Moc mi nepíše

Anonymní
16.3.21 08:46

Moc mi nepíše

Zdravím, před týdnem jsem se na seznamce seznámila s jedním klučinou, psali jsme si v týdnu a o víkendu jsme se v sobotu a v neděli viděli.. něco mezi námi i proběhlo. Říkal, ze se chce zase určitě vidět, ale ze dá vedet kdy..
Problém je, ze od té doby mi napíše jenom “dobré ráno a co v prací” a zase potom na večer.. nevím jestli nemá čas nebo nechce. Nechci se ho nějak extra ptát.. je to přeci jenom něco přes týden. Ale přeci kdyby mel zájem, tak píše více, ne? Nebo je to takhle ok a některý kluci/chlapi proste takový jsou?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
600
16.3.21 08:58

Ano jsou. Kdyz neni cas tak neni cas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.3.21 09:01
@Len123l píše:
Ano jsou. Kdyz neni cas tak neni cas.

Chápu.. já jsem se s tím nikdy nesetkala.. vždycky jsme si psali i přes den, když jsme se neviděli, takže pro mě prostě novinka a nevím jak to mám brát :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
190
16.3.21 09:02

Kdyby nemel zajem, tak nepise vubec. Neboj, chlapi se neradi premahaji, kdyz nechteji. :lol: Bud nema cas anebo neni moc vypisovaci typ a ted po osobnim shledani bude preferovat spis osobni kontakt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
600
16.3.21 09:04

A nebo v tom bylo. Jen to jedno. Ale bud by se odmlcel a nebo to chce udrzovat dal kvuli sexu a nebo opravdu jen neni cas. Brala bych ho s rezervou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
600
16.3.21 09:05

Ja popravde taky nerada krafu s chlapem pres mobil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61271
16.3.21 09:16
@Anonymní píše:
Zdravím, před týdnem jsem se na seznamce seznámila s jedním klučinou, psali jsme si v týdnu a o víkendu jsme se v sobotu a v neděli viděli.. něco mezi námi i proběhlo. Říkal, ze se chce zase určitě vidět, ale ze dá vedet kdy..
Problém je, ze od té doby mi napíše jenom “dobré ráno a co v prací” a zase potom na večer.. nevím jestli nemá čas nebo nechce. Nechci se ho nějak extra ptát.. je to přeci jenom něco přes týden. Ale přeci kdyby mel zájem, tak píše více, ne? Nebo je to takhle ok a některý kluci/chlapi proste takový jsou?

po týdnu a jedne schůzce ok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
780
16.3.21 09:52

Řekla bych, že spíš neví o čem si psát. Kdyby neměl zájem, nepíše vůbec, zkus nahodit nějaký téma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.3.21 09:54
@Markéta188 píše: Řekla bych, že spíš neví o čem si psát. Kdyby neměl zájem, nepíše vůbec, zkus nahodit nějaký téma.

On ani jako celkově moc nemluvil na té schůzce. Spis jsme si užívali jakoze jeden druhého dotykama a koukali jsme na telku :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
11624
16.3.21 09:56
@Anonymní píše:
On ani jako celkově moc nemluvil na té schůzce. Spis jsme si užívali jakoze jeden druhého dotykama a koukali jsme na telku :nevim:

potom teda nechápu, co řešíš :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.3.21 10:10
@Lekninka91 píše:
potom teda nechápu, co řešíš :nevim:

Já nevím.. prostě mě to jen nervuje. Protože taky říkal; že se ozve a dáme si vědět, kdy se zase uvidime.. a říkal ze to neřeší proste, já třeba musím mít jasně dáno, kdy co bude a kdy si mám udělat čas na to se vidět.. a on to nechává plynout :D. Takže mě je taky blbi se třeba ptát, kdy se uvidime..

• Citovat
  • Nahlásit
75
16.3.21 10:13

Zjevná nekompatibilita už na začátku. Flegnouš a člověk co potřebuje mít jasno, nalajnováno, naplánováno…

Co budete dělat za měsíc za rok za 10?

Příspěvek upraven 16.03.21 v 10:13

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14025
16.3.21 10:13

Uvidíš časem, jak se to vyvrbí… Pokud píše denně, je to myslím ok… Ač teda u těch chlapů jeden neví… Taky jsem měla takhle minulý rok 3× rande se 3 různými muži a pokaždé mi psali i po schůzce ještě nějaký čas a pak najednou bez vysvětlení konec a už se neozvali… Aniž by tomu něco nasvědčovalo, do poslední chvíle psali, jak se chtějí zase vidět… :lol: Je pravda, že jiskra z mé strany, nepřeskočila ani v jednom případě…takže to dopadlo, jak muselo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.3.21 10:47
@K-á-č-k-o píše:
Zjevná nekompatibilita už na začátku. Flegnouš a člověk co potřebuje mít jasno, nalajnováno, naplánováno…

Co budete dělat za měsíc za rok za 10?

Příspěvek upraven 16.03.21 v 10:13

Netuším.. třeba moje rodiče spolu takhle žijí 23 let a jsou spoko.

• Citovat
  • Nahlásit
75
16.3.21 10:55
@Anonymní píše:
Netuším.. třeba moje rodiče spolu takhle žijí 23 let a jsou spoko.

Jenže ty už teď hledáš odpověď na otázku, takže ty s tím v poho nejsi. Je potřeba mít na paměti, že lidé se moc nezmění, ale to snad není potřeba připomínat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat