Reklama

Odsávání nosu po trhání mandle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Chrissy
Kecalka 167 příspěvků 05.01.18 21:32
Odsávání nosu po trhání mandle

Ahoj holky, vcera dopoledne byl malý (2,5 roku)na odstranění nosní mandle a zapomněla jsem se zeptat, za jak dlouho můžeme odsávat nos. Dr říkal nesmrkat jen v den operace, malej smrkat zatim nechce, zkoušeli jsme to a odmítá, tak odsáváme. Má ale zase plnej nos, ale bojím se mu to odsat, aby se nespustilo krvácení. Máme odsavacku na vysavac a přijde mi, ze i na minimum ma velkej tah. Malej si uz ale o odsani rika, zkoušela jsem smrkani, ale to odmítá :zed: myslíte, že můžeme opatrně odsát?

Reklama

Reakce:

drndoslavv
Povídálka 11 příspěvků 06.01.18 17:10

Taky jsme trhali mandle, ale malý v té době rýmu neměl, tak neporadím. Ale když něco nevím, co potřebuju hned řešit a je třeba víkend, nebo večer, tak si volám normálně na kteroukoliv pohotovost, kde vím, že mi dobře poradí.

Chrissy
Kecalka 167 příspěvků 06.01.18 22:22

Zavolám, malej byl operovanej pri slabý ryme, ma ji uz tak od zacatku listopadu. Zkoušeli jsme dnes opatrne odsavat, ale moc to nepomohlo. A smrkat prostě nechce :zed:

drndoslavv
Povídálka 11 příspěvků 06.01.18 22:29

@Chrissy chudáček, ať je brzo fit, nám to vytrhnutí mandlí moc pomohlo.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >