Miniinterrupce v době koronavirové

2.4.20 11:48

Miniinterrupce v dobe koronavirove

Ahoj, prosim ma nekdo zkusenost s interrupci v teto dobe? Jak vse probihalo? Vse v poradku? Musim na interrupci ze zdravotnich duvodu, jdu do MEDA kliniky v Praze, pristi tyden a silene se bojim, ze se tam nakazim koronavirem, jak vsude ctu, ze to maji ruzni lekari z ruznych oddeleni :,( 8o :nevim: prosim o zkusenosti a pripadne dodani odvahy a pozitivna :hug: dekuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13406
2.4.20 12:04

No pravděpodobnost je malá. Jako třeba infikované klíště nebo tak. Já teda zbytečně nikam nelezu, ale co můžeš dělat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.4.20 12:12

@Bubla Bůčková

já právě taky vůbec nikam nelezu :-( ale s timhle se neda delat vubec nic… mam myom a dalsi gyne problemy a Dr me poslal at se to stihne do 8.tydne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
3.4.20 20:19

Byla jsem na revizi minulý týden a vše ok. Celou dobu jsem měla masku, stáhli mi ji až na sále kvůli kyslíku a opět s maskou jsem se probrala. Na pokoji jsem vždy nasadila, kdyz přišla sestra. Pustili mě hned ten den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.20 09:00

@Divida33 Ahoj, mohu se zeptat, kde jsi byla? a jak ti je po tydnu? ted se me zmocnil hrozny strach z toho zakroku, nekde ctu o rizicich napriklad embolie apod :-( me budou muset delat revizi, neni to dole v poradku :-( a jakou masku jsi mela na obliceji? jako rousku? a kyslikovou masku ti davali jeste kdyz jsi byla pri vedomi? skoro se zacinam bat i anestezie… achjo, jdu v utery…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
5.4.20 12:29

@bledule_jarniii byla jsem na revizi ted ve stredu. V nemocnici je zakaz navstev, hned u vchodu vsem meri teplotu a ptaji se na priznaky covid. Vse maji zmakle a samozrejme vsichni rousky(obycejne).
S rouskou jsem jela na sal a kdyz me uspavali, sundali mi ji.
Nechala jsem si pichnout tišící injekci, abych byla v klidu a nestresovala je tam.
Vse probehlo ok a odpol jsem sla dom. Jeste lehce spinim, ale uz mi je ok. (Fyzicky ) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
5.4.20 15:18

@AngelsMini tak me ted čeká revize… moc dekuju za nazor! A mohu se zeptat, za jak dlouho po usnutí jsi se probudila? A rousku ti nechali u sebe? Takze kdy ses vzbudila mela jsi vedle sebe? A pak kdyz se vzbudis a lezis na tom dospavacim pokoji, tak je tam s tebou celou dobu nekdo? Promin za hodne dotazu, ale jak se to blizi, jsem nervozni 8o kdyz jsem tam byla ted v patek na kontrole tak mi taky u vstupu měřili teplotu, vyplnovala jsem i dotazníky ohledne karantény a covid a musela jsem se vydezinfikovat nez me vypustili dovnitr… co me uklidnilo ze na klinice jsme byla uplne sama, jakoby meli vzdy objednanyho jen jednoho člověka na celou kliniku na konkr cas

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
5.4.20 21:03

@petull77 probudi te ihned po zakroku-ale to jen pro jistotu, ze zas “fungujes”. Nechaji te dospat se na pokoji, kde muzes mit i spolulezici. Ja si zaplatila jednoluzak, protoze jsem byla psychicky hodne smutna a nechtela jsem, aby na me nekdo zbytecne mluvil :nevim:. To si muzes zaridit hned kdyz prijdes rano. Rousku mi nechali hned na stolku. Probudila jsem se 2 hodky po zakroku (ktery trval 10min). Ja osobne jsem tedy zvracela, ale ja ty narkozy takhle blbe snasim.No tak mi dali cipek proti zvraceni a za hodku uz pro me prijel pritel a jeli jsme dom.
Jinak sestra te chodi pravidelne kontrolovat a pta se jestli neco nepotrebujes.
Samozrejme rano prijdes na lačno a az se vzbudis, zacinas pomalu pit.
Preju ti hodne stesti, at uz to mas za sebou.
Klidne se na cokoliv ptej a urco se neboj. Je to zvladnutelne :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama