Mléčný rez

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
katkacaajkova
Stálice 83 příspěvků 06.01.18 21:13
Mléčný rez

Holky máte zkušenost? dnes děti spapaly mléčný řez od babičky bohužel jsem si až pak všimla že byl 8dni prošly a pak mi babička řekla že to ani v lednici nebylo takže kdo ví jak dlouho to měla koupené doma ve skříňce. myslite že jim z toho něco bude?

Reakce:
welovefashion
Zasloužilá kecalka 572 příspěvků 101 inzerátů 06.01.18 21:21

Asi bych se vic bala toho že to nebylo v lednici.. Pokud by to tam bylo tak by to 8 dni prošlé mělo být ještě ok… Co mají napsáno na obalu o skladování?

Helileli
Závislačka 3052 příspěvků 06.01.18 21:23

Nepíšeš kdy to bylo, celkově si myslím, že pokud se do tří hodin od snědení nepoblily, tak budou mít maximálně průjem. Donedávna bych řekla, že snad poznají, když je to hnusný, ale osmiletý snědl v klidu zkaženou rybu, my ostatní ji měli ok, on nahořklou a blemcava. Dostal živočišné uhlí a ani ho břicho nebolelo. :D

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 06.01.18 21:23

Buď se pozvracejí nebo dostanou průjem :roll:

zuza92
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 06.01.18 21:30

@Helileli můj 13-letý brácha vypil zkažený mlíko a když jsem se ho ptala jestli mu nepřišlo divný, tak v klidu odpověděl, že jo, že bylo trochu nakyslý :mrgreen:

Jinak k tématu myslim, že to bude dobrý. Přeci jen je to malý kousek :).

katkacaajkova
Stálice 83 příspěvků 06.01.18 21:30

No snědly to v 13 hod zatím nic pak jim na horách vyhladlo normálně povecerely chleba se šunkou a spí.zatim.mam strach spíš samonela nebo tak

katkacaajkova
Stálice 83 příspěvků 06.01.18 21:31
@welovefashion píše:
Asi bych se vic bala toho že to nebylo v lednici.. Pokud by to tam bylo tak by to 8 dni prošlé mělo být ještě ok… Co mají napsáno na obalu o skladování?

Skladovat do +7

Aspera
Generální žvanilka 21154 příspěvků 1 inzerát 06.01.18 21:32

@zuza92 tak pokud nebylo pasterované, tak měl kefír. :-)

zuza92
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 06.01.18 21:35

@Aspera to asi bylo. Pak se z toho po… :mrgreen:.

růžový achát
Kelišová 5131 příspěvků 06.01.18 21:50

Si myslím, že je v tom tolik chemie, že se to nezkazí :P, jinak uvidíš, otrávit se asi neotravily.

Příspěvek upraven 06.01.18 v 22:23

DzungaracekChlupacek
Kecalka 388 příspěvků 06.01.18 22:20

Možná nausea… já si ted dávam pozor, abych nic prošlýho nesnédla, někdy snim no a je to ok. Tak snad o nic nebude. Horší by bylo kdyby to bylo např měsíc prošlý

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >