Mlácení od partnera

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
smudlik.esta
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 07.11.14 22:25
Mlácení od partnera

Asi se potřebuju jen vypovídat, prosím rejpalky, aby nepřispívaly, už takhle mám náladu pod psa. Před 2měsícema jsem odešla od manžela, protože mě mlátil, bydlíme s malou u mých rodičů. Dneska jsme měli rodinou sešlost, ze začátku to bylo docela v pohodě, ale pak do mě přítelkyně od dědy začala rýt, že mě určitě nemlátil jen tak, že to je určitě důsledek mého chování, že nic není bez důvodu, že jsem si to určitě zasloužila atd..je to pro mě stále ještě citlivé téma, tak jsem odesla na chvíli do jiné místnosti, po chvíli jsem se vrátila a rikam malé, že pojedeme domu, že je spousta hodin, že půjdeme spinkat. Malá se samozřejmě začala vztekat, že nechce a hodila po mě hračku, tak jsem ji hračku podala, vzala jsem ji, a ze proste jdeme. Tak se úklidnila, začala jsem ji v chodbě oblékat a najednou slyším, jak dědy přítelkyně říká, že se nediví, že by mě taky mlátila kdyby mě měla doma a já ji takhle komandovala atd, pak začala, jak je mala nevychovaná, že bych s ní měla navštívit psychologa atd. Malá tam nic nedělala, hrála si, pak si kreslila, a jenom nechtěla domu, tak po mě hodila hračku, ale nevychovaná opravdu není. Už jsme šly říct ahoj a zase začala, že bych si měla promyslet, zda si opravdu chci nechat druhé dítě (jsem těhotná v lednu čekám chlapečka), a ze na to nejsem zralá, že nezvládám malou a ještě další dítě, že mi stejně děti sociálka vezme..že se neumím postarat, atd. Odešla jsem z brekem, přišlo mi to hrozne lito. O malou se starám, jak nejlíp umím, chodí v čistém oblečení, věnuju se ji, umí poděkovat, poprosit. Nevím co si o tom mám myslet, a už teď se děsím další nějaké takovéhle sešlosti:-(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
Krasavicaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.14 22:28

Upřímně bych onu dotyčnou nádheru poslala do prdele! :zed: Ať nestrká rypák kam nemá :roll:

xsaleen
Echt Kelišová 9249 příspěvků 07.11.14 22:29

@smudlik.esta vyprdni se na ní…

ala42
Kecalka 279 příspěvků 07.11.14 22:29

Ježíši,
to mi přijde hodně sprostý :cert:
To se vás s malou nikdo z příbuzných nezastal? Už bych tam nešla, když tam bude tahle paní…

Liszane
Neúnavná pisatelka 18000 příspěvků 07.11.14 22:30

@smudlik.esta dědova přítelkyně je asi pěkná blbka :roll: :zed: nic si z ní nedělej :hug: ideálně se jí vyhýbej :palec: nesnášim když tihle „přivandrovalci“ do rodin kazí atmosféru rodinných sešlostí a vůbec se montujou do toho do čeho jim nic není :cert:

Andeliiicek
Ukecaná baba ;) 2068 příspěvků 07.11.14 22:32

@smudlik.esta zadny chlap nema pravo mlatit zenu, at je jakakoliv. A z tech reci si nic nedelej, lide jsou ruzni, nekdo na sebe hodl potrebuje strhavat pozornost nejapnymi recmi.

smudlik.esta
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 07.11.14 22:32

@ala42 mamka ji něco říkala, ale já už radši šla. Mam toho sama dost, a nemam náladu se hádat. Jediný, kdo chápe moji situaci jsou rodiče, a děda ji vlastně taky řekl, ať mě nechá být, že už takhle se trápím až až..

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23150 příspěvků 07.11.14 22:32

@smudlik.esta klííd :hug:. Dědova přítelkyně je předpokládám v jeho věku a starší generace má bohužel někdy zcestné názory, mezi něž mimo jiné patří i to, že za mlácení si ženská může sama, stejně jako za znásilnění atd. Jen je tedy blbý, že se tě nikdo nezastal. To že jsi odešla od manžela je to nejlepší, co jsi pro sebe mohla udělat. Příště na takovéhle setkání nechoď, ušetříš si tím spoustu nervů a ty teď potřebuješ být v klid

šuji
Kecalka 381 příspěvků 07.11.14 22:33

Taky bych už tam asi nešla, když by tam byla ona :x, že má vůbec tu drzost to říkat, když není ani z rodiny, a děda na to neříkal nic?

smudlik.esta
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 07.11.14 22:34

A ještě na mě pak z balkonu volala, že jsem nevypila pití, že tohle se neděla.

LadyPet
Závislačka 3968 příspěvků 07.11.14 22:34

Být tam jen přísedící, tak jí tak utipnu zobák, že by byla ona, kdo by se zvedal a odcházel :cert: Vypusť z hlavy, co ten zlej člověk navykládal :hug:

katty89
Ukecaná baba ;) 1266 příspěvků 07.11.14 22:34

@smudlik.esta Nikdo z Tvé rodiny se Tě nezastal? Taky máme v rodině jednu týranou ženu a kdyby ji přede mnou takhle někdo shazoval, dobře by určitě nedopadl. Hlavně si v žádném případě nenech vsugerovat, že to je Tvoje chyba. Naopak jsi silná a statečná, že jsi od ubožáka, který si troufne mlátit tak akorát ženskou, odešla. A i kdybys byla (s prominutím) úplně blbá kr…áva, nemá nikdo právo Tě tlouct.

šerifka
Kecalka 429 příspěvků 07.11.14 22:34

Souhlas s předešlými, vyhýbej se jí. Nemá smysl trávit čas ve společnosti zlého člověka, který si na tobě tak akorát léčí své komplexy nebo co. Úmyslně ubližuje (i slovně) slabším jen zbabělec.

Silia
Kecalka 326 příspěvků 07.11.14 22:34
kašli na to...

Ta paní se k tobě chovala neslušne, neb nikdo nemá právo soudit to, o čem nic neví. Jsi dobrá, ze jsi od manžela odešla. I dětem bude líp, když budeš ty v pohodě. Takže ta paní, ať si trhne a stará se sama o sebe. :-) A děda by si ji mohl taky trochu srovnat…

natyber
Kelišová 6061 příspěvků 07.11.14 22:34

@smudlik.esta Dědova oprsklá přítelkyně by mě byla těžce u zadnice a dalšímu setkání bych se s klidem vyhnula. Já bych se asi neudržela a řekla bych jí ať se stará o sebe :cert:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Blonďatá raketa večer namol: Příběh Marly Růžičkové (†28), neznámé dcery Česka

Energii by mohla rozdávat a pro rodiny nevinných obětí válek na Blízkém... číst dále >

Václav Kuneš s Kloubkovou: Chtěli posunout vztah, namísto toho přišel rozchod

Ještě loni, když se choreograf Václav Kuneš stal novým porotcem taneční... číst dále >