Mladé snažilky 2020 ♡

78
22.6.20 11:58

Mladé snažilky 2020 ♡

Krásný den snažilky :srdce:
Je mi 21, příteli 26 a zajímalo by mě, jestli se tu najdou mladé holky, co se letos také snaží o prcka. :srdce:
Beru kyselinu listovou od GS Mamavit a tento měsíc jsme na to poprvé hupsli s tím, že budeme tři :D Tak doufám, že si k nám prcek najde cestu co nejdříve :andel:

A jak jste na tom se snažení vy? :srdce: :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22.6.20 12:08

Tak se hlasim, je mi 24, snazime se o prcka uz cca rok (prerusovane). Momentalne neberu nic.
Minuly mesic jsem mela biochemko tak doufam, ze to ted vyjde, do ms mam 12 dni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
258
22.6.20 12:19

Holky, podporuji Vas. Prvni jsem mela par dni po 24 narozeninach a bylo to uzasny, byl to pokus a vyšel hned. Druhy neslo a pres pomoc se zadarilo letos a kluci jsou s rozdilem tydne od sebe 9let. Je to uplne jiny, hlavne unavu ted snasim hur a celkove jsem vycerpanejsi. Ale uzivam si to jinak, nedá se to popsat. Bylo fajn mit to prvni brzo a to druhy ted. Starsi je neuvěřitelný bratr, ktery se vsim pomaha. Nechapu nikdy odkladani na pozdeji az…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
78
22.6.20 12:23
@Nickmenenapadl píše:
Tak se hlasim, je mi 24, snazime se o prcka uz cca rok (prerusovane). Momentalne neberu nic.
Minuly mesic jsem mela biochemko tak doufam, ze to ted vyjde, do ms mam 12 dni.

Tak držím palečky :hug: taky mám 12 dní do MS, tak uvidíme. Ale popravdě, nedávám tomu moc naděje, že by to vyšlo hned na první pokus. Ale i kdyby to vyšlo, tak bysme se nezlobili :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
78
22.6.20 12:25
@kokli2 píše:
Holky, podporuji Vas. Prvni jsem mela par dni po 24 narozeninach a bylo to uzasny, byl to pokus a vyšel hned. Druhy neslo a pres pomoc se zadarilo letos a kluci jsou s rozdilem tydne od sebe 9let. Je to uplne jiny, hlavne unavu ted snasim hur a celkove jsem vycerpanejsi. Ale uzivam si to jinak, nedá se to popsat. Bylo fajn mit to prvni brzo a to druhy ted. Starsi je neuvěřitelný bratr, ktery se vsim pomaha. Nechapu nikdy odkladani na pozdeji az…

Já už od mala jsem chtěla rodinu co nejdřív. Do 14ti jsem si hrála s panenkama a těšila se až budu skutečná máma :D s přítelem jsme spolu 2 roky, přes rok spolu bydlíme a klape nám to. Tak doufám, že to klapne i s prckem :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
78
22.6.20 12:31

@Nickmenenapadl a @kokli2 holky, setkaly jste se někdy s někým, do by vám těhotenstvím v brzkém věku vyvracel? :think: třeba poznámky typu: na dítě jsi mladá, užívej si, dítě ti zničí život, budeš mít minimální mateřskou(pozn. už mám odpracované 2 roky), nebudeš si moct nic koupit atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
493

@malahoriska1
Určitě klapne :relaxed: já s přítelem jsem tři roky o prcka jsme se pokoušeli asi tři měsíce a to minulý rok od května no a teď mám doma tříměsíčního chlapečka a náš vztah se posunul o kus dále :heart:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
78

@Pepinka23 Jeee, tak gratuluju :srdce: tak ať vám dělá samou radost :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
493
22.6.20 12:34

@malahoriska1
Děkujeme :hug: :kissing_heart: dělá dělá je to šikulinek, určitě i vám se brzo povede miminko :smiling_face_with3_hearts:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
78
22.6.20 12:36

@Pepinka23 To doufám :D jestli bude po tatínkovi, tak se mám na co těšit :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.6.20 12:46
@malahoriska1 píše:
@Nickmenenapadl a @kokli2 holky, setkaly jste se někdy s někým, do by vám těhotenstvím v brzkém věku vyvracel? :think: třeba poznámky typu: na dítě jsi mladá, užívej si, dítě ti zničí život, budeš mít minimální mateřskou(pozn. už mám odpracované 2 roky), nebudeš si moct nic koupit atd.

Predim jsem jednou byla tehotna (dopadlo to jako zamlkle tehotenstvi) tak do mi do toho jedna kolegyne kecala. Jen jsem ji rekla, ze ina mi to dite zivit nebude, tak at si hledi sveho. Jinak me vsichni v okoli moc podporovali. Ono v tom asi taky hraje roli, ze ja se odstehovala a zacala pracovat uz v mych 16ti. Skolu jsem dodelala dalkove a ted jsem v kariere tam, kde je spousta zenskych az po tricitce, takze nikdo nema duvod mi do toho kecat, vzhledem k tomu, ze jsem financne zaopatrena. Ono v 20ti je nejplodnejsi vek zeny. Ja osobne nikdy nechapala ten trend cekat az po tricitce. Jiste chapu, ze nekomu se nedari, nebo nenasel toho praveho, ale opravdu me udivuji zeny co si udelali dite ve 40 a pak kecaji mladym maminkam jak si znicily zivot.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3096
22.6.20 12:51

@Nickmenenapadl no treba ja mamVS, ktera delat dalkove nelze… a takovych oboru neni malo, takze prvni ve 29, druhe ve 31 letech. Jinak to v tomto oboru nechodi a nema moc cenu nad tim spekulovat :nevim: ve 20 jsem nemela na deti ani pomysleni, ted je to fajn a uzivam si to :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
78
22.6.20 12:52

@Nickmenenapadl Naprosto s tebou souhlasím. U nás je to tak, že švagrová(přítelkyně od bratra mého přítele) teď v jejích 33letech čeká první. Od ní mě to nejvíc zamrzelo, že mi to mimčo a těhotenství začala vymlouvat.
Moje máma(45) se strašně těší, že bude mladá babička :D a celkově moji rodiče i přítelovi rodiče nás v tom podporují. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1529
22.6.20 13:10

@Nickmenenapadl tak jak ty píšeš, že nechápeš, jak si ženský můžou dělat deti v pozdějším věku, tak oni úplně stejně komentují to, že nechápou, jak si někdo může chtít pořídit dítě těsně po dvacítce. Je to úplně to stejný. Za mě, ať si každý dělá děti, kdy se mu chce. Já po 30, protože do té doby jsem neměla partnera, se kterým bych o to stala. To si myslím, že je nejčastější důvod, proč holky zakládají rodiny později. Osobně ani neznám žádnou „kariéristku“. Těch je fakt minimum.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.6.20 13:31

@luccifera @Lumíkovec holky, vy jste me spatne pochopily. Ja myslela, ze nechapu kdyz nekdo kdo se rozhodl si dite udelat v pozdensim veku rika mladym, ze prisly o mladi atd. Asi jsem se spatne vyjadrila, za coz se omlouvam. Chtela jsem rict, ze se casto setkavam s komentari na mlade maminky, ze nejsou tak schopne, nemaji tolik zivotnich zkusenosti atd. S tim problem mam. Ale nijak se nedovolim soudit zeny co mely miminko pozdeji, je mi jasne, ze kazdy ma nejaky zivotni pribeh a situace, ne kazdy chce hned po skole dite atd.. Sama moje mama me mela ve 30ti. Jeste jednou se omlouvam za nedorozumeni :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama