Těhotná po podvázání vaječníků?

Anonymni
6.7.07 15:12

těhotná po podvázání vaječníků?

dobrý den, jsme 6měsíců po druhém císařáku, prvně dvojčata, nyní jedno mimi, při druhém c. mi byly podvázány vaječníky, ale mám pocit, že jsem zase těhotná..............je to pravděpodobné? V po půjdu na g. :oops: 8O

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6.7.07 16:12

podvázání

Ahojky …no nestraš!!!
Taky mám po sterilizaci po císař. řezech .Jednou jsem tu obavu měla ,ale dr. mi řekl ,že je to velmi málo pravděpodobné .Těžko říct na netu jsem kdysi našla pár info o tom ,že se to stát může ,lae většinou jako mimoděložní.Kamarádka mi zas říkala ,že jeji známá otěhotněla po sterilce normálně .
Já si tenkrát nechala udělat test z krve sama jsem si ho zaplatila .

Tak držím palce at je to ok!!

Majdalenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.7.07 18:30

Holky a udělají mi to i po norm. porodu? Mám pocit, že jsem taky těhu. Už by to bylo 3. mimi a HA brát nechci.

• Nahlásit
  • Citovat
6.7.07 18:32

podvázání

Neudělají ti to!! Pokud nemáš vážné zdravotní problémy tak ne .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
468
7.7.07 08:16

Anonymni, kojila jsi plne 6.mesicu a ted prikrmujes? Mne se totiz po druhem porodu (byl cisaremú prave stalo, ze jakmile jsem zacala malyho prikrmovat, tak jsem zacala spinit, dalsi mesice uz zase nic. Rozhodne bych zasla na gyndu , pokud mas podezreni!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.7.07 10:06

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, které máte po zákroku, jestli je to pravda, že se po podvázání přibírá a někde jsem četla o nechuti k sexu. Můžete to potvrdit či vyvrátit. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
xyz
3294
7.7.07 10:11

Holky, prosím vás,
já bych zase ráda věděla, zda máte vejcovody úplně přerušené nebo zda na nich máte jen kroužek, který se dá sundat a tudíž plodnost obnovit. Existují obě metody, ale nevím, kterou dělají u nás. Mám taky po dvou císařích, po několika potratech a jiné potíže, dost o tom uvažuji, ale děsí mě ta konečnost, to že by to fakt už nikdy nešlo.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4488
13.8.07 21:41

Ahoj,já tuhle zkušenost nemám ale švíca si nechala před 1,5 rokem podvázat vaječníky a tvrdí že to byla největší blbost v jejím životě.Je jí 38 roků a začaly jí problémy jako při přechodu.Mensko má po 20-25 dnech trvá i 8 dní a začátek je velmi bolestivý.I když skoro nejí tak pořád tloustne a je teď taková oplácaná.Prostě se se všemi těmi problémy co jí potom začaly nemůže smířit.
Jenže podvázání vaječníků je druh antikoncepce takže stejně jako jiná antiko někomu sedne a někomu ne.Takže vás nechci odrazovat,jen vám přeji ať vy co se do toho vrhnete máte lepší zkušenosti :wink: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
15.9.07 08:44

Chodím na praxi a tam se mi stalo, že přišla paní, co měla doma už 4děti, tak si nechala podvázat vaječníky a ups byla v 8týdnu. Kdybych u toho nebyla a Dr.to pak nerozebíral, tak bych nevěřila, ale opravdu stalo se-miminko si paní nechala. Říkal ale že to je rarita a hodně málo pravděpodobné. To samé jsem viděla na UZ-paní měla tělísko a bylo jí divně. Nejprve zavedené 5let, vše bez problémů a po výměně se lehce pohlo-nebylo přímo v rozích a byla taky těhu. Jinak většinou se u nás dělá přerušení takovou „pájkou“-omlouvám se za ten výraz, vypadlo mi správné slovo-prostě se ztaví a způsobí to srůst, tím pádem přerušení průchodu vajíčka do vejcovodu a nemůže dojít k oplodnění. Jinak přibírání a známky přechodu nejsou s tímto spojeny, protože vaječník se ponechává. Snad jsem trochu poradila :)

• Nahlásit
  • Citovat
avonhuk
21.8.11 13:00

asi tehotna

:lol: :lol: mam podvazane vajecniky a mam podezreni ze jsem otehotnela byla jsem u gynekologa deloha je zvetsena a tak pry pockame 1 tyden a uvidime no nevim pry se to obcas stane a ze by zrovna mne ,nevim pokud by bylo vse v poradku miminko si urcite necham

• Nahlásit
  • Citovat
4779
21.8.11 13:25
avonhuk píše: :lol: :lol: mam podvazane vajecniky a mam podezreni ze jsem otehotnela byla jsem u gynekologa deloha je zvetsena a tak pry pockame 1 tyden a uvidime no nevim pry se to obcas stane a ze by zrovna mne ,nevim pokud by bylo vse v poradku miminko si urcite necham

Co na to říct? Snad jen že příroda je mocná čarodějka… :lol: Jestli to vyjde tak moc gratuluju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4751
21.8.11 13:37

známá si po 3. dítěti nechala podvázat vaj. A jednou takhle povídá : Mě ti je nějak blbě, kdybych neměla ty vaječníky podvázaný, tak bych si myslela, že jsem těhotná. A byla :lol: . Tak maj 4. dítko , 3 holčičky a 4. chlapečka :dance: a jsou moc rádi. A te´d už jí to udělali nějak jinak, prý už se zárukou :mrgreen: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8411
21.8.11 13:47

Jejda, to je super :palec: :palec: :palec: Prostě to tak mělo být :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
avonhuk
21.8.11 17:56

snad

dekuju moc no ja doufam ze ano zacala jsem spinit ale verte nebo ne mam jiz 3 mchlapecky a dcerku a u dvou deti jsem mnela menstruaci az pomalu do 16 tydne takovou slabou i to se stava.no po nedeli jdu na krev tak se modlim ze pokud ano tak at je v poradku a pokud ne no tak necham to na prirode

• Nahlásit
  • Citovat
avonhuk
21.8.11 18:00

podekovani

pani tak to koukam a ten ultrazvuk to je to miminko… na jednu stranu si to moc preju to ano a na druhou no necham to na prirodeč a jim preji vse nej i tobe apropo tehotenstvi ji probihalo upne normalne i poriod.. dekuji za odpoved

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama