Mít milence?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 10:15
mít milence ?

Ahoj holky, úplně se za to stydím, ale musím to někomu říct, tak aspoň zde…Bude mi 23, s přítelem máme dvouletý vztah, teď zrovna řešíme společné bydlení a celkově už se tak spolu chceme usadit, do teď to nešlo, byla jsem ještě ve škole v jiném městě…špatně jsme to odloučení přes týden a vídání se jen o víkendech oba zvládali…strašně jsme se těšili, až už konečně budeme moct bydlet spolu…Přitele miluju a ač už teď asi odchází taková ta prvotní zamilovanost a občas se už taky pohádáme, což dřív nehrozilo rozejít se s ním určitě něchci. Je to až paradox, měla bych teď být šťastná, že to už všechno bude podle našich plánů, konečně…Ale 2 týdny zpátky jsem potkala kluka ( spíš asi muže :mrgreen: ), je mu 35, má dvě malé děti a manželku, se kterou ( jak jinak, že :D ) to neklape, slýchám od něj ptakové ty typické řeči, že zijí jen vedle sebe, jsou spolu od 17…a co mají děti, tak to prý už prostě mezi nimi nefunguje…nechce ji určitě opustit kvůli dětem, sám mi řekl, že kvuli dětem s ní zůstane dokud nebudou aspoň náctiletí, nenechal by ji s nimi samotnou…všechen volný čas tráví s nimi, stará se a všechno, jen už si prý s manželkou nedá ani pusu a tak…no zkráceně hladá někoho v podtatě jen na psaní a občasný sex…sám říká, že ví, že by to v takovych hranicích muselo zůstat…
A já ač jsem si vždycky byla jistá, že bych nikdy nic takového neudělala a nejradši bych si jednu natáhla jen za to, že nad tím vůbec přemýšlím, když si uvědomím, že je to táta od dvou dětí…ale prostě jsem se do něj zakoukala, a asi i tím, že je starší jen rozhovor s ním je něco úplně jinýho, než s přítelem…vím, že si koleduju, akorat se do něj zamiluju, přítel to zjistí a já zůstanu sama, protože on od manželky nikdy neodejde…ale nemůžu si pomoct, sama sebe nepoznávám, ikdyž vím, že to nemá žádnou budoucnost nejradši bych do toho šla…Vy, co s tím máte nějakou zkušenost, ač asi jen negativní, napište, asi potřebuju otevřit oci :zed:…děkuju, že jste dočetli a omlouvám se za anonym :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Ravedd
Ukecaná baba ;) 1710 příspěvků 06.08.19 10:18

Popravdě moc nechápu že nad tím uvažuješ tobě u přítele něco podstatnýho chybí? Třeba sex? I kdyby jo tak bych to nejdřív zkusila vyřešit doma a pak odešla než podvádět ale marně přemýšlím nad tím proč o tom vůbec uvažuješ :nevim:

ludmilaadamkova
Závislačka 3001 příspěvků 06.08.19 10:20

Tak bud nu budes delat matraci nebo mu nebudes delat matraci. O nicem jinem to neni.. on ti to alespon rekl na rovinu.
Se soucasnym klukem vam to stejne nevydrží kdyz mluvis jak mluvis.
Spis pracuj na sobe na svem sebevedomi a vyvoji ocividne mas nejakej problem ve vztazich.

Lalelale
Kelišová 5435 příspěvků 06.08.19 10:20

Troll :lol: emimino už mě tím začíná docela nudit, admini nejsou schopní si to ohlídat.

Zwetta
Zasloužilá kecalka 731 příspěvků 06.08.19 10:20

To je tak, když někdo začne přemýšlet f.ndou že? :cert:
Pálí tě dobré bydlo, ale až si spálíš čumák, tak ti to třeba docvakne.. :mavam:

Uiii
Kecalka 132 příspěvků 06.08.19 10:21

Proplesknout se a rozejít se s přítelem. A zapomenout i na zenáče. To bys měla udělat.

ludmilaadamkova
Závislačka 3001 příspěvků 06.08.19 10:21
@Lalelale píše:
Troll :lol: emimino už mě tím začíná docela nudit, admini nejsou schopní si to ohlídat.

Troll to byt muze ale holek po 20 co se necha zblbnout chlapem 35-45 je spoustu.

Čičorečka
Závislačka 2785 příspěvků 06.08.19 10:24

@Lalelale já si nemyslím, že tohle musí být nutně troll. I takový myšlenkový pochody se občas objeví u skutečných lidí.

Lainaire8
Závislačka 2978 příspěvků 4 inzeráty 06.08.19 10:24

Rozejdi se s přítelem, ať si najde normální hodnou slušnou holku a ne ku.vu :P a pak si vrzej s kým chceš :nevim:

zu.syk
Zasloužilá kecalka 677 příspěvků 06.08.19 10:25
@Anonymní píše: …nejradši bych si jednu natáhla jen za to, že nad tím vůbec přemýšlím…

Dobrej nápad :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 10:25

Holka, stojíš před tím, udělat svoji životní chybu. Mluvím z vlastní zkušenosti…a až budeš za pár let rano vstávat a vzpomeneš si na to, jak jsi byla úplně blbá, tak ti z toho nebude dobře. Nejen kvůli tomu, že jsi mrhala drahocenným časem s někým, kdo ti neda nic než sex, vzrušení, stravující touhu a uspokojení. Možná ti kvůli němu uteče někdo, vedle koho bys mohla být doopravdy šťastná, mohla mít rodinu a nemusela as stydět o něm mluvit před kámoškou a rodičema. Vlastně si tím zničíš život, protože pokud to bude nějakou dobu trvat, už možná toho pravýho prostě nenajdeš. Zkus si vážit sebe sama, pak zjistíš, že si toho ženatýho vážit nemůžeš, protože řeší problémy sobecky a nebojí se ohrozit to nejcennější co má. Důvěru a lásku dětí a pravděpidobně i manželky…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 10:25
@Lalelale píše:

Ani nevíš, jak bych si přála být troll, ale bohužel, je to realita… :oops:
zakl.

zu.syk
Zasloužilá kecalka 677 příspěvků 06.08.19 10:26
@Anonymní píše:
zakl.
:mrgreen:
zoidberg
Extra třída :D 13523 příspěvků 06.08.19 10:30

A v čem je problém? Chlap péro nejspíše má funkční, může být i mnohem zkušenější. Užila by sis to.

Chytrak
Závislačka 3744 příspěvků 06.08.19 10:31
@Anonymní píše:
zakl.

A co tak si toho zenace pojistit miminkem? :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama