Zvětšení prsou po HA?

2114
13.6.07 12:48

Zvětšení prsou po HA?

Ahoj, stalo se Vám někdy že by Vám po HA narostly větší prsa :?: Mě se to právě stalo ( přisuzuju to určité HA ) ale narostlo mi jen jedno a docela mě to trápí páč je to vidět, nevíte co s tím :?: Díky :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

860
13.6.07 13:25

Ahoj Sany, me se to stalo, tusim po Triquilaru, prsa jsem mela plnejsi. Jinak kazdy ma vetsi pravou polovinu tela nez levou, u nekoho je to videt vic, u nekoho min.
Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
13.6.07 14:30

To sem taky už slyšela že má každý např. jednu nohu větší a druhou menší ale já si na sobě nikdy ničeho takovýho nevšimla a teď todle, no a to že se někomu naplnily prsa po HA taky ale já měla nejdřív pocit že se naplnily obě a teď jako by se jedno vrátilo do normálu a druhý ne, myslíš že to už nepude nijak řešit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
paja0005
29.12.09 13:24

Ahooj mě se stalo to samé. Užívám už téměř rok HA chloe a zvětsilo se mi jen pravé prso.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.2.15 19:20

Dobrý večer.
Trápí mě takový problém a jelikož ležím nemocná v posteli, hned tak se na gyndu nepodívám, tak se chci zeptat alespoň tady, jestli někdo nemá podobné zkušenosti.
Před měsícem a půl jsem začala opět brát antikoncepci, tentokrát Bonadea.Dnes před koupáním jsem v zrcadle viděla, že moje prsa jsou tak o číslo větší, žilnatá a mám větší dvorce. Zvětšení bych po antiko chápala. Ale ty do očí bijící žíly a zvětšené dvorce, nevím nevím :think: Neměla jste to nějaká podobně? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
2226
24.2.15 19:24

Mě se také prsa po antikoncepci zvětšila :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.2.15 19:30

Mě vyděsily ty žíly a dvorce :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
4019
24.2.15 19:55

Ja to tak mela kdyz jsem. brala Dhuphaston- je to lek na srovnani cyklu, PMS- to byl muj problem a jine neduhy a obsahuje take nejake hormonh!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.2.15 20:28

Takže to může být antiko.Ufff.Když jsem hledala po netu, všechno mě odkazovalo na těhotenství. Mě teda za ten měsíc i narostly boky, udělaly se mi strie, ale to všechno taky patří k antiko. Díkyyy za reakce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
1826
29.2.16 09:23

Za jak dlouho se vam prsa zvetsila?

Ahoj holky, po jak dlouhe dobe uzivani HA se vam prsa zvetsila, uzivam tabletky teprve kratce tak by me zajimalo kdy zjistim jestli to na me pusobi nebo ne. Po kojeni mam otresna vyfoukla prsa tak bych byla rada kdyby mi ha s tim aspon malinko pomohla. Diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mia21
29.2.16 09:38

Ano, z velikosti B na velikost D.. Dokonce i po porodu mi prsa zůstala (kojila jsem jen měsic). Teď mám tak 85 D/E jsem spokojena plandave zatím nejsou :)

• Citovat
  • Upravit
1826
29.2.16 09:40

@Mia21 a za jak dlouho se zvetsila?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3686
29.2.16 09:42

@Mia21 jakou máš antikoncepci? :mrgreen: mě se po žádné nezvetsily :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3711
29.2.16 09:45

@tvetinka
B-C, je to vidět, větší ani nechci ;) Vzhledem k mojí postavě celkově by to bylo divný ;)

A za jak dlouho? Poprvní krabičce? Asi tak nějak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Zuzaniee
29.2.16 10:37

Mě se to taky stalo ;) V 16 jsem začala brát Minervu a narostly mi nejmíň o 2 čísla :mrgreen: Pak jsem přešla na Bonadeu a po té už se mi prsa nezvětšily…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama