Mlaskání a přežvykování u kojence

18.2.16 21:16

Mlaskáni a přežvykování u kojence

Prosím vás, malý (8m) neustále přežvykuje, pomlaskává a prevaluje jazyk. Možná to dělal i dřív, ale nevšimla jsem si toho. Teď to děla hodně. Může to být příkrmama, tech jí víc, ale ne moc. A taky mě napadly zuby, dva má vylezly. Nechci u mudr. dělat šílenou matku :roll: ale už je to zvláštní, má s tím někdo zkušenost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16985
18.2.16 21:17

@kalypsoooo nema reflux? Me obe deti mlaskaji v noci, leze mi to na nervy… Ale oba maji potvrzeny reflux, takze si to vykladam, ze se jim vraci stavy i kdyz spi vypodlozene.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.2.16 21:21

@AniNevim kolik jim je? To mě taky napadlo, a má mirný, ale překvapuje mě, že to dela víc teď, když má pevnější stravu a není jen kojený. Dřív víc blinkal, než mlaskal. A taky už je „velký “

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16985
18.2.16 23:09

@kalypsoooo vek deti mam v podpisu, ale upresnim i sem: Malymu 4,5 roku, malicke 15 mesicu. Mlaskaji kazdou noc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16985
18.2.16 23:11

@kalypsoooo jo a starsi take jakoby prezvykava a prevaluje jazyk, jeden by veril, ze neco ji :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.2.16 06:31

@AniNevim no právě, jako by jedl. V noci nevím jestli to děla, ale přes den, když si hraje. Až jsem se lekla jestli něco nespolkl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.2.16 12:56

Holky, malá má dva měsíce a taky pomlaskava a prevaluje jazyk… V noci si taky obcas pomlaskava.. Holky, a co je to ten reflux?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.2.16 14:47

@misssiska to ma hodně malých děti. Nedovivynutou jicnovou záklopku mezi žaludkem. Proto se jim vrací mléko, zvrací, palí je žaha a tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama