Močení před KET

Anonymní
15.9.20 10:03

Močení před KET

Ahoj holky, trochu asi blbej dotaz ale četla jsem ruzný články a docela se rozcházení… byli jste se před KET vyčurat nebo ne? :D někde jsem četla že je lepší na to jít s plným močákem… díky…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
150
15.9.20 10:08

Ahoj, mně teda doktor právě říkal nechodit, že s plným močákem je tam lépe vidět a nedojde k nechtěnému poranění :) čeká mě to zítra, tobě přeji hodně štěstí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.20 10:12

@Veronika1212 taky jdu zítra :) přeji taky hodně štěstí… :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
150
15.9.20 10:13

Nejlepší budeš mít, když dojdeš nevyčuraná a před zákrokem se doktora zeptáš a případně si ještě odběhneš ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.20 10:14

Ano, opravdu je lepsi jit s plnym mocakem. Ale neboj, myslim, ze Ti to sestricka jeste rekne az tam pujdes. Hodne stesti.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.20 10:16

Jo, ja mela v pokynech prijit s plnym mocakem. Po KETu jsem si pak skocila hned na wc. Hodne stesti!

• Citovat
  • Nahlásit
2256
15.9.20 10:30

Má všechny transfery jsem šla s plným. U jednoho jsem měla málo a nechali mě ještě chvilku pít a pak mě vzali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104
15.9.20 16:27

Ahoj Jj s plným, ja jsem teda měla extrémně plný močák a šla jsem trošku “vypustit” :lol: těsně pred zákrokem ale ne uplně, měla jsem to napsáno i v papírech že s plným…právě že tak je to lépe vidět při zavádění, tak hodně Štěstí :srdce: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.20 21:28
@Mimiberuska píše:
Ahoj Jj s plným, ja jsem teda měla extrémně plný močák a šla jsem trošku “vypustit” :lol: těsně pred zákrokem ale ne uplně, měla jsem to napsáno i v papírech že s plným…právě že tak je to lépe vidět při zavádění, tak hodně Štěstí :srdce: :kytka:

Ja se taky hrozne nalokala vody a musela oredtim trosku upustit :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
1206
20.9.20 15:17

Jj mělo by se necurat, ale já těsně před ket šla musela a teď mám v náručí měsíční miminko 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
20.9.20 16:44

@misicka455 gratuluju :) už mám po transferu…nakonec sem šla s plnym a byl to pak boj to hodinu vydržet :) ale dala jsem to…pak jsem teda curala snad 5 minut :D tak uvidíme :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1206
20.9.20 17:13

@Lucie 324 tak držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu