Mirena poradte

Anonymni
2.8.07 17:48

Mirena poradte

Mam mirenuod prosince 2006 jsem velice spokojena problemy zadne,az posledni dobou si manzel stezuje ,ze ho to vevnitr picha a bolest nemuze vydrzet byla jsem u doktora a ten mi kanicku zkratil bylo vse ok,ale problemy jsou opet tady pouze u nekterych poloh nevite co s tim? :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

741
2.8.07 18:21

Já když sem měla Mirenu, tak si manžel stěžoval pořád na ty vlákna. TAk sem si je nechala zahnout do zadu a zkrátit, ale stejně to prý cítil. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6597
3.8.07 08:44

Mýho manžela to naopak rajcovalo. Zkus se domluvit s doktorem a řekni mu o tom, že ho to bolí, ale asi ti poradí nejspíš polohy, kde to nebude tolik cítit, si teda myslím já.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
14.9.07 19:07

Já mám Mirene od června 2007. Sice jsem asi měsíc a půl špinila, ale teď už je to O.K. Přítele to taky občas píchá. Gynekolog na to, že se to dá zkrátit, ale pak je riziko, že to po 5ti letech půjde špatně vytáhnout. Nezbývá tedy, než zkoušet polohy, která zrovna vyhovuje.
A jak píšou ostatní, asi to bude píchat i po zkrácení. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
2.4.14 16:48

Ahoj, mam zavedenou mirenu pres tyden a i pres podani inekce na zastaveni MS tak porad spinim. Nejake zkusenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
3.11.17 20:35

Ahoj holky, oživím téma a možná mi některá poradíte. Mám dnes přesně 14 dní zavedenou Mirenu. Jednak jsem teda stále nepřestala silněji špinit a jsou i dny kdy se rozkrvácím fest. Dneska mi manžel po sexu řekl že si teda nechce stěžovat, ale od té doby co jí mám zavedenou tak je mu ten sex takovej nic moc příjemnej, že ho to docela i při přirážení bolí. Tak mi to nedalo a ve sprše jsem si vzadu vevnitř nahmatala takovou tvrdou bouli. Myslíte že mám v pondělí plašit na gyndu nebo je tohle normální? Díky za vaše odovědi :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama