Miminko kouká na tv

Anonymní
29.9.20 04:59

Miminko kouká na tv

Ahoj chtěla bych se zeptat, mé dvouměsíční miminko fascinuje televize, pořád jí sleduje chci se poradit, nemůže to vadit na očička nebo tak? :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
553
29.9.20 05:39

Tak tu TV vypni, když se bojíš o její oči. Nebo dej mimčo tak, aby na TV nevidělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.9.20 06:03

Právě že se za televizi otáčí i když jo dám tak aby na ni neviděl.. Proto se ptám jestli to třeba nevadí, abych to nemusela vypínat a aby tady něco hrálo. Nejsme žádní maniaci ale když si chceme pustit film a malej je tu s námi ( a to je celkem dost často, protože přes den moc nespí ) tak aby jsme tady nemuseli být potichu a bez obrazu..

• Citovat
  • Nahlásit
5215
29.9.20 06:08

Ja si myslim, ze kazdy dite je pritahovany televizi.

Ale jinak snad neni problem jej dat tak, aby na to nevidelo ne? Zabavit dite hrackama apod. Kdyz uz teda nutne MUSITE cucet na televizi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13589
29.9.20 06:21

Jo vadí to. Si to najdi na netu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.9.20 06:28

Pane bože, ptám se jestli to vadí na oči..!! A jestli dobře čtete, tak jsem již psala, že se za ní otáčí i když ho dám jinak.!!! A jestli žijete v aktuálním století, tak jistě chápete že si člověk tu tv pustí, zvlášť když jste v bytě.. Už chápu ty recenze na tyto diskuze.. Některý maminky chtějí akorát rejpat, než aby poradily.. Ale zkusila jsem to.. Tak nic, přesto dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Siaaanka01
29.9.20 06:31
@Anonymní píše:
Ahoj chtěla bych se zeptat, mé dvouměsíční miminko fascinuje televize, pořád jí sleduje chci se poradit, nemůže to vadit na očička nebo tak? :?

Doufám, že tento dotaz byl jen špatným vtipem. Jestli ne, tak je mi Tě, a miminka ještě víc, líto. Televize opravdu vadí a škodí, a to zejména u malých a skolkovych děti!

• Citovat
  • Nahlásit
9101
29.9.20 06:46

Ne, na oči miminku nevadí, ale škodí jeho nervové soustavě, která se vyvíjí do dvou let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.9.20 06:52

Na TV by se dítě nemělo dívat, dokud ti není schopno přeříkat co v TV vidělo. Škodí to hlavně jeho pozornosti. Je prokázáno, že pak může mít poruchy pozornosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.9.20 06:52

@Aduš8 děkuji, jste jediná která mi tady srozumitelně odpověděla na to co jsem potřebovala vědět. neříkám že na ní koukám ale furt, ale je to občas když ho vezmu k televizi do obýváku aby tam mohl být chvilku s náma.. ostatni ze mě udělali matku, která týrá své dítě tím, že ho dává snad schválně před televizi.. :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
11748
29.9.20 06:53

TV uz patri k beznemu stylu zivota. Kdo z vas ji doma nema zapnutou? :nevim:
Mimi vidi, ze to tam blika, meni se barvy, proto ho to pritahuje. Pokud ji budete mit zapnutou, bude po ni koukat. Dala bych pozor, at nevytaci oci z duvodu silhani. Casem si dite zvykne a uz ho TV tolik pritahovat nebude. Prijdou jine podnety, ktere budou vzrusujici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.9.20 06:58

@cecetka děkuji.. :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
3738
29.9.20 07:33

Ja se na materske odnaucila uplne divat na tv. Nekdy nejede treba tyden a nicemu to neva. Jako kulisa poslouzi radio.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4278
29.9.20 07:38

Určitě vadí! Nervové soustavě. Vývoji. Já dovolila dceři nějakou krátkou pohádku snad kolem 20m a to na 15min denně. A u 2m miminka je to fakt nebezpečné. A my taky na tv koukali, na filmy atd. ale dceru jsem prostě otočila at na tv nevidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K92
680
29.9.20 07:41

Dětská doktorka mi říkala, že to vadí především na mozek (vznikají tak prokazatelně poruchy pozornosti), vliv to má samozřejmě i na ty oči a modré světlo i na kvalitu spánku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama