minilednička

97
17.7.06 14:24

minilednička

Ahoj,
nevíte někdo, kde by se dalo půjčit na týden minilednička. Potřebujeme jí na dovču a kupovat jí kvůli týdnu se mi moc nechce.

díky Monča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

850
18.7.06 06:54

Moni, na kdy ji potřebuješ a odkud jsi?
Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
18.7.06 09:11

no kdyztak ted koukam do letaku intersparu a tam ji ted maji v akco za 200 ( teda doufam, ze myslis takovy ten prenosny chladici box…)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
97
18.7.06 15:57

Ahoj Radko,
jsme z Prahy a potrebuji ji na 1. tyden v srpnu tedy presne od 29.7. - 5.8.

Monča

Viki - to prave nemyslim, myslim opravdovou minilednicku, neco jako je v hotelu minibar, tenhle chzladici box mame a na delsi dobu nic moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
850
19.7.06 07:45

Moni, to je mi líto, ale zrovna v tom termínu máme lednici už půjčenou. A ještě k tomu jsem z Ostravy, blbý co.
A nevyplatila by se ti koupit? Viděla jsem ji za 2000. Sice nějaké neznačková, ale ta cena mi nepřijde nijak strašná.
Celkem dost ji užijeme. Na jakoukoliv cestu. Teď co vozíme dost jogurtů, pitíček a podobně. Navíc jsme si připlatili a máme typ co i ohřívá, v zimě neocenitelné.

Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
97
19.7.06 08:56

Radko, diky za pomoc a co mate za typ, moc nechapu ten ohrev v zime. Kde jsi ji videla za 2000, to bych do ni investovala. Prave taky musime vozit kupu jogurtu a v tomhle pocasi to bez opravdu nejde i studena voda prijde vhod. jedeme na sportovni tabor, kde se bydli v chatkach.

tak di za typ
monca

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
850
19.7.06 09:08

My máme Camingaz (nebo tak nějak), ale ta naše stále 6.000 + 1.000 adaptér.
Dá se zapojit do auta místo zapalovače nebo přes adaptér do sítě.
A je tam čudlík jestli má chladit nebo ohřívat (utáhne 20°C oproti okolní teplotě).

Tu levnou jsem viděla asi v OBI. Nevím jistě, ale nějaký takový obchod to bude.

Zkus popátrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kac
5049
19.7.06 13:16

Ahoj Budulinku,
jake ma jeste ta vase lednicka rozmery??
Z duvodu financnich se mi nepodari pritele premluvit na zakoupeni. Ale chtela bych spise jen info, abych byla v obraze.
A boxy nejsou idealni. Je to jenom na rychly prevoz, ale ne na uchovani neceho na vic dnu.
Kac

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
377
20.7.06 09:02

Mám před sebou aktuální leták GLOBUSu, mají v Baumarktu 28litrový za 1390Kč na připojení na síť ( šňůru musíš dokoupit ).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Reklama