Mobil pro 11letou slečnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ddinna
Neúnavná pisatelka 17124 příspěvků 14.05.10 11:25
Mobil pro 11letou slečnu

Ahojky nemáte někdo typ na telefon?Jsem už z toho lovení po netu úplně vyřízená :cert: Dcera bude mít narozeniny a přeje si telefon.Babička jí přispěla,tak jsem ochotná sehnat mobil do 2000kč.Ale chtěla bych nějaký,aby měl 1,3foták a pamětovou kartu a je to nadlidský výkon,něco takového sehnat.Dražší telefon tedy nechci,jelikož ten co má dcera ted,stál 3000kč,má ho necelé dva roky a je díky jejímu zacházení v dezolátním stavu. :cert: Nejraději bych jí tedy nedala žádný ,zato jak je tento pobouchaný,ale zas…vytrestala se sama.Už půl roku ji zlobí a střídavě jde a nejde a já ji do poslední chvíle nechávala při tom ,že žádný jiný nedostane,když si toho neváží.No slíbila,že bude opatrná a že si přeje jen ten mobil a jinak nic…navíc babička přispěla…tak tedy sháním…Zašla jsem i do bazaru,ale na Kladně tedy jsou ceny dost šílené,za stejný peníz bych sehnala telefon nový :nevim: Na druhou stranu,nevím na kolik se dá věřit eshopům na netu.....No prostě jsem bezradná a bojím se ,že si naběhnu a vyhodím peníze oknem :cert:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
xreni
Extra třída :D 11408 příspěvků 14.05.10 11:33

co treba tento ? maji ho i v cerne.
Sony ericsson maji vetsinou vse co chces a jsou kvalitni za dobrou cenu.. ja mam jeden uz 3 roky a furt jak novej..

Nelisa
Neúnavná pisatelka 15311 příspěvků 14.05.10 11:33

A nemáš v místě bydliště nebo bližším městě e-shop, co má i kamennou prodejnu? Koupila jsem takhle pár věcí, objednala za internetovou cenu a zvolila osobní odběr. Typ telefonu bohužel neporadím.

ddinna
Neúnavná pisatelka 17124 příspěvků 14.05.10 11:39

xreni:tak ten je moc hezkej :palec:
Jinak já uvažovala o tomto…
 http://www.max-shop.cz/…ssmusic-blue

ddinna
Neúnavná pisatelka 17124 příspěvků 14.05.10 11:40

eviah:No omrknu to.....zatím mám ještě necelý měsíc čas,než bude oslava narozenin :nevim: Nejraději bych telefon pod dva tisíce,ale nedaří se :cert:

xreni
Extra třída :D 11408 příspěvků 14.05.10 11:50

V tehle cenove relaci bude mit sony e. rozhodne vic funkci, ktere slecna vyuzije :nevim: a vetsinou ma lepsi vydrz. tady je jeste treba recenze
Nokia je kvalitni, ale zase s funkcema je lepsi az v tech drazsich verzich.

Jura007
Neúnavná pisatelka 18313 příspěvků 14.05.10 11:56

Ddino, mně se na té Nokii, co jsi dala odkaz, líbí ten přehrávač MP3. Že tam píšou o 1GB kartě, to je obchodní tah… Dá se tam myslím dát i větší až do nějakých 8GB…
Je otázka, jak by se dcera kamarádila s operačním systémem té Nokie. Ty dražší Nokie mínají nějaký ten Symbian, jestli ho má i tato, nevím… Hodně lidí říká, že jim Symbian vzdáleně připomíná Windows. Aspoň symbolama myslím.
Ale zvaž taky to, že ten telefon je dost velká „cihla“. Pokud ho bude nosit po kapsách, bude zase obouchaný. Chtělo by to třeba nějaké pouzdro na pásek u kalhot (třeba kožené?).

xreni
Extra třída :D 11408 příspěvků 14.05.10 12:10

Juro neboj, v tehle opravdu operacni system jeste neni :-) takze zadny stresy..
ten SE je primo delany jako walkmen (proto w v nazvu), zmacknes jedno tlacitko a mas prehravac :-)

Pipet
Generální žvanilka 24139 příspěvků 14.05.10 12:14

Tu Nokii má sestřenka (13 roků), akorát červenou, nevím, jestli přesně konkrétně tenhle typ. A je s ním moc spokojená…
Nějakého „operačního systému“ bych se nebála, je tam prostě normální menu, Vybrat a Zpět, Nokie mívají jednoduché a intuitivní ovládání.
Přítel měl jednou Sony Eric. a já bych ho nechtěla, asi tím jak jsem zvyklá na tu Nokii, furt jsem se vztekala, že dělá něco jiného než chci… Ale možná má ten z odkazu to ovládání líp uspořádané, nevím.

ddinna
Neúnavná pisatelka 17124 příspěvků 14.05.10 12:17

xreni:Na tom odkazu od tebe jsem ještě objevila tento -ale bazarový,ale celkově se mi moc líbí a ta cena tak
 http://www.alza.cz/…-d166404.htm

xreni
Extra třída :D 11408 příspěvků 14.05.10 12:17

jj je to na zvyku, SE ma uplne obracene ovladani nez nokia, je to o zvyku, ja zacinala 2× na nokii a ted uz 2.SE a desim se co si koupim,az se mi rozbije :-)

ddinna
Neúnavná pisatelka 17124 příspěvků 14.05.10 12:18

No právě nokii má dcera ted a podle mě je pro dítě krásně přehledná :palec:
Ale nebráním se ani jiným značkám,chci prostě najít kompromis-zkloubit svoje požadavky s cenou :nevim:

oliš
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 14.05.10 12:18
Jura007 píše:
Ddino, mně se na té Nokii, co jsi dala odkaz, líbí ten přehrávač MP3. Že tam píšou o 1GB kartě, to je obchodní tah… Dá se tam myslím dát i větší až do nějakých 8GB…
Je otázka, jak by se dcera kamarádila s operačním systémem té Nokie. Ty dražší Nokie mínají nějaký ten Symbian, jestli ho má i tato, nevím… Hodně lidí říká, že jim Symbian vzdáleně připomíná Windows. Aspoň symbolama myslím.
Ale zvaž taky to, že ten telefon je dost velká „cihla“. Pokud ho bude nosit po kapsách, bude zase obouchaný. Chtělo by to třeba nějaké pouzdro na pásek u kalhot (třeba kožené?).

Juro,tahle Nokie snese max.2GB kartu a operační systém nemá,máš pravdu,že je dost velká
i když mě osobně se víc líbí SE

xreni
Extra třída :D 11408 příspěvků 14.05.10 12:19
ddinna píše:
xreni:Na tom odkazu od tebe jsem ještě objevila tento -ale bazarový,ale celkově se mi moc líbí a ta cena tak

ddino to je ten stejnej jak ten ruzovej, akorat v cerne :-) … tezko rict, jak je bazarovej lepsi, byl tam jeste jeden rozbaleny za 1600, tzn ze ho nekdo vratil hned, jak si ho vyzkousel, to bych brala radsi

oliš
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 14.05.10 12:20
ddinna píše:

ale to je úplně stejnej co dávla xreni,to už je lepší nový

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Je to vůbec ona? Premiérku Mayovou semlely dohady o brexitu, vypadá hrozivě

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé Velké Británie usilovně... číst dále >

Vidíme ho naposledy? Postránecký se dnes rozloučí s Krejzovými, čeká ho boj o zdraví

Uvidíme ho ještě někdy před kamerou? Populární herec Václav Postránecký se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >