Mizení příznaků

Anonymní
26.7.20 13:04

Mizení příznaků

Ahoj..jsem 8tt+4 a zjistila jsem, že už nemám tak plné a bolavé prsa jako předchozí týdny. Jediné co mi zůstalo je citlivost na pachy a hrozné nevolnosti. Myslíte, že je to v pořádku? Měl to taky někdo tak? K doktorovi mám jít až za 2 týdny, tak jsem nervní.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3200
26.7.20 13:19

Ano v pohodě. Klidně ti ze dne na den může vymizet všechno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2693
26.7.20 13:20

Ano, je to normální. Těhotenské příznaky mohou mizet a zase se objevovat a nemusí to být signál o neprosperujicím těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.7.20 14:30

Mne zmizelo vše. Pachy, prsa, nevolnosti.. K 13tt to patřilo, ze to zacne mizet, tak jsem byla v klidu. Bohuzel miminko na dalsi kontrole uz nebylo živé. Pokud ti zmizí jen jeden příznak, tak bych to neresila…ale vsechny uz asi ano. Akorát s tím stejne clovek nic neudělá.

• Nahlásit
  • Citovat
AH
49
26.7.20 14:30

Měla jsem to samé. Tak mě to znejistilo, že jsem si radši skočila na placený ultrazvuk k dr. Vše bylo v pořádku a za 2 dny se šílené nevolnosti zas vrátily.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2583
26.7.20 14:36

Příznaky mizí a objevuji se různě po celou dobu těhotenství. Byla jsem 3× těhotná. První těhotenství skončilo zamlklým potratem a příznaky přetrvávaly ještě pár dní po revizi 8o U dalších dvou, ze kterých mám dvě děti, jsem si myslela, že příznaky mizí (většinou na prelomu 1. a 2. trimestru) a prvně jsem i běžela na pohotovost, kde mi bylo naznačeno, že jsem hysterka a vše je ok ;) Určitě z toho na nic neusuzuj. I kdyby se něco dělo, tak s tím bohužel neuděláš nic. Hodně štěstí :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59574
26.7.20 15:07
@Anonymní píše:
Ahoj..jsem 8tt+4 a zjistila jsem, že už nemám tak plné a bolavé prsa jako předchozí týdny. Jediné co mi zůstalo je citlivost na pachy a hrozné nevolnosti. Myslíte, že je to v pořádku? Měl to taky někdo tak? K doktorovi mám jít až za 2 týdny, tak jsem nervní.

Neřeš to.. Příznaky neznamenají vůbec nic.. Předchozí 2 těhotenství jsem abi netušila, nic mi nebylo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama