Množství tekutin - 3 měsíce

5130
18.6.13 14:29

Množství tekutin - 3m

Holky ahoj,
možná je tu někde diskuze, ale nemám čas hledat.
malej má téměř 3 měsíce, je napůl kojenej, napůl na UM
kolik by měl vypít vody v těchto hicech??? dávám vodu, ne čaj a vypije cca 200ml/den, ale klidně by dal i víc…mám ho nechat ať vypije kolik chce? :nevim:
:mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9090
18.6.13 14:33

Já bych ho nechala, buď ráda, že tak krásně pije, 200 ml za den dá moje 15 měsíční :) Pokud mu voda nebude nahrazovat jídlo, tak bych to nehrotila :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5130
18.6.13 14:42

@Verca1989 díky…zatím papá stejně i když pije jak duha, tak ok :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Poison Ivy
18.6.13 14:42

Můžu se vetřít s dotazem? Platí množství tekutin cca 120-160 ml na kilogram váhy - počítá se do toho množství i obsah vody v příkrmech masozelenina či ovoce? Náš mladík vypije cca 620ml v mléce a kaši, k tomu cca 250ml vody či ředěných šťáv, když je dobrý den. K tomu cca 400-500 gramů masozeleniny a přesnídávek, tam to množství zmáknuté nemám. Váha 9 a půl kila a víc tekutin do něj nedostanu, i tak do něj většinu musím nalžičkovat. Díky :).

• Citovat
  • Nahlásit
9090
18.6.13 14:46

@Poison Ivy ano, počítá se i voda v příkrmech atd. ale i kdyby ne, řekla bych, že ti pije hezky :) Moje malá má taky kolem 9,5kg, ráno vypije 250ml Sunaru, večer 150ml kaše a přes den vypije jak kdy, někdy dá i 400ml vody ale spíš se to drží kolem 250ml a víc do ní nedostanu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Poison Ivy
18.6.13 14:51

@Verca1989 Díky moc za reakci, pořád mám pocit, že pije málo, i když dá za den víc, než já ;). Můžu se zeptat, v čem dáváš malé vodu? Mladík odmítá savičku na mléko, stejně tak netekoucí hrneček NUK a Avent, občas zkusí MAM a to maximálně jednou denně :). Ne, že by mě lžička otravovala, ale ráda bych, aby se taky snažil sám :). Občas tedy zkouší pít jako chlap z víčka od lahvičky, to má také rád :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
9090
18.6.13 14:56

@Poison Ivy malá mi taky nechtěla pít z klasických lahví se savičkou, hrnečky máme taky od Aventu, Mam, Canpol Babies ale ani z jednoho pít nechtěla. Na milost vzala až hrneček Nuby z DM, poradila mi ho kamarádka a je fakt super, má tu savičku ze silikonu, ne z toho tvrdého plastu, tak možná proto, takže fakt doporučuju, stojí kolem 120 Kč: http://zkracovatko.cz/9AhV6K ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Poison Ivy
18.6.13 15:02

@Verca1989 Děkuji moc za tip, vyzkoušíme :) :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
9090
18.6.13 15:05

@Poison Ivy ať se zadaří :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
mončís
18.6.13 15:50

My máme opačnej problém. 5 měsíční moc pít nechce… nabízím vodu furt.. něco vypije, ale pak prostě chce mlíko a víc vody do ní nenarvu.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat