Jak správně zavést Progesteron Besins?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
13
19.10.21 19:50

Jak správně zavést Progesteron Besins?

Ahoj, po odběru vajíček při ivf mně lékaři předepsali tobolky Progesteron Besins pro zavádění. Prstem zatlačím tobolku co nejhlouběji, ale přijde mi, že to stejně není dostatečně hluboko, brzy to vytéká atd. Kdysi jsem používala Rosalgin na nějaké svědění a u toho byl aplikátor, který pilulku zavedl krásně hluboko, ale tento progesteron nic takového nemá a samostatně aplikátor koupit nelze, nebo jsem alespoň nic nenašla. Nemáte nějakou radu, jak samostatně aplikátor koupit? Děkuji :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4077
19.10.21 20:13

Podle mě to stejně nepomůže, gravitace funguje a fyziologicky proste není možné to jen tak zarvat zas úplně úplně :D já teda zavadim večer v posteli, když už lezim, zavedu kam mi můj prst dovolí a je to tam. Ráno samozřejmě něco vytece, ale celou noc to má čas působit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4985
19.10.21 20:43

Normálně to zaved co nejdál to dotlacis a ideálně po zavedení aspoň půl hodinky ležel, ale zbytek stejně vytece gravitace je hold svina :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
20.10.21 08:15

@SussieS @Zetmi Děkuji za reakce 8), včera na noc to bylo nejlepší, no a holt ráno a v poledne toho tam zůstane míň..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
155
24.10.21 22:17

@Spring123 mě nasadili 2-0-2 po odběru vajicek a ještě na dorustani sliznice, tak držte pesticky je to jediný nás sen

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
25.10.21 08:48

@Loreve Určitě moc přeju, aby Vám to vyšlo 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat