Moc by jsme chtěli miminko ale…

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.10.21 22:44

Moc by jsme chtěli miminko ale…

Dobrý den. Ahoj.
Prosím zbytečné a urážlivé komentáře si prosím nechte pro sebe.

Jdu za Vámi s pár dotazy..
To ALE v nadpisu je to co nejspíš hodně lidi pobouří ale s tím jsem smířený..
Ale totiž znamená.. Moc by jsme chtěli miminko ale jsme pár gayů..

Ano o adopci a pěstounské péči víme a jestli mate nějaká moudra, poznatky a nebo snad rady tak sem s nimi prosím..
Budu si vážit každého slušného komentáře o to se bát nikdo nemusí… :)

Můj dotaz je i to kdyby se našla nějaká úžasná slečna, žena která by byla ochotná nabídnou náhradní mateřství.. měla pochopení a porozumění…
Jak je to dál, jak to funguje..
co je k tomu potřeba, na co a koho si dát pozor. A spousta dalšího.
Jestli něco víte, mate informace které se na internetu nedají dohledat, prosím sem s nimi.
Většina webových stránek se tomuto tématu nebo spis této myšlence vyhýbá z jednoho důvodu a tou je homofobie.. kterou se snažíme prokousávat i já a přítel.. ano vím nejsme sami.. a na světě jsou lidi s mnohem většími problémy než je výsměch a ponižování…
jen jde o to že jako obyčejnej člověk taky po něčem toužím a toužíme ale strach z nesplněných snu je tak veliký že si to dokáže představit jen málokdo..
v poslední radě jak je to s financemi.. kolik si taková maminka řekne nebo jak se s ni finančně vyrovnává..

Moc děkuji za čas strávený čtením této diskuze, popřípadě psaním odpovědi..

Hezky den, večer a ahoj :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2475
19.10.21 22:50

Neporadím, ale fandím Vám :srdce: Minimálně bych vám všem, přála uzákoněný možné adopce. Dětem by bylo líp v rodině i když rodiče budou stejného pohlaví než v dětském domově :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.10.21 23:00
@smajlik345 píše:
Neporadím, ale fandím Vám :srdce: Minimálně bych vám všem, přála uzákoněný možné adopce. Dětem by bylo líp v rodině i když rodiče budou stejného pohlaví než v dětském domově :)

Moc děkuji za komentář.. je mile jednou číst a nebo slyšet i hezkou věc :)

U tohoto si myslím že by se dalo navázat na další problém který je s tímto spojený a tím je obhajoba:”a bude z nej to sami co z nich”

Přitom já jsem gay a jako všichni ostatní gayové nebo lesby mám rodiče heterosexuály.. takže osobně si myslím ze výchova stejnopohlavním párem je lepší než výchova na drogách závislých rodičích bez financí a možnosti jít dítěti příkladem(v dobrém a zdravém slova smyslu)

• Citovat
  • Nahlásit
1396
19.10.21 23:37

Doporučuju se podívat na instagramovy profil dvatatove. Jeli do Ameriky tam jim náhradní matka porodila 2 holčičky mají dvojčata. Jsou skvělí rodiče. Úplně čumím, jak to zvládají. Mají i kanál na youtubu právě jak to všechno začalo ten kolotoč kolem toho atd.. Držím palce :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
19.10.21 23:50
@Anonymní píše:
Dobrý den. Ahoj.
Prosím zbytečné a urážlivé komentáře si prosím nechte pro sebe.

Jdu za Vámi s pár dotazy..
To ALE v nadpisu je to co nejspíš hodně lidi pobouří ale s tím jsem smířený..
Ale totiž znamená.. Moc by jsme chtěli miminko ale jsme pár gayů..

Ano o adopci a pěstounské péči víme a jestli mate nějaká moudra, poznatky a nebo snad rady tak sem s nimi prosím..
Budu si vážit každého slušného komentáře o to se bát nikdo nemusí… :)

Můj dotaz je i to kdyby se našla nějaká úžasná slečna, žena která by byla ochotná nabídnou náhradní mateřství.. měla pochopení a porozumění…
Jak je to dál, jak to funguje..
co je k tomu potřeba, na co a koho si dát pozor. A spousta dalšího.
Jestli něco víte, mate informace které se na internetu nedají dohledat, prosím sem s nimi.
Většina webových stránek se tomuto tématu nebo spis této myšlence vyhýbá z jednoho důvodu a tou je homofobie.. kterou se snažíme prokousávat i já a přítel.. ano vím nejsme sami.. a na světě jsou lidi s mnohem většími problémy než je výsměch a ponižování…
jen jde o to že jako obyčejnej člověk taky po něčem toužím a toužíme ale strach z nesplněných snu je tak veliký že si to dokáže představit jen málokdo..
v poslední radě jak je to s financemi.. kolik si taková maminka řekne nebo jak se s ni finančně vyrovnává..

Moc děkuji za čas strávený čtením této diskuze, popřípadě psaním odpovědi..

Hezky den, večer a ahoj :)

Taky Vám moc fandím a přeji, aby se Vám to vyplnilo :srdce: :hug: A taky, aby tady nikdo nerýpal. Aspoň jednou jedinkrát :roll: :mrgreen: :kytka: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
648
20.10.21 00:05

Nedokazu si predstavit, jake to musi byt :kytka: taky doporucuju profil Dvatatove. U nich je videt, ze by jim bez deti opravdu neco chybelo.

Ja si tedy myslim, ze je tisickrat lepsi mit dva taty/dve mamy, co funguji, nez mamu a tatu, kdy jsou zavisli/doma je nasili apod. Ale teda (mozna jsem ovlivnena kojicima a poporodnima hormonama), nejak se ted nedokazu vcitit domsituace s nahradni matkou. Nikdy jsem nad tim nepremyslela, az kdyz si ted ten cesky Ken nechal porodit miminko…a ja jen, proste je mi za to prte nejak smutno, ze je proste po porodu odebrany “mame”, ze kdyz vidim, jak je pro mimina to zname prostredi mamy blizke, je mi z toho smutno. Ale jak pisu, asi spis muj osobni subjektivni dojem…

Preju, at dojdete do zdarneho cile a at je uz taky ta legislativa vstricnejsi k zivotu homosexualnich paru ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4033
20.10.21 00:07

Nadpis je kvalitní kyselina do očí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.21 00:27

Úplně s vámi soucítím. My jsme naštěstí dvě mámy, takže máme to štěstí dítě mít. I když dle našich zákonů, když se mi neco stane… No nepřemýšlet nad tím. Každopádně pro vás zatím bohužel jediné nejlepší řešení mít peníze a ta Amerika.

• Citovat
  • Nahlásit
136
20.10.21 08:00

Zajímalo by mě, jak dlouho jste spolu. Znám dva gaye a co 3-5 let mění partnery. Když se rozejde / rozvede normální pár, tak se jede podle toho co známe z okolí. Když se časem i když to nechceš slyšet, rozejdete vy, jaký to bude mít vliv na dítě? Nad tím taky zapřemýšlejte. Každopádně si myslím, že cesta bude dlouhá. Já jsem zástánce, že dítě by mělo mít vzor jak otce, tak matky, ale můj názor není podstatnej. Žijeme v moderní době, takže přeju taky hodně štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3076
20.10.21 08:40

No do nahradni matky se vklada embryo paru…takze, vy byste museli sehnat nahradni matku, take pred tim ale nejake vajicko, ktere by v nekterem centru oplodnili a vlozili pak embryo do nahradni matky…to v Cechach takhle neni ani mozne..umele oplodneni je umoznene jen hetero parum, nemuze tam prijit single zena ani homosexialni par…takze, bud muzete tohle absolvovat pod hromadou lzi (jakoze nejaka kamaradka bude hrat partnerku) podstoupite vsechna vysetreni a procesy…a uprimne mi to prijde zcela nerealne…nebo si muzete najit zenu, ktera se chce ditete vzdat, napise jednoho z vas jako otce a pak se ditete vzda (riziko, ze neudela a pak aliment a soudy)..nebo si muze jeden z vas zazadat o adopci a cekat…, ale troufam si rict, ze podle platnych zakonu CR, neni mozne, abyste byli oba dva ofiko rodice ditete, coz je spatne a prala bych si, aby to bylo jinak…drzim vam palce a treba se casem i legislativa zmeni…a nevim jake mate schopnosti a penize..,ale predstava, odjet do usa, tam si sehnat nahradni matku, vyresit vsechno papirovani a vse okolo..to mi prijde taky dost nerealne, resp. rozhodne to neni pro kazdeho…, ale treba se pletu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1128
20.10.21 10:11

Taky doporučuji kanál dvatatove na YouTube. Nicméně chápu, že cesta do Ameriky a to všechno okolo v Americe je těžkej vítr v peněžence.

Bohužel tady v Čechách je problém v legislativě. Náhradní matka by stále byla v rodném liště, protože, by nebyla jiná matka, která by ji tam nahradila. A dva otcové tam být zapsáni nemohou…

Počítám, že kdyby se pak tomu otci nedejbože něco stalo, byla by to ona, koho by kontaktovali. :roll: Dost nevýhoda pro tu NM…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.21 10:14
@Melodie91 píše:
No do nahradni matky se vklada embryo paru…takze, vy byste museli sehnat nahradni matku, take pred tim ale nejake vajicko, ktere by v nekterem centru oplodnili a vlozili pak embryo do nahradni matky…to v Cechach takhle neni ani mozne..umele oplodneni je umoznene jen hetero parum, nemuze tam prijit single zena ani homosexialni par…takze, bud muzete tohle absolvovat pod hromadou lzi (jakoze nejaka kamaradka bude hrat partnerku) podstoupite vsechna vysetreni a procesy…a uprimne mi to prijde zcela nerealne…nebo si muzete najit zenu, ktera se chce ditete vzdat, napise jednoho z vas jako otce a pak se ditete vzda (riziko, ze neudela a pak aliment a soudy)..nebo si muze jeden z vas zazadat o adopci a cekat…, ale troufam si rict, ze podle platnych zakonu CR, neni mozne, abyste byli oba dva ofiko rodice ditete, coz je spatne a prala bych si, aby to bylo jinak…drzim vam palce a treba se casem i legislativa zmeni…a nevim jake mate schopnosti a penize..,ale predstava, odjet do usa, tam si sehnat nahradni matku, vyresit vsechno papirovani a vse okolo..to mi prijde taky dost nerealne, resp. rozhodne to neni pro kazdeho…, ale treba se pletu :nevim:

Ja zazila v CAR dve matky v cekarne na OPU, otec evidentne nekdo znamy, takze delali, ze jsou par, ale povzbuzovani a drzeni za ruce v cekarne bylo mezi temi zenami :D

• Citovat
  • Nahlásit
6488
20.10.21 10:25

Ale o náhradním mateřství je toho spousta volně dohledatelného! prostě jde o to hlavně dotyčnou najít a pak risknout, že po porodu ji nepřemůžou hormony a do RL skutečně jednoho z vás zapíše… říct si může co chce, počítejte stovky tisíc.. celkově je to riskantní podnik, ale pokud má jít o alespoň napůl bio-dítě, tak vám nic jiného, než sehnat ženu, nezbývá… O otcovství budete losovat? neumím si představit se na takhle závažné věci dohodnout (čí sperma to bude..)
každopádně vám držím palce :kytka: musíte hodně popátrat a počíst, je vidět, že se moc neorientuješ…
základní právní info máš třeba zde https://www.epravo.cz/…-112666.html

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6488
20.10.21 10:28
@Anonymní píše:
Ja zazila v CAR dve matky v cekarne na OPU, otec evidentne nekdo znamy, takze delali, ze jsou par, ale povzbuzovani a drzeni za ruce v cekarne bylo mezi temi zenami :D

jj, jasný, jenže pro ženu sehnat „dárce spermatu“ je prostě daleko jednodušší, než pro dva muže sehnat „vajíčko“ - hlavně tedy tu ženu ochotnou jim dítě odnosit a po porodu předat.. leč nemožné to není ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28022
20.10.21 10:32
@Deneriss píše:
Doporučuju se podívat na instagramovy profil dvatatove. Jeli do Ameriky tam jim náhradní matka porodila 2 holčičky mají dvojčata. Jsou skvělí rodiče. Úplně čumím, jak to zvládají. Mají i kanál na youtubu právě jak to všechno začalo ten kolotoč kolem toho atd.. Držím palce :srdce:

Dvatátové sleduji také, ale je to celé o penězích, o penězích a ještě jednou o penězích, na uskutečnění náhradní matky potřebovali statisíce, možná i víc - a teď to rýžují nazpět v té reklamě na všechny ty hračky, výlety a všechno, co jejich dvojčata potřebují naprosto nezbytně :mrgreen: k životu - sponzoring, reklama nejhrubšího zrna

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat