Reklama

Porodnice Třinec - nadstandardní pokoj

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anneli
Stálice 82 příspěvků 18.01.17 10:17
Porodnice Třinec - nadstandardní pokoj

Hezké dopoledne, dámy,

má, prosím, některá z Vás zkušenost s nadstandardním pokojem v třinecké porodnici?

Velice nad ním s manželem uvažujeme. Zájímá mne i cena, která ale na webu nemocnice není uvedená :).

Děkuji za příp. reakce. :kytka:

Reklama

Reakce:

Aleklu
Nováček 10 příspěvků 18.01.17 11:24

V Třinci jsem rodila 2× (2013, 2016) pokaždé jsem chtěla na nadstandard, ale ani jednou nebyl volný. Ikdyž vím, že při druhém porodu volný byl, ale drželi ho pro nějakou doktorku, takže jsem měla smůlu. Pokud vím mají nadstandardy dva - jeden kde může být i partner (za 680 Kč) a na druhém ne (za 300 Kč). Ceník: http://nemtr.cz/…enych-sluzeb

Anneli
Stálice 82 příspěvků 18.01.17 12:00
@Aleklu píše:
V Třinci jsem rodila 2× (2013, 2016) pokaždé jsem chtěla na nadstandard, ale ani jednou nebyl volný. Ikdyž vím, že při druhém porodu volný byl, ale drželi ho pro nějakou doktorku, takže jsem měla smůlu. Pokud vím mají nadstandardy dva - jeden kde může být i partner (za 680 Kč) a na druhém ne (za 300 Kč). Ceník: http://nemtr.cz/…enych-sluzeb

Děkuji za odpověď.

Je škoda, že jsi se k nadstandardu ani při jednom porodu nedostala :(. No, je jasné, že ho budou chtít držet „svému člověku“… Rezervovala sis ho nějak dopředu? (Jestli se tak hloupě můžu zeptat).

Aleklu
Nováček 10 příspěvků 18.01.17 21:01

U prvního porodu ne, to jsem doufala, že nadstandard bude volný, no a nebyl. Porodnice byla narvaná k prasknutí a chtěli mě po císařském řezu šoupnout na gyndu, což si naštěstí rozmysleli. A u druhého jsem se předem ptala a bylo mi řečeno že pokud bude volný tak mi ho dají. No a stejně nedali.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama