Místo syna druhá dcera

Anonymni
17.9.08 09:52

Místo syna druhá dcera

Ahoj holky,
jsem podruhé těhotná (doma máme 19 měsíční dceru) a včera na ultrazvuku mi doktor říkal, že druhé mimi je nejspíš také holčička. A to je ten „problém“. Manžel hrozně chtěl syna (i poprvé) a teď to asi nějak nemůže vydýchat, že syna mít nebude (víc než 2 děti nechceme). Nejspíš to je jeho životní zklamání. Celou dobu než přišel domů jsem přemýšlela, jestli mu to mám říct, pak jsem si říkala, že radši jo, aby se s tím do porodu nějak vyrovnal, ale to jak to „přijal“ mě úplně vykolejilo. Celý zbytek dne se stvářil tak zklamaně a rozmrzele a já nevím jak ještě, že večer jsem to už nezvládla a rozbrečela se jak krokodýl. Ještě teď tu brečím, když si na to vzpomenu. Úplně mě z toho bodá u srdce a nemůžu se z toho vzpamatovat. Teď ani nevím, jak se k němu chovat. Cítím takovou prázdnotu a zklamání, že to ani neumím napsat.
Také jsem si přála chlapečka, ale i když to bude holka, budu ráda, když bude zdravá a spokojená a nemůžu tu manželovu reakci vůbec pochopit.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5451
17.9.08 10:03

Neboj, je to chlap, mají to v hlavě jinak smontovaný…užívej si miminka v bříšku a těhotenství a uvidíš, že až pak bude držet holčičku v náručí, jakej bude pyšnej otec!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
989
17.9.08 10:08

Udělalas dobře, že jsi mu to řekla už teď. Neboj do porodu se to v něm srovná a malá princezna si ho obtočí kolem prstu stejně jako ta první. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24919
17.9.08 10:34

No co si udělal to má.
Já myslím, že to není taková katastrofa. On se s tím srovná, bo mu nic jiného asi nezbývá.

My máme syna a jsem 14tt. Taky bychom rádi /spíš já/ holku, ale když nebude tak nebude. Hlavně když bude miminko zdravé. Oni si kluci pak holky dovedou.

A u vás to bude naopak. Holky vám kluky taky přivedou.

Je dobře, že to ví hned. Má čas si to dát v hlavě do pořádku.

Tak hodně zdravíčka a štěstíčka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
394
17.9.08 10:35

jejda, tak to je jak u nás, když jsem se dozvěděla, že čekám holčičku, tak to půl dne nemohl rozdýchat, nakonec jsem se rozbrečela, že mi zkazil jeden z nejkrásnějších dnů v životě, omluvil se, ale stejně jsem věděla, že ho to štve, malou teď zbožňuje a miluje a všechno :lol: no a já plánuju druhý a už teď přemýšlím, jak mu řeknu, že to bude holka „třeba“. Nakonec to mám tak naplánovaný, že si to nechám říct sama a pokud to bude holka, tak mu to řeknu, aby to do porodu rozdýchal a kdyby to byl kluk, tak mu to neřeknu :lol: Je dobře, žes to řekla teď. Ale chápu tě, je to ošklivý, hlavně pro tebe. A nejhorší na tom je, že si za to můžou sami !!! a přitom se tváří, jak bys za to mohla ty. Taky bych chtěla druhý - kluka, ale je mi to fuk, když to bude holka budu úplně stejně šťastná.
Tak si to užívej , hlavně ať je zdravá a všechno je v pořádku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
17.9.08 10:46

My plánovali tři kluky - nebo dva kluky a jednu holčičku :D A máme doma babinec :o Tak jsme pořídili aspoň dva kocoury, ať je doma nějaká změna :)

Počítám, že to tvůj manžel vydýchá a bude v pohodě, sice ho to bude asi nafurt malinko hlodat, ale z princezen bude i tak poprděnej, neboj :) Já bych neměnila, ale toho kluka s vlasama ostříhanýma úplně nakraťoučko strojkem stejně malinko postrádám :( Ale nedala bych ani jednu Kunhůtku ani za nic a stejně tak manžel - jen občas žertuje na téma dalšího pokusu - tak mu říkám, že teď je to dobrý, ale kdyby byl jak Gott, tak by se mu všichni smáli ;)

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9239
17.9.08 10:50

Chlopek to vydýchá - nic jiného mu nezbude a jak znám holčičky tak si ho obtočí kolem prstu raz dva. Dyť může být rád že je mimino zdravý. Asi bych mu to nějak nadhodila že jde hlavně o zdraví. Aby si to ve své (typicky chlapské) zabedněnosti uvědomil.
Já tohle moc neřešila první holka se narodila dost s problémy takže u nás bylo hlavní ať je to donošené,pak v pohodě porozené a zdravé.
A dvě holky si víc vyhrají ušetříte na oblečení a na hračkách, zkus mu to tak podat.

No mě toto udělat chlop tak by slyšel ten kravál, takže jseš dobrá že toleruješ jeho nálady.

Iva a dvě tatínkovi princezny. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2766
17.9.08 10:51

Manžel určitě ví,že nejdůležitější je,aby bylo mimi zdravé!My zas chtěli holku… :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3321
17.9.08 11:13

Teda trošku to nechápu,ale…asi to musí vydýchat,každý se se svou představou nějak ztotožní a pak když to není tak,tak to musí odžít,přejít.
No určitě to bude dobrý,hlavně ať je vše ok!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3504
17.9.08 11:22

Myslím, že to tvého manžela brzy přejde. Tohle rozčarování jsem s manželem zažila taky a vím, že to trvalo opravdu jen dva tři dny a pak se se mnou do konce těhotenství těšil. My jsme to měli opačně :wink: , čekali jsme dvojčata a manžel chtěl alespoň jednu holčičku. Na UTZ nám dvakrát potvrdili, že to budou dva kluci. Ač nechtěl, nedařilo se mu nejdříve skrýt zklamání. Dneska by je nevyměnil za nic na světě, přestože občas proběhnou žertíky typu druhého pokusu a dvou holek :wink: :lol:
Držím palečky a netrap se tím. Mluvte spolu o tom a uvidíš, že sám dospěje k tomu, že je to vlastně fuk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
390
17.9.08 11:30

Nic si z toho nedělej, on se do porodu s tím vyrovná. Bude pyšný táta, když bude vaši princeznu držet v náručí.
U nás to bylo podobné, přítel chtěl jenom holčičku a jak jsem se dozvěděla, že to bude kluk, tak jsem měla strach mu to vůbec říct. Taky jsem mu to řekla, raději hned, aby měl čas se s tím vyrovnat. Nevěřil tomu, že to bude kluk a pořád doufál v holku. Vydrželo mu to až do porodu. Když se mám narodil kluk, byl štěstím bez sebe a zapoměl, že si přál holku. Je moc pyšný táta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
243
17.9.08 11:56

Ahoj, to co ty píšeš si prožila moje maminka.Můj táta sportovec si přál mít syna,aby s ním mohl hrát fotbal a hokej.Když se narodila sestra,ani pro ně nepřijel a pořádně se na ní ani nepodíval.Moje mamka z toho byla hodně špatná…Jak ségra rostla a on zjistil,že je chytrá po něm,tak ho měla v kapse…dnes je z ní paní doktorka,vystudovala Karlovu univerzitu a taťka je z nás poprděnej z obou dvou:-)
Přeju ti pevné nervy a nech ho to v klidu vydejchat..bude to dobrý

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
763
17.9.08 12:16

Jen taková sranda, můj strejda, když se mu narodila 1. dcera (dnes 35let), do porodnice pro ni ještě jel, pro druhou (dnes 32) nejel a zapíjel žal, a když se narodila třetí (27), narychlo si sehnal poukaz a na 14 dní odjel truchlit sám do Jugošky.
Celý život ho ty můry terorizují :) (To je dost, žes nás dědku zase jednou vyvez..:-) ), no asi věděl proč chce kluka ;-).
Držím pěsti, ať je to u Vás jiné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4549
17.9.08 12:26

Neboj,on to časem rozdejchá,nic jinýho mu totiž nezbyde a i tu druhou princeznu bude bezmezně milovat.
U nás to bylo naopak.Druhýho kluka jsem obrečela já,moc jsem si přála holčičku,ale dneska bych ho nevyměnila ani náhodou.Jen nad těma culíkatejma holčičkama a růžovejma hadříkama pořád :-) .No snad bude mít aspoň švagrovka jednou holčičku,nebo si počkám na vnučky. :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
VERONIKA
17.9.08 12:30

Já myslím, že se svět nezboří - vím, že to chlapi moc prožívají a zakládají si na tom aby měli svého „náseldovníka“ a „pokračovatele rodu“........., ale uvidíš až se malá narodí, že na nějakého „následovníka“ si ani nevzpomene!!!
Pro tebe to bude super, budeš mít doma malý babinec - já to mám horší, jsou na mě doma 2 chlapi! Jak píše Lesi, aspoň jsem si pořídila fenku westíka aby jsme to doma trošku vyrovnali :lol: :lol: :lol:

Hele, můj brácha měl být taky holka - ještě na posledním UTZ před porodem to mamči potvrdili a když tatin volal do pordnice a řekli mu, že má syna tak tam za chvíli volal znovu jestli se náhodou nespletli, že měl mít na 99% holku http://www.sirmi.ic.cz/smajl/476.gif

Jsou prostě věci mezi nebem a zemí, které nikdo neovlivní!
Můj strejda se tak dlouho snažil o holčičku až má z toho 5 kluků!!! http://www.sirmi.ic.cz/smajl/468.gif

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama