Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
Hezké dopoledne, dámy,
má, prosím, některá z Vás zkušenost s nadstandardním pokojem v třinecké porodnici?
Velice nad ním s manželem uvažujeme. Zájímá mne i cena, která ale na webu nemocnice není uvedená
.
Děkuji za příp. reakce. ![]()
V Třinci jsem rodila 2× (2013, 2016) pokaždé jsem chtěla na nadstandard, ale ani jednou nebyl volný. Ikdyž vím, že při druhém porodu volný byl, ale drželi ho pro nějakou doktorku, takže jsem měla smůlu. Pokud vím mají nadstandardy dva - jeden kde může být i partner (za 680 Kč) a na druhém ne (za 300 Kč). Ceník: http://nemtr.cz/…enych-sluzeb
@Aleklu píše:
V Třinci jsem rodila 2× (2013, 2016) pokaždé jsem chtěla na nadstandard, ale ani jednou nebyl volný. Ikdyž vím, že při druhém porodu volný byl, ale drželi ho pro nějakou doktorku, takže jsem měla smůlu. Pokud vím mají nadstandardy dva - jeden kde může být i partner (za 680 Kč) a na druhém ne (za 300 Kč). Ceník: http://nemtr.cz/…enych-sluzeb
Děkuji za odpověď.
Je škoda, že jsi se k nadstandardu ani při jednom porodu nedostala
. No, je jasné, že ho budou chtít držet „svému člověku“… Rezervovala sis ho nějak dopředu? (Jestli se tak hloupě můžu zeptat).
U prvního porodu ne, to jsem doufala, že nadstandard bude volný, no a nebyl. Porodnice byla narvaná k prasknutí a chtěli mě po císařském řezu šoupnout na gyndu, což si naštěstí rozmysleli. A u druhého jsem se předem ptala a bylo mi řečeno že pokud bude volný tak mi ho dají. No a stejně nedali.
Kde přivedete na svět své miminko?
Přečtěte si hodnocení všech českých porodnic a vyberte tu, kde mají skvělou lékařskou péči a příjemné sestřičky.