než lezli. Tak první ani pořád nelezl. Seděl, pak se zvedal o nábytek a v 11M začal chodit.Ted ten druhý sedí o 6M, v 7,5M začal lézt, kdy začne chodit zatím nevím :lol: Nikdy sem neposazovala, právě naopak a stejně si to udělali po svém.

Ale to je přece v pořádku. Jen je to trošku divné v případě, že zakladatelka píše, že holčička je shrbená, a že jí pokládá. To nevypovídá o tom, že by to dítě bylo na sed připravené a posílené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4717
29.9.20 11:17
@P4ja píše:
Hlavně dítě, které se do sedu dostane samo, se z něj taky samo dostane. Tohle je fakt hazard se zdravím :roll:

Přesně… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7113
29.9.20 11:17

@mission84 Jakým způsobem se do sedu dostaly?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7923
29.9.20 11:22

Tak snad si sedne sama a položí sama, ne? JAK že ji musíš položit ty?
A sedět půl hodiny v kuse je teda masakr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4264
29.9.20 11:26
@DunovskaPavla píše:
Zdravim maminky, mam 9m dvojcatka holcicky. Jedna mi sedi krasne jako prkno, ale druha je strasne shrbena :(. Rikala jsem to I Dr, ale ta ze je to vse v poradku, ze se to casem napravi samo. Kdyz cca pul hodinky sedi, tak zacne plakat a az kdyz ji polozim, tak se zasmeje a je vse v poradku. Nevite jakeho Dr bez doporuceni pediatra muzem navstivit? Dekuji moc

Jak se do toho sedu dostanou??? Sednou si samy nebo je prostě posazuješ???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama