Modeling dětí - agentury

Anonymní
8.2.21 11:55

modeling dětí - agentury

Ahoj, máte někdo zkušenosti s modelingem dětí? Malé 3r neplánuju kariéru, jen mi přijde docela pěkná, skoro škoda to nezkusit. Co jsem našla jsou nějací babybandits - platí se tam poplatek a databáze je veřejná, což mi přijde dost strašné. Víte o někom solidním, kdy nejde o to jen vytáhnout z rodičů poplatky? Nebo se to dneska už dělá jinak?

Omlouvám se za anonymitu, možná se trochu stydím, že o tom vůbec uvažuju…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
8.2.21 13:37

S agenturou zkušenost nemám. Nás několikrát zastavili na ulici, protože dcera (mulatka) je opravdu moc hezká a fotogenická. Jednou jsme zkusili na casting jít ( byla to mezinárodní reklama na čokoládu), ale bylo to strašný. Bylo to na půl dne a měla jsem pocit, že děti co tam jsou, jsou jak cvičené opičky. Maminky jim říkaly, co mají říkat, jak se mají tvářit, usmívat…také se tam někteří vychloubali, kde už byli apod. Vybrali nás, ale natáčet jsme nešli. Byla jsem znechucena tou maškarádou před tím.
Ale možná jsem divná já, nevím…

• Citovat
  • Nahlásit
409
8.2.21 13:44
@Anonymní píše:
S agenturou zkušenost nemám. Nás několikrát zastavili na ulici, protože dcera (mulatka) je opravdu moc hezká a fotogenická. Jednou jsme zkusili na casting jít ( byla to mezinárodní reklama na čokoládu), ale bylo to strašný. Bylo to na půl dne a měla jsem pocit, že děti co tam jsou, jsou jak cvičené opičky. Maminky jim říkaly, co mají říkat, jak se mají tvářit, usmívat…také se tam někteří vychloubali, kde už byli apod. Vybrali nás, ale natáčet jsme nešli. Byla jsem znechucena tou maškarádou před tím.
Ale možná jsem divná já, nevím…

Budu mimo diskusi, asi tak 2 roky zpátky jsem byla v Olomouci v zoologické a s rodiči tam byla fakt nádherná holčička mulatka, teď jsem si na to úplně vzpomněla, jak se mi strašně líbila :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 05:48
@Anonymní píše:
Ale možná jsem divná já, nevím…

Díky, no asi fakt nemá smysl to jen tak zkoušet, pokud člověk pak nechce vlézt do toho kolotoče kolem, se kterým bych asi taky měla trochu problém…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat