Mini postel

14.5.16 14:35

Mini postel

Dobrý den, chci se zeptat jakou máte zkušenost s minipostylkou.. I když tu diskuze jsou pořádně jsem se zkušenost nedozvěděla. Premyslim o ní alespoň na začátek do naší malé ložnice a jen co mimi vyroste půjde to klasické postýlky do svého pokojíku. Velmi se mi líbí i to, ze se s ní dá jezdit po bytě. Coz je výhra u malého bytecku..
Tak jaké máte zkušenosti s touto minipostylkou? Díky moc 8) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
165
14.5.16 14:49

My jsme ji měli a byli jsme spokojení, malá jí tak milovala, že v ní vydržela 10 měsíců;-) asi tak první dva měsíce jsme ji vozili do obýváku na den, potom už zůstala v ložnici na spaní. Měli jsme tu od Scarlettu, je taková roztomilá jak pro panenky:-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.5.16 14:53

@Dobbyna přesně tu mám vyhlédnutou… Scarlett baby bila s medvídkem.. Lepší než mít v bytě dvě velké bytelne postele.. Dle me

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
165
14.5.16 15:09

Přesně tu jsme měli, je moc hezká.. Do půl roku by měla stačit určitě, pak záleží jak je dítko velké a jestli si umí sednout;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56495
14.5.16 15:22

Taky mám mini postýlku a jsem s ní naprosto spokojená. Nepřevážela jsem ji, protože ložnice je v patře. Děti mi v ní vydrželi do asi 6-7 měsíců. Tím, že jsem ji měla stále u postele, i když děti už spali jinde, tak jsem ji občas využívala, když jsem chtěla mít dítko blízko u sebe, ale ne přímo v posteli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.5.16 15:25

@Dobbyna nemáte foto jak vypadá ve skutečnosti?? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
165
15.5.16 00:06

Našla jsem jen tuhle, nějak mě nenapadlo fotit postýlku;-) tady má dcera asi 5 měsíců…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.5.16 07:29

@Dobbyna děkuji.. Alespoň mám představu a vypadá líp než na obrázku… Jdu do ní!! :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat