Porodnice Třinec - nadstandardní pokoj

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anneli
Stálice 82 příspěvků 18.01.17 10:17
Porodnice Třinec - nadstandardní pokoj

Hezké dopoledne, dámy,

má, prosím, některá z Vás zkušenost s nadstandardním pokojem v třinecké porodnici?

Velice nad ním s manželem uvažujeme. Zájímá mne i cena, která ale na webu nemocnice není uvedená :).

Děkuji za příp. reakce. :kytka:

Reakce:

Aleklu
Nováček 10 příspěvků 18.01.17 11:24

V Třinci jsem rodila 2× (2013, 2016) pokaždé jsem chtěla na nadstandard, ale ani jednou nebyl volný. Ikdyž vím, že při druhém porodu volný byl, ale drželi ho pro nějakou doktorku, takže jsem měla smůlu. Pokud vím mají nadstandardy dva - jeden kde může být i partner (za 680 Kč) a na druhém ne (za 300 Kč). Ceník: http://nemtr.cz/…enych-sluzeb

Anneli
Stálice 82 příspěvků 18.01.17 12:00
@Aleklu píše:
V Třinci jsem rodila 2× (2013, 2016) pokaždé jsem chtěla na nadstandard, ale ani jednou nebyl volný. Ikdyž vím, že při druhém porodu volný byl, ale drželi ho pro nějakou doktorku, takže jsem měla smůlu. Pokud vím mají nadstandardy dva - jeden kde může být i partner (za 680 Kč) a na druhém ne (za 300 Kč). Ceník: http://nemtr.cz/…enych-sluzeb

Děkuji za odpověď.

Je škoda, že jsi se k nadstandardu ani při jednom porodu nedostala :(. No, je jasné, že ho budou chtít držet „svému člověku“… Rezervovala sis ho nějak dopředu? (Jestli se tak hloupě můžu zeptat).

Aleklu
Nováček 10 příspěvků 18.01.17 21:01

U prvního porodu ne, to jsem doufala, že nadstandard bude volný, no a nebyl. Porodnice byla narvaná k prasknutí a chtěli mě po císařském řezu šoupnout na gyndu, což si naštěstí rozmysleli. A u druhého jsem se předem ptala a bylo mi řečeno že pokud bude volný tak mi ho dají. No a stejně nedali.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Dokonalý polibek Vondráčkové sepsuli i v Americe. Fraška a katastrofa, píše se!

Opravdu česká distribuční společnost Luna Stanislava Dvořáka poškodila snímek... číst dále >

Milion mu nestačil, chtěl další peníze, tvrdí svědek v případu podvodu Tomáše Řepky!

Milion korun. Za takovou sumu měl Tomáš Řepka své dávné, dnes již bývalé... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Sezonní afektivní porucha: 3 věci, které byste o ní měli vědět

Úbytek slunečního svitu a chladné počasí může u některých lidí vyvolat... číst dále >