Odsávání nosu po trhání mandle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Chrissy
Kecalka 167 příspěvků 05.01.18 21:32
Odsávání nosu po trhání mandle

Ahoj holky, vcera dopoledne byl malý (2,5 roku)na odstranění nosní mandle a zapomněla jsem se zeptat, za jak dlouho můžeme odsávat nos. Dr říkal nesmrkat jen v den operace, malej smrkat zatim nechce, zkoušeli jsme to a odmítá, tak odsáváme. Má ale zase plnej nos, ale bojím se mu to odsat, aby se nespustilo krvácení. Máme odsavacku na vysavac a přijde mi, ze i na minimum ma velkej tah. Malej si uz ale o odsani rika, zkoušela jsem smrkani, ale to odmítá :zed: myslíte, že můžeme opatrně odsát?

Reakce:
drndoslavv
Povídálka 11 příspěvků 06.01.18 17:10

Taky jsme trhali mandle, ale malý v té době rýmu neměl, tak neporadím. Ale když něco nevím, co potřebuju hned řešit a je třeba víkend, nebo večer, tak si volám normálně na kteroukoliv pohotovost, kde vím, že mi dobře poradí.

Chrissy
Kecalka 167 příspěvků 06.01.18 22:22

Zavolám, malej byl operovanej pri slabý ryme, ma ji uz tak od zacatku listopadu. Zkoušeli jsme dnes opatrne odsavat, ale moc to nepomohlo. A smrkat prostě nechce :zed:

drndoslavv
Povídálka 11 příspěvků 06.01.18 22:29

@Chrissy chudáček, ať je brzo fit, nám to vytrhnutí mandlí moc pomohlo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Velké odhalení Clinta Eastwooda: Má dceru, o které 30 let nevěděl!

Příběh jako z vystřižený ze stříbrného plátna nedávno zveřejnila zahraniční... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >