Mléko jí nestačí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.19 19:16
Mléko nestaci

Zdravím, mám 14ti tydeni holčičku od začátku je na UM ale přijde mi ze ji mliko nestačí.. každé dvě hodiny mi vypije 210ml mléka.. zkoušeli jsme snad všechny mléka vystřídat ale nic nepomáhá.. nevíte někdo co s tím? Jsem prvorodicka takže si moc rady nevím :,(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Pocahonta
Kecalka 328 příspěvků 10.02.19 19:24

Kolik váží a kolik průměrně za den dohromady vypije?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.19 19:26

Váží 8kilo a průměrně tak 1800ml @Pocahonta

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.19 19:28

@Pocahonta možná i víc

Pocahonta
Kecalka 328 příspěvků 10.02.19 19:33

Mimčo by mělo dohromady za den vypít 150-180 ml na kilogram své váhy, takže ve vašem případě to v celku přepapává. Ale každé dítě je originál. Jste si jistá, že je to opravdu z hladu? Nebolí jí spíše bříško? Jak dlouho takhle brečí? Kolikrát krmíte za noc? Zkoušela jste dát někdy více? Pokud ano, jak to dopadlo?

Kaci89
Kecalka 397 příspěvků 10.02.19 19:41

Ty jo to je strasne moc.to jsem jeste neslysela.co na to mudr??podle me nebreci z hladu ale ze ji boli brisko.to ji ani nemuzou stihat ledviny

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 2009 příspěvků 10.02.19 19:42

Nekde se dokonce uvadi 130-150 g na kilo vahy

Pije tak i v noci ?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.19 19:44

Doktor mi řekl jen ať ji dam kolik chce.. že to nevadi..
Pláče Takhle hlady už měsíc když ji dam víc tak to nevypijes ale za dvě hodky chce znovu..
v noci tak po třech hodinách ji

Calendulka
Stálice 97 příspěvků 10.02.19 19:46

Některé děti jsou holt žravé no :nevim: sestřenka byla prvního půl roku jenom kojená, furt na prsu a v tom půl roce vážila 10 kg :D Za chvilku už můžete od 4 měsíců dávat příkrmy… Tak třeba se to trošku zlepší :nevim:

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 2009 příspěvků 10.02.19 19:46

Hlavne tedy co je zvlastni tak za 2 hodiny nemuze mit tech 210 ani ztravenych.

Calendulka
Stálice 97 příspěvků 10.02.19 19:48

Jinak si tak vzpomínám, že dcera měla taky takové žravější období, kdy několik dnů visela furt na prsu. Pak se to trochu zklidnilo - ale vyrostla. Asi to byl ten růstový spurt. Jak dlouho tato situace trvá?

Jogrr
Závislačka 4526 příspěvků 10.02.19 19:50
@Anonymní píše:
Váží 8kilo a průměrně tak 1800ml @Pocahonta

Skoro 2 litry na 14tydenni decko? A uz vazi 8 kilo? 8o mazec, pekne prekrmujes a dite nejspis breci kvuli brisku, ale ne hladem.
Kolik je procuranych plen za den?

Kaci89
Kecalka 397 příspěvků 10.02.19 19:55

To bych se teda takhle doktorem odbyt nenechala.podle me to neni v poradku a jak byla zmineny vyse tak tech 210ml nemuze mit za dve hodky ani natraveny..

lolink
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 10.02.19 20:00

Jo, je to hodne. Ono je i na krabici napsane, ze pri vetsich davkach muze bolet bricho. Ale existuje i zahustovani um. Nutrilon to dela. Poptej se v lekarne. Ja byla podelana. Nedavala jsem vic, kvuli ledvinam. Nema spurt? Kolik meri?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.19 20:04

Při narozeni měřila 48 teď skoro 62.. @lolink

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >