Přenášení Obilňák

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dolenicka
Povídálka 43 příspěvků 21.01.17 23:03
Přenášení Obilňák

Ahoj maminky, chtěla jsem se zeptat, zda někdo nemá podobnou zkušenost? První dítě jsem přenášela 9 dní, nakonec to skončilo císařem na Obilňáku. Druhé teď po 2,5 letech po prvním dva dny po termínu. Nevíte, jak dlouho nechávají na Obilňáku přenášet? Čekají, až se to rozběhne samo? Díky moc za reakce

Nejnovější zkušenosti z porodnice Obilní trh

Reakce:

ajii
Povídálka 38 příspěvků 22.01.17 00:09

Moc necekaji, zalezi na konkretnim doktorovi, ale obecne radeji driv nez pozdej… Ale kdyz jsem podepsala ze s nicim nesouhlasim, a vse odmitam, tak me nechali byt…

klabe
Nováček 6 příspěvků 22.01.17 08:43

Nevím, jak Obilňák. Mám zkušenost s Bohunicemi (léto 2015), ale předpokládám, že to bude stejný. Tam nechávají 10 dní (pokud je všechno v pořádku), pak už chtějí vyvolávat.

tynabart
Povídálka 45 příspěvků 22.01.17 08:44

Taky mi přijde, že se jim moc nechce čekat - měla jsem nastoupit na vyvolání 10 dní po termínu. Kecy jako že mě nemůžou nechat bezprizorní přes víkend a tak. Nechtělo se mi s doktorkou hádat, tak jsem jí řekla, ať dělá co musí…byla jsem rozhodnutá tam nejít. Naštěstí se malá rozhodla vystoupit sama den před nástupem :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >