Modrina u dítěte na stejnem místě

165
1.7.21 08:35

Modrina u dítěte na stejnem místě

Zdravím, nemáte někdo zkušenost? Syn 11 měsíců ma na pravém předloktí malou modrinku, všimla jsem si ji po několikáté. Nejsem si jista jestli ji tam ma pořád, nebo se mu dělá opakovaně, ale je pořád na tom jednom místě. Myslela jsem ze o nějakou hračku, ale je mi divny že jen tam, na druhý nemá. Obcas má ted na čele, ale to má jak si stoupá a furt neco bere hlavou. Ale na ty ruce mi to je divny a pozoruju to uz tak cca 3 mesice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24386
1.7.21 09:59

@NoName88 spíš to zkus ukázat u lékaře, je to divné, ale pravděpodobně to bude úplná banalita

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31840
1.7.21 10:17

Na stejném místě to bude způsobené mechanicky. Ale s lékařem bych to konzultovala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
165
1.7.21 10:24

Jo to ja to doktorovi reknu… Příští tyden tam jedem na kontrolu s pindikem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.7.21 12:15

Nemyslím to vůbec špatně, tak to tak prosím neber, ale nechytá ho někdo z rodiny třeba za tu ručičku - v 11 měsících si nejspíš už stoupá a snaží se dělat krůčky. Tak jestli ho někdo víc při „záchraně před pádem“ nechytá - partner, babička…

• Citovat
  • Nahlásit
165
1.7.21 12:28
@Anonymní píše:
Nemyslím to vůbec špatně, tak to tak prosím neber, ale nechytá ho někdo z rodiny třeba za tu ručičku - v 11 měsících si nejspíš už stoupá a snaží se dělat krůčky. Tak jestli ho někdo víc při „záchraně před pádem“ nechytá - partner, babička…

Stoupa si tak tyden a mel je uz predtim, premyslim taky nad tim chytanim celkove ale nevím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2044
1.7.21 13:21

Já mám prakticky neustále modřinu na boku na stehne. Pořád narážím do stejného rohu jedné komody… nemuze se dít něco podobného? Třeba jak leze, tak vezme rukou madlo od šuplíku. Nebo si hraje tak, že se hračkou bouchne do ruky, kouše se tam, rype prstem… pokud bys vyloučila něco podobného, doktorce to určitě ukaž. Může mít taky nějakou tenkou zilku, které stačí málo a praskne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat