Strakonická porodnice 2016/2017

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veverka1983
Kecalka 252 příspěvků 16.01.17 15:37
Strakonická porodnice 2016/2017

Čau holky, má někdo zkušenosti z porodnice Strakonice? Ale ne z roku pět :lol: Nejlíp od druhé půlky roku 2016 a výš ;) A nebo je tady někdo koho to v nejbližší době čeká? 8)
Co samotný porod, lékaři, PA- prostě personál a tak? Děkuji :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:

Pechynna
Kecalka 262 příspěvků 16.01.17 16:06

Rodila jsem ve Strakonicích v polovině roku 2016. Porodní sál krásně vybaven, hodně jsem využívala sprchový kout.PA a doktor se mě pravidelně chodili ptát jak se cítím a zároveň mě nikdo nenutil nějaké utišující hnusy. Bohužel na oddělení šestinedělí už záleží na tom jak která sestra se vyspala, ale když si řekneš pomůže ti každá. Ale spíš je to na tobě. Můžu říct, že příště tam půjdu rodit znovu.. na průběh porodu si stěžovat nemohu

Veverka1983
Kecalka 252 příspěvků 16.01.17 16:18
@Pechynna píše:
Rodila jsem ve Strakonicích v polovině roku 2016. Porodní sál krásně vybaven, hodně jsem využívala sprchový kout.PA a doktor se mě pravidelně chodili ptát jak se cítím a zároveň mě nikdo nenutil nějaké utišující hnusy. Bohužel na oddělení šestinedělí už záleží na tom jak která sestra se vyspala, ale když si řekneš pomůže ti každá. Ale spíš je to na tobě. Můžu říct, že příště tam půjdu rodit znovu.. na průběh porodu si stěžovat nemohu

Děkuji, rodit tam jdu taky. Teď v lednu. PA z předporodního kurzu fajn, porodní sál jak pokoj. Tak jsem ráda že pozitivní reakce :) o 6-neděli už jsem něco slyšela :roll: :D

Pechynna
Kecalka 262 příspěvků 16.01.17 16:35

Hele vůbec se neboj a užívej si to.. opravdu na porodním všichni byli příjemní ( celkem mladý kolektiv)

Veverka1983
Kecalka 252 příspěvků 16.01.17 16:53

No já si říkám, že hlavně zvládnout dobře a ve zdraví porod, aby tam nebyli arogantní a tak. Protože si myslím, že budu mít co dělat sama se sebou, když to na mně přijde- jsem prvorodička-a ne ještě snášet nějaké špatné chování, jak jsem si přečetla z recenzí po jiné roky. Co bude po porodu na 6-ti nedělí, to budu řešit až pak :lol:

AstraG
Závislačka 4406 příspěvků 16.01.17 17:31

Rodila jsem tam v roce 2009 a 2012, ale i tak posílám pozitivní hodnocení ;) Milý, ochotní, naslouchavý. Personálně se to tam neobmněnilo. O dítě bude taky dobře postaráno. Doktoři z dětského oddělení jsou suprový. Zejména zástupce primáře dr. Kinkorová i samotný pak primář Gregora a samozřejmě i ti ostatní, které si jmenovitě nepamatuji( Děti jsem tam měla několikrát hospitalizované, takže to tam máme očíhnuté :-) ) Oba porody bez problému, při obou na žádost neudělali nástřih preventivně, nebyl nutný. A po porodu mi také na požádání dali drobečky hned na břicho. Úžasný pocit. první porod mě rodila nějaká doktorka, jméno si nepamatuju. Druhý porod jen s asistentkou a po porodu mě přišel zkotrolovat primář Vlášek. Ale mám dobrou zkušenost i s Chalupou a Fialkovičem. A pokud natrefíš na Razaka, tak tě budou ženský závidět, toho si tam přeje každá. Profesionál. Škoda, že nenabírá do ordinace :lol:

AstraG
Závislačka 4406 příspěvků 16.01.17 17:43

https://www.youtube.com/watch?…
mrkni jestli jsi ještě neviděla.

Veverka1983
Kecalka 252 příspěvků 16.01.17 17:46
@AstraG píše:
Rodila jsem tam v roce 2009 a 2012, ale i tak posílám pozitivní hodnocení ;) Milý, ochotní, naslouchavý. Personálně se to tam neobmněnilo. O dítě bude taky dobře postaráno. Doktoři z dětského oddělení jsou suprový. Zejména zástupce primáře dr. Kinkorová i samotný pak primář Gregora a samozřejmě i ti ostatní, které si jmenovitě nepamatuji( Děti jsem tam měla několikrát hospitalizované, takže to tam máme očíhnuté :-) ) Oba porody bez problému, při obou na žádost neudělali nástřih preventivně, nebyl nutný. A po porodu mi také na požádání dali drobečky hned na břicho. Úžasný pocit. první porod mě rodila nějaká doktorka, jméno si nepamatuju. Druhý porod jen s asistentkou a po porodu mě přišel zkotrolovat primář Vlášek. Ale mám dobrou zkušenost i s Chalupou a Fialkovičem. A pokud natrefíš na Razaka, tak tě budou ženský závidět, toho si tam přeje každá. Profesionál. Škoda, že nenabírá do ordinace :lol:

Oooo teda to se dobře čte :palec: :) A tí všichni tam ještě jsou jo? :) Takže pokud si napíšu reální porodní plán, tak by se měl dodržet. Tak uvidíme. Já jsem četla nějakou recenzi z dřívějška, ale bohužel si nepamatuji jméno toho lékaře(ale byla tam i pani doktorka se stejným příjmením a tá prý byla fajn), který prý byl arogantní, u jiných, že porodní plán vůbec nebyl dodržen a já nevím co ještě. 8o
@Pechynna Mně jde o to, že kdyby jsem právě požádala např o epidurál- kdyby to bylo pro mně šílené, tak naopak jestli by jsem ho dostala.

AstraG
Závislačka 4406 příspěvků 16.01.17 17:57

@Veverka1983 Pokud se budeš chovat slušně ty k nim, jsou fakt taky milý a slušní. Epidurál musíš nahlásit včas, aby ti ho nabídli, protože někdy už je na něj pozdě. Já vlastně nechtěla ani klystýr, takže mi ho nedali. A ty doktory co jsem jmenovala, tak stále všichni jsou. Tu protivnou dr. asi myslíš Dragounovou. Já si fakt nepamatuju jméno tý dr, co jsem měla u prvního porodu, ale jestli to byla teda ta Dragounová, tak protivná nebyla. Tu recenzi jsem tenkrát taky četla. Nemůžeš dát na jeden názor, co když to zrovna psala nějaká hysterka protivná? :lol: I takový prostě jsou. Věčně nespokojené, kterým se nikdy nikdo nezavděčí. Já o cokoliv jsem je požádala, tak mi vyhověli. Např. s tím nástřihem, jsem jim říkala, že pokud to nebude nutný ať nestříhaj. Ale kdyby to jinak nešlo nebudu se s nima hádat, a nechat se radči trhnut až na zadek. A šlo to pěkně i bez nástřihu.

Pechynna
Kecalka 262 příspěvků 16.01.17 18:50

Pokud bys ten epidural chtěla určitě nebude problém budou vstřícný, ale je pravda musíš říct včas pak už by to nešlo..

mikacka
Kecalka 271 příspěvků 16.01.17 19:07

Ahoj, ja rodila 11/13 CS a ted 03/16 prirozene a celkem si take nemuzu stezovat. PA uuuzasne, prostredi bezvadne. Na pani doktorku jsem asi uplne stesti nemela, ale vesmes jsou tam vsichni doktori super. Na sestinedeli jsem tento rok nemela vubec zadny problem.

Veverka1983
Kecalka 252 příspěvků 16.01.17 19:21

@AstraG :lol:
Jo přesně, Dr. Dragoun byl prý arogantní atd. Mudr. Dragounová byla milá. Nástřih plánuji stejně jako ty, radši nástřih než potrhání, tak doufám, že to bude ok :palec:

Veverka1983
Kecalka 252 příspěvků 16.01.17 19:21
@Pechynna píše:
Pokud bys ten epidural chtěla určitě nebude problém budou vstřícný, ale je pravda musíš říct včas pak už by to nešlo..

chápu :palec:

Veverka1983
Kecalka 252 příspěvků 16.01.17 19:24
@mikacka píše:
Ahoj, ja rodila 11/13 CS a ted 03/16 prirozene a celkem si take nemuzu stezovat. PA uuuzasne, prostredi bezvadne. Na pani doktorku jsem asi uplne stesti nemela, ale vesmes jsou tam vsichni doktori super. Na sestinedeli jsem tento rok nemela vubec zadny problem.

Děkuji :) ono chápu, že i oni jsou jenom lidi a stačí, že jich někdo před tím vším naštve a je to :cert: :D tak budu doufat, že vše dobře dopadne :? :)

mikacka
Kecalka 271 příspěvků 16.01.17 19:56
@Veverka1983 píše:
Děkuji :) ono chápu, že i oni jsou jenom lidi a stačí, že jich někdo před tím vším naštve a je to :cert: :D tak budu doufat, že vše dobře dopadne :? :)

To jo no.Pani doktorka uz byla asi celkem unavena, tak se ji to se mnou moc nepovedlo…presne, dulezite je pozitivne myslet, i PA se me ptaly, jak se dela takovy hezky porod, tak jsem jim rekla, ze jsem se nejak porodem nestresovala a nemyslela na nejhorsi :-)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >