Mladší milenec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.19 08:21
Mladší milenec

Ahoj (omlouvám se za anonymitu), jsem tady nová a potřebovala bych poradit…jsem teď v takovém divném období. Je mi 31 a s manželem jsme spolu pár let a před rokem a půl se nám narodil syn. Jenomže po porodu jako bych přestala manžela vzrušovat, sex nemáme moc často a času na sebe taky ne (šla jsem po roce na mateřské do práce).
V jednu chvíli jsem si připadala tak špatně, že jsem sbalila v práci stážistu, je mu jen 20. Hodně se mi líbil a bylo strašně lehké ho dostat do postele, navíc bohužel s ním sex byl lepší než s manželem a já si zase připadala atraktivní. Manžel o ničem z toho neví, ale já si teď připadám špatně, že ho podvádím a bojím se, aby se stážista někde nechlubil nebo aby nechtěl něco víc, zatím spolu jen spíme celkem často. Byly jste holky někdy ve stejné situaci a podařilo se vám to nějak vyřešit? Miluju manžela a nechci rozbít rodinu, ale připadám si, že už ho sexuálně nezajímám. Budu ráda za každou rada…Díky

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Lexter
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 27.06.19 08:24

No a co na to řekl manžel?

Amelie30
Závislačka 2809 příspěvků 27.06.19 08:26
@Anonymní píše:
Ahoj (omlouvám se za anonymitu), jsem tady nová a potřebovala bych poradit…jsem teď v takovém divném období. Je mi 31 a s manželem jsme spolu pár let a před rokem a půl se nám narodil syn. Jenomže po porodu jako bych přestala manžela vzrušovat, sex nemáme moc často a času na sebe taky ne (šla jsem po roce na mateřské do práce).
V jednu chvíli jsem si připadala tak špatně, že jsem sbalila v práci stážistu, je mu jen 20. Hodně se mi líbil a bylo strašně lehké ho dostat do postele, navíc bohužel s ním sex byl lepší než s manželem a já si zase připadala atraktivní. Manžel o ničem z toho neví, ale já si teď připadám špatně, že ho podvádím a bojím se, aby se stážista někde nechlubil nebo aby nechtěl něco víc, zatím spolu jen spíme celkem často. Byly jste holky někdy ve stejné situaci a podařilo se vám to nějak vyřešit? Miluju manžela a nechci rozbít rodinu, ale připadám si, že už ho sexuálně nezajímám. Budu ráda za každou rada…Díky

Manžela nemiluješ, jinak bys nepodváděla. A když už to musí být, tak milence ženatého. Mladík zavání prusvihem.

berry4
Nadpozemská drbna 28632 příspěvků 27.06.19 08:30

No, a z milence se stal za pár let manžel. :mrgreen: Ano, byla, chápu to, v podstatě stejná situace.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.19 08:32

Ano byla jsem ve stejne situaci. S partnerem jsme se rozesli a s milencem jedem dal. Je o 10 let mladsi nez ja.

Uživatel je onlineunuděná
Echt Kelišová 8084 příspěvků 27.06.19 08:38

Jednorázový úlet za účelem zvýšení sebevědomí a pohlazení ega bych pochopila, ale soustavné podvádění manžela je hnus, to se jinak napsat nedá. Řešili jste s manželem vás problém? Bavili jste se o sexu? Jestli ne, jsi alibistka, jestli ano a milenecký poměr ti posvětil, tak budiž.

Amelie30
Závislačka 2809 příspěvků 27.06.19 08:43

@berry4 tak já to pochopila tak, že s manželem zustat chce. :oops: pokud ne, je mladík v pořádku. :lol:

Proximus
Zasloužilá kecalka 939 příspěvků 27.06.19 08:51
@Anonymní píše:

Je od tebe hezké, že nejsi vůbec lakomá a dáváš na potkání. :zed:

Lexter
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 27.06.19 08:51

1. Problém s manželem neřešíš: V poho, nebudeš ani první ani poslední pipina co řeší svou situaci frndou.
2. Problém s manželem řešíš. V poho, mezitím řeš svou situaci frndou pipino.
3. Problém si s manželem vyřešila: Tak co řešíš, pipino?

Příspěvek upraven 27.06.19 v 08:52

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.19 08:51

Také jsem na tom byla stejně… ovšem od začátku jsem nastavila mantinely, které musel milenec respektovat - prostě žádné city, žádná rande, žádné sbližování - kromě toho sexuálního.

I tak jsem po roce začala vnímat, že se do mě milenec zamiloval. Vztah chtěl udržet, nikdy to přímo nevyslovil, věděl, že bych to ukončila. Nicméně bylo to z něj už cítit, jak se na mě díval, jak psal, jak se choval… ukončila jsem to.

Lucie

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.19 09:38

Ahoj, taky tak…manželství, 3 děti, o osm let mladší milenec, z toho nakonec krásný zatím osmiletý vztah. Ničeho nelituji!

My Melody
Ukecaná baba ;) 2192 příspěvků 27.06.19 10:00
@Lexter píše:
No a co na to řekl manžel?

Dobra otazka. Kdyz manzel souhlasi, kde je problem? Zadny neni ;)

S.Berankinová
Kecalka 467 příspěvků 27.06.19 10:05

Manžela nemiluješ, jinak by jsi tohle řešila doma s ním a ne se zajdou. Taky jsme měli doma jeden čas podobnou krizi. Taky jsem si říkala, jak krásné by to bylo, kdyby o mě zase někdo stál. Ale pak jsem si dala pár facek, uvědomila si, co opravdu chci a řešila to doma. Nebylo to jednoduché a trvalo to dlouho. Ale stálo to za to. Pořád mám svoji rodinu, milovaného muže a žádné výčitky svědomí.

My Melody
Ukecaná baba ;) 2192 příspěvků 27.06.19 10:07
@Amelie30 píše:
Manžela nemiluješ, jinak bys nepodváděla. A když už to musí být, tak milence ženatého. Mladík zavání prusvihem.

S prvni vetou souhlasim :). S druhou ne, kdyz uz hrozi ublizeni manzelovi a rozbiti jedne rodiny, nemusi k tomu pridavat jeste bolest dalsi zene a jeji rodine. Jedna by snad stacila, ne ;)?

Ale stejne si myslim, ze je to trolling, neumim si predstavit, ktera zenska bezi napsat na emimino, ze podvadi manzela. Proc by to sem psala?

Nenapravitelný
Zasloužilá kecalka 721 příspěvků 27.06.19 10:10
@My Melody píše:
Dobra otazka. Kdyz manzel souhlasi, kde je problem? Zadny neni ;)

Píše, že manžel o ničem z toho neví. Nejlepší rada asi bude, ulevit svému svědomí a se vším se mu přiznat. To vždycky zabere.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama