Reklama

Mohlo by se uhnízdit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.18 07:23
Mohlo by se uhnizdit?

Dobrý den :palec: Pohlavní styk byl v neděli a v pondělí jsem měla slabě pozitivní ovulační test(sex byl), v úterý byl vyraznejsi dvě čárky (sex nebyl-chlap na cestě), ve středu už byl negativní ale sex byl. Myslíte že jsme se mohli tak nějak trefit? 8o :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

misuled
Kecalka 384 příspěvků 21.07.18 07:30

Zkus si o tom nejdriv neco zjistit. O ovulaci, zivotnosti spermii a vajicka. Ovulace nenastava pri pozitivnim testu, to urcite v navodu pisou. Jinak ano, mela jsi sex v plodnych dnech, vajicko se mohlo oplodnit a uhnizdit.

Verun83
Echt Kelišová 8616 příspěvků 33 inzerátů 21.07.18 08:12

Mohlo, nemuselo. Ja otehotnela vzdy v den ovulace. Ani pred ani po se nam to nikdy nepovedlo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.18 08:26
@misuled píše:
Zkus si o tom nejdriv neco zjistit. O ovulaci, zivotnosti spermii a vajicka. Ovulace nenastava pri pozitivnim testu, to urcite v navodu pisou. Jinak ano, mela jsi sex v plodnych dnech, vajicko se mohlo oplodnit a uhnizdit.

A ji vlastně do 48 hodin že a ikdyz mě ten den kdy jsem měla dvě čárky silný bolely vaječníky? To taky jakoby poboliva potom jo?

misuled
Kecalka 384 příspěvků 21.07.18 08:42
@Anonymní píše:
A ji vlastně do 48 hodin že a ikdyz mě ten den kdy jsem měla dvě čárky silný bolely vaječníky? To taky jakoby poboliva potom jo?

To kazdeho boli jinak. Nekoho pred, nekoho po. Pokud mate tu moznost, mej sex obden, ob dva dny a neres ovulaci. Zbytecna psychicka zatez

karkarka
Ukecaná baba ;) 2368 příspěvků 21.07.18 09:31

Trefit ste se mohli.mas sanci cca 15% ze z toho bude těhotenství.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.18 10:01

Proč jen 15%? Kde jsi vzala tuhle statistiku? Proto že jsme se nestrefili třeba? Ty máš kolik dětí?

Verun83
Echt Kelišová 8616 příspěvků 33 inzerátů 21.07.18 10:25
@Anonymní píše:
Proč jen 15%? Kde jsi vzala tuhle statistiku? Proto že jsme se nestrefili třeba? Ty máš kolik dětí?

stačí googlit. mezi 25-35 rokem je šance cca 16% na otěhotnění.
u prvního jsme se snažili 1,5 roku. sex obden celý cyklus. u druhého jsem prostě měřila bazální teplotu a počkala si na ovulaci a hned druhý měsíc to vyšlo.
prostě hraje roli toho spoustu. není to jen o ovulaci.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.18 11:49

To je fakt no a teď jsem 27den cyklu tedy 11-12den od Ovulace, myslíte že na testu by měl být už aspoň ten duch? Ale když počkám tak tím líp že a dekuju

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.18 11:56

Ovu test byl pozitivní 9. a 10. když to ráno testnu tak by mohlo něco být vidět ne? Dneska večer až přijdu z práce je ještě brzo že? Tomu se říká těhudemence :mrgreen: Takže mě omluvte a děkuji

karkarka
Ukecaná baba ;) 2368 příspěvků 21.07.18 12:30
@Anonymní píše:
Proč jen 15%? Kde jsi vzala tuhle statistiku? Proto že jsme se nestrefili třeba? Ty máš kolik dětí?

Deti mam dve.a je to normalni statistika.staci pohledat.kdyz se strefis do ovulace,mas cca 15% sanci ze otehotnis.

Denjsa
Povídálka 13 příspěvků 21.07.18 13:35

Jo ale když to zkoušís co měsíc v době ovulace a jsou oba páry zdraví tak se procenta navyšuji. Kdyby každý měl číst tyhle hlody z internetu tak by nebyl tehotnej nikdo pac by vseci věřili číslům a my by jsme už vůbec nebyli :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.18 13:38

To je pravda :potlesk: hlavně člověk by neměl číst tyhle diskuze a už vůbec ne internet kde je hodně negativa jelikož sem píšou jen ti co mají problémy a zdravé maminky nemají potřebu :roll: je tu jen zloba, závist a když jsme neotehotnela já hned tak ty vlastně taky ne.

Denjsa
Povídálka 13 příspěvků 21.07.18 13:40

Něco na tom je. Tady chce být každý chytrý :palec: :nevim:

misuled
Kecalka 384 příspěvků 21.07.18 15:26

@Denjsa to mi teda vysvetli, cim se ta sance zvysuje.
Fascinuje me, jak vas urazilo, ze setkani spermie s vajickem se stoprocentni jistotou neznamena tehotenstvi a hned to berete, jak jsme vsechny neprejici

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama