miniškolička v Brně

Anonymni
7.8.08 16:46

miniškolička v Brně

Ahojky chtěla bych poradit nějakou školičku pro 2,5 dítě,bydlíme v Řečkovicích,jen krátce tak se zatím moc neorientuji.Nebo nějakou dětskou hernu poblíž Řečkovic.Díky všem za odpovědi J.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

469
7.8.08 18:41

My využíváme služeb miniškolky Mary Poppins v Kr.Poli, tam berou deti od 2.5let a muzes tam ditko davat na kolik dni v tydnu potrebujes, da se domluvit na cemkoliv. Jsme tam moc spokojeni. :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
290
7.8.08 22:37

Na Měřičkove je dětská cukrárna se spoustou hraček.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16560
8.8.08 06:44

ahoj anonymní ,

přímo v Řečkovicích máte krásnou baby kavárnu s velkou hernou. v Brně jsou miniškoličky Maceška a jsou zř. pod sdružením Lata. určitě ve vyhledávači najdeš :wink:

Irias

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
573
8.8.08 17:13

díky za tipy v kavárně jsme už byli a dneska jsem se byla podívat v Mery Poppins a od příštího úterý tam malého dáme na dopoledne tak uvidím.ahojky J.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
437
29.8.08 16:04

nic

:lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15320
7.9.08 23:08

Můžu se zeptat, kde v Brně je ta elitní školka? Na stránkách to tak trochu tají, což nechápu… Prošla jsem jich několik a zatím měly všechny uvedenou adresu. Mají docela dobré ceny, ale nějak ve mně nevzbuzují důvěru, když nepíšou, kde sídlí. Nebo jsem to přehlídla? :o
Díky. :)
Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
8.8.09 22:22

"Elitni skolka"

Ahojte holky, tak jsem zjistil ze zminena skolka vubec neni v Brne, ale v Jihlave :-( Mejte se slunickove

• Nahlásit
  • Citovat
15320
14.8.09 09:38

No tak mně bylo před rokem řečeno, že se bude v Brně otevírat pobočka, asi z toho sešlo. My už jsme v jiné školce. :) Spokojenost maximální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama