Reklama

Mladá Boleslav a císařský řez

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2354 příspěvků 27.01.17 07:36
Mladá boleslav a císařský řez

Ahoj holky, je tu některá co rodila v poslední době v MB? Měla bych rodit cís. Řezem tak se chci zeptat jak to tam chodí. Kdy pouští domů a kdy je nástup, den předem. Děkuji :mavam:

Nejnovější zkušenosti z porodnice Mladá Boleslav

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

kterk
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 27.01.17 07:40

@Lamátko ahoj.byla.jsem­.loni,nastup ve stredu,porod.rano ve ctvrtek, v nedeli.jsem­.sla.:)

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2354 příspěvků 27.01.17 07:44

Jé tak to vás pustili teda rychle domu, to je fajn.. A měla jsi celkovou nebo epi?

kterk
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 27.01.17 07:52

Epi ;)

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2354 příspěvků 27.01.17 07:54

Taky chci epi, a myslíš, že když je vše ok, tak pouštějí 3 tí den takto normálně nebo bylo plno?

kterk
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 27.01.17 07:57

Musis tam byt 48hodin pp dni porodu ten sr pocita jako den 0

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2354 příspěvků 27.01.17 07:59

Tak to je fajn já si říkala, že budu týden. Rodila jsem tam císařem před 9 ti lety a sem tam byla týden a přitom jsem byla ok, tak už to změnili

Klarkulka1
Kecalka 441 příspěvků 16.03.17 14:08

@Lamátko Snad sem ještě přijdete. Mužu se zeptat jak to probíhalo? Přiložili miminko už na sále? Kdy vám ho přinesli na pokoj? Nosili mimco na kojení? Jak dlouho jste byla na JIPu? Moc děkuji za odpověď :oops:

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2354 příspěvků 16.03.17 18:30

Ahoj :mavam: zatim mě to čeká za tři týdny cca. Ty taky budeš v MB rodit císařem a kdy?

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2354 příspěvků 16.03.17 18:33

Ale Řed osmi lety když sem rodila ci sařem v MB tak mi ho nepřiložili na sále, malej měl problémy a tak ho vezli pryč. Jinak na jipu jsem tenkrát byla jeden den a celkem asi 6 dní v porodnici. Jinak co vím, tak dnes po císaři pouštějí pátý den domu

Klarkulka1
Kecalka 441 příspěvků 16.03.17 19:07

@Lamátko je děkuji za odpověď. Me az v květnu. Ja jsem právě četla, že v některých nemocnicích není problém mimco přiložit, kdyz je vše ok, na ty dvě hodiny, vlastně po celou dobu šití. Ja mám největší strach, že nebudu moct kojit. :( Napíšeš mi pak prosím jak to probíhalo?

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2354 příspěvků 16.03.17 20:41

Kojit budeš moc neboj, já po císaři kojila půl roku, po spontánním porodu to nešlo. Mě dali malého po císaři až třetí den na kojení a v poho

Klarkulka1
Kecalka 441 příspěvků 17.03.17 06:33

@Lamátko To vis jsem prvorodicka a jediné informace mam z netu a tam jsou obcas hrozne blbosti. :mrgreen: Takže az za 3dny? Ja myslela ze je nosí i na JiP na kojení. No jsem na to zvědavá, jak to bude probíhat. A nevíš náhodou, zda může být u zákroku i tatínek? Jakou anestezii si dáš?

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2354 příspěvků 17.03.17 07:56

Tatínek může být u zákroku, na jip mi malýho nepřinesli, tenkrát jsem ho mohla poprvé nakojit až sem byla schopná dojít za nim nahoru kde byl. Já zatím ještě byla na normálním pokoji bez něj, ptže jsem se mohla starat asi až třetí den. Dám si epidural, ptže malou aspoň hned uvidím a celkově částečná je prý lepší

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2354 příspěvků 17.03.17 07:57

Smím se zeptat proč jdeš na císaře?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama